Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Avril Lavigne.

#41
Daca inainte de single-ul Girlfriend, prezenta ei pe scena muzicala era destul de usor de tolerat, energia si non-conformismul salvau faptul ca talentul muzical ii cam lipseste, acum nu pot sa spun ca as avea orice motiv sa nu schimb frecventa cand o aud la radio in masina din greseala. Serios, ati auzit-o cantand live?

Melodiile ei au devenit de la impregnate cu putin mesaj pe ici-colo in versurile neimaginative, un mare amestec nereusit de aere de diva, plasticitate si versuri la fel de proaste ca cele ale lui Kei$ha.

Nu cred ca o sa mai ascult vreodata o melodie de a ei.

Va las cu un mic bonus: Ask Shane - Complicated
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#42
Avril Lavinge, este o tipă minunată. O ador foarte mult.
Îmi place foarte mult cum cântă şi are nişte melodii minunate. Nu am nici una preferată but' toate sunt frumoase.
Are un stil superb şi asta îmi place. :]
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

#43
Avril Lavigne...
Wait a minute...:I love her!!!:love:
E o super cantareata! Imi place stilul ei, melodiile si ..totul!
Prima melodie pe care am ascultat-o a fost "Girlfriend" pe care am descoperit-o accidental cand cautam niste melodii si m-a cucerit total . Imi placea starea de spirit pe care o transmitea, melodia si videoclipul foarte amuzant21
After that, am inceput sa ascult mai multe melodii de ale ei si nu pot spune ca este una care sa nu-mi placa, desii preferatele mele (dupa "Girlfriend") sunt urmatoarele: "What the hell","Complicated","Skater boy " etc..
Si...cum a spus si Me†al., ea nu e doar una care pune 3 cuvinte si un refren si face un cantec...Nu, ea chiar transmite mult si are si un mesaj in toate versurile ei.
So, I love Avril Lavigne!
Thats all! :bye:
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)