Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai]

#21
oh! yeah...:X I love it.I like Karina's style so rebel.Cesario nu prea ii pasa :)) ce tare e tipu :)) imi place cum gandeste.Ma intreb ce fac aia la petrecere acolo? Sigur se intampla ceva :D si acest lucru se numeste supspans total.
^__^" i think..but that;s it. any wy nu am vazut greseli...dar ce vorbesc nici nu imi pasa.Mi-a placut enorm :X e super tare.iubesc ficul asta.
ma intreb ce pune la cale hime? sunt sigur ca a pus ceva diabolic la cale ca sa-l scoata din sarite pe cesario.
gambatte kudasai
-

#22
Orihime este salvata

Dupa o jumatate de ora de absenta,Karina s-a reintors la petrecere.Invitatii o priveau oarecum ciudat.Credeau ca aceasta a stat linistita,insa parul ciufulit si hainele sifonate o dadeau de gol.Blonda privea prin living,cautandu-si prietena.Insa aceasta era de negasit,la fel si Toshiro.Brusc,pe chipul ei a aparut un zambet.Oare rozalia avea de gand sa se bucure de deliciile vietii?Dupa ce a oftat,aceasta a luat un pahar de wisky de pe masa.Continua sa se gandeasca la bodyguard si la intamplarea petrecuta in urma cu cateva minute.
In dormitorul fetei,mai precis in pat,trupul acesteia era acoperit de cel al satenului,in timp ce buzele lui se plimbau usor pe gat,coborand spre zona pieptului.Cu mana stanga ii deschidea pantalonii fetei,in timp ce cu cealalta incerca sa ii dea jos pe ai lui.Dandu-si seama ce are de gand iubitul ei,Hime a vrut sa il indeparteze.Insa acesta parea de neclintit.
-Termina.Nu vreau sa continuam.Spune aceasta apucandu-l de camasa.
-Sa o crezi tu.Ai avut impresia ca ma aduci aici sa ne jucam?Nu papusa...m-am cam saturat sa te astept ca un idiot.
Acesta i-a ridicat mainile deasupra capului,tragand de maieul ce ii acoperea sanii.Insa chiar atunci,usa s-a deschis,facandu-si aparitia Cesario.Acesta l-a apucat pe baiat de gat,izbindu-l de perete.Roscatul s-a pus in fata rozaliei,ridicandu-l pe Toshiro de gulerul camasii.
-Ce crezi ca faci?Intreaba acesta patrunzandu-l cu privirea.
-Bodyguard de doi bani.E iubita mea si i-o trag ori de cate ori am eu chef.
Auzind acest lucru,barbatul nu s-a mai putut abtine,lovindu-l cu pumnul peste obrazul drept.Satenul a cazut la pamant,lovindu-se de unul dintre dulapioarele fetei.Furios,acesta a vrut sa loveasca inapoi,insa tanarul i-a prins mana,sucind-o la spate.
-Da-mi drumul imediat.Iti repet pentru a doua oara.Este iubita mea si fac ce vreau cu ea.Spune acesta agitat.
-Poate sa fie si maicata!Cu o femeie te comporti cu delicatete,nu precum o bruta.Nu ma intereseaza ce faci cu restul,insa slujba mea e sa am grija de ea si sa snopesc orice gandac care ii face vre-un rau.Duhnesti a bautura.Acum dispari de aici.
Cesario a parasit camera fetei,continuand sa il tina pe saten de brat.Ajungand la parterul vilei,dintr-un singur pumn in perete,a reusit sa ii goneasca pe toti acei invitati care nu stiau sa faca altceva decat sa se imbete pana nu mai stiau de capu lor.Kukuru a dezaprobat din cap vazand toata acea dezordine si impreuna cu celelalte fete au inceput sa curete.Roscatul a urcat treptele,indreptandu-se spre camera rozaliei.Acesta a intrat usor,continuand sa o priveasca.
-Domnisoara,va simtiti bine?
-Da...multumesc pentru ca ai venit.Daca nu apareai,nu stiu ce s-ar fi putut intampla.
-Rolul meu este sa va pazesc si am grija sa nu vi se intampla nimic.Acum o sa ma retrag.
Roscatul a plecat,inainte ca adolescenta sa ii mai spuna ceva.Ii era recunoscatoare pentru ca a salvat-o.Insa chiar atnci,telefonul a inceput sa sune,semn ca a primit un mesaj.Aceasta l-a deschis,cu gandul sa il citeasca.Brusc,privirea i s-a schimbat,in timp ce trupul a inceput sa ii tremura.Blonda ii povestea despre escapada avuta cu ingerul ei.Ii dadea pana si cele mai mici detalii.Nervoasa,a aruncat cu obiectul in perete.
-O sa mi-o platesti.Nu pot sa cred.Cum au putut sa imi faca asta?Dar stai...Orihime,tu nu ai nimic impotriva acestui lucru.Nu te intereseaza ce se intampla intre caine si Karina.La dracu...pe cine incerc eu sa amagesc?Tipul arata foarte bine.Insa nu trebuie sa isi dea seama ca ma simt atrasa de el.Ce tot vorbesc?Este doar un amarat de bodyguard!Trebuie sa am aspiratii mai inalte.Nu cred ca tata ar vrea sa stie ca fiica lui este indragostita de un asemenea barbat.
Spunand acest lucru,adolescenta a parasit camera.Vroia sa mearga in bucatarie sa bea un pahar cu suc.Ajungand in living,a auzit niste zgomote de afara.Curioasa,a deschis usa balconului,sa vada ce se intampla.Insa a avut un soc.Kahya era intinsa pe marginea piscine,in timp ce Cesario o saruta pe gat.
-Ce e aici?Tu..dispari in momentul asta in camera ta si ai face bine sa iti pregatesati bagajul.Maine zbori de aici.
Speriata,bruneta a intrat in casa,tinand capul in jos.Roscatul s-a ridicat de pe suprafata rece,privindu-si stapana in ochi.
-Nenorocitule.Tocmai am primit mesaj de la Karina.Cum ai putut sa te culci cu ea chiar in casa mea,sub nasul meu!
-Domnisoara,nu vreau sa ma scuz.Insa ea a fost cea care a intrat in camera mea,mi-a dat pantalonii jos si mi-a facut...
-Taci!Nu ma intereseaza ce ati facut.Crezi ca sunt proasta?Striga aceasta nervoasa.
-Ei bine,cine merge in camera singura, cu un baiat...nu pot sa spun ca gandeste prea mult.
Auzind acest lucru,rozalia s-a apropiat de el,cu gandul sa ii dea o palma.Insa roscatul a prins-o de mana,lipindu-i trupul de al sau.Ingerul a privit-o in ochi,dupa care i-a capturat buzele intr-un sarut,muscand-o usor de limba.Fata a vrut sa se retraga,insa bratul babratului era mult prea puternic.Acesta i-a prins parul intre degete,tragand-o,pana ce adolescenta a inceput sa scape scancete.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#23
Mishtoo... Karina a marturisit aventura avuta cu bodyguard-ul. Tare faza, si cand s-a dus sa o apere, a fost super cum l-a luat si batut pe iubitul lui Orihime. Iar faza de la piscina, totala. Ce l-a apucat, abia s-a culcat cu Karina, acum o vroia pe Kahya? E culmea, dar ce sa zic, asa sunt unii baieti. Ador faptul ca Orihime este geloasa. Sfarsitul superb, sper sa fie mai mult intre ei, in loc de sefa-slujitor. Astept si aici urmatorul capitol, si gambate. *chuu* :bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#24
Ce rea esti ! Nu pot sa cred ! Mai aveam putin si lesinam aici si tu ai intrerupt capitolul ! Wa ...adica e prea tare ! Ador fic-ul asta ca si celelalte creatii ale tale ! E prea reusit mey ! Ma intreb oare cum poate incapea atata talent intr-o singura persoana ? In fine , ma bucur sa stiu ca Orihime cea cu nasul pe sus poate avea si sentimente frumoase precum e dragostea ! In fine , Cesario ii cam face in sac sau cel putin asa mi se pare mie ! Dar bine ii face , o merita din plin fata asta ! Imi place capitolul , abia il astept pe urmatorul ! Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#25
"sa nu vi se intampla nimic" - sa nu vi se intample nimic
"pe marginea piscine" - pe marginea piscinei

"-Taci!Nu ma intereseaza ce ati facut.Crezi ca sunt proasta?Striga aceasta nervoasa.
-Ei bine,cine merge in camera singura, cu un baiat...nu pot sa spun ca gandeste prea mult." - faza asta ii mortala =))
"Fata a vrut sa se retraga,insa bratul babratului era mult prea puternic.Acesta i-a prins parul intre degete,tragand-o,pana ce adolescenta a inceput sa scape scancete." - in sfarsit cineva care reuseste incetu cu incetu sa o imblanzeasca...cat il ador pe Cesario... :X
So, deabia astept urmatorul capitol! Gambate! :*
:bye:

#26
Planurile

Afara,atmosfera incepea sa se incalzeasca.Cesario tinea trupul rozaliei lipit de al lui,muscand-o cu ardoare de buze.Aceasta incerca sa se retraga,insa trupul barbatului era mult prea puternic.Talia ei subtire era cuprinsa de bratul acestuia,in timp ce cu mana libera o tinea de par,continuand sa o traga la fiecare miscare de retragere.Brusc,roscatul a impins-o,reusind sa o tranteasca pe sezlongul aflat in spate.S-a asezat peste ea,cuprinzandu-i picioarele intre ale sale.Vazand ce i se intaplma,Orihime l-a apucat de bluza,cu gandul sa il tranteasca in apa.Insa acesta a imobilizat-o,prinzandu-i mainile deasupra capului.
-Ce dracu faci?Striga adolescenta nervoasa.
-Ce fac?Am grija de tine.Asta e slujba mea,nu-i asa?
Cesario a apucat-o de barbie,strecurandu-si limba in lacasul umed al acesteia.Din casa,Kahya vedea totul.Aceasta strangea in pumni materialul din care era confectionat perdeaua,abtinandu-se sa nu planga.Il iubea pe tanar,insa nu se putea pune cu stapana ei.Pentru ca la urma urmei,Orihime asta era.
Afara,Cesario incepea sa puna stapanire pe trupul rozaliei.Acesta o tinea imobilizata,spre neplacerea adolescentei.Brusc,pe chipul barbatului si-a facut aparitia un zambet pervers.Cu miscari usoare,si-a strecurat mana in pantalonii ei,apasand cu degetul aratator pe acel loc fierbinte,ce incepea treptat sa se umezeasca.Fata a inceput sa scoata gemete,muscandu-si buza de jos in timp ce zgaria marginea scaunului.
-Iti place,nu-i asa?Se citeste pe fata ta.Te dai fata bogata si cuminte...insa esti la fel ca celelalte.
Auzind acest lucru,adolescenta l-a lovit cu piciorul,reusind sa il tranteasca.Bodyguard-ul a cazut pe suprafata de piatra,acoperindu-si membrul cu ambele palme.Orihime l-a privit,apucandu-l mai apoi de obraji.
-Sa fie ultima oara cand mai faci chestia asta.Aminteste-ti un lucru:eu nu sunt Karina.
Tanara a intrat in casa,fugind pe scarile ce o duceau spre primul etaj al vilei.Simtea cum intreg trupul ii tremura...insa de placere.Stia ca daca mai ramanea un singur moment alaturi de el,nu ar mai fi putut sa se abtina.Insa ce vorbea?Cel care tocmai a sarutat-o era un simplu angajat al casei,iar ea era o domnisoara din inalta societate si trebuia sa se comporte ca atare.Insa cum isi putea pastra manierele cand cel care o pazea era un barbat ce arata incredibil de bine si o atragea?Intrand in dormitor,s-a trantit pe pat,punandu-si cearceaful in cap.
-La naiba...imi place tipu!Mda,pentru el nu sunt decat domnisoara pe care trebuie sa o pazeasca.Am crezut ca daca il tratez cu indiferenta...ii voi atrage atentia.Orihime,degeaba esti Miss Popularitate daca esti asa fraiera.Uita-te la Karina....a reusit sa i se bage si lui in pat.Blesteme,uneori simt ca o urasc.Eh,acum ar trebui sa ma culc.
Constatand ca vorbeste singura,fata s-a lovit usor,cu palma peste frunte,dupa care a inchis ochii.Urmatoarea zi avea sa fie una foarte agitata.
Dupa o noapte mai mult decat agitata,soarele si-a aratat din nou razele in capitala nipona.In mareata vila unde locuia adolescenta,era galagie.Aceasta statea pe canapeaua din living,privind un catalog cu zeci de modele de invitatii.Mai erau trei zile pana la aniversarea ei,cand implinea saptisprezece ani,asa ca totul trebuia sa fie perfect.In timp ce se uita,tanara a auzit o bataie in usa,dupa care a zarit-o pe Karina,intrand fericita.Aceasta purta o fusta scurta,de culoare rosie,un maieu negru si o pereche de sandale.Blonda si-a salutat amica,cautandu-l mai apoi cu privirea pe Cesario.Acesta statea in dreptul scarilot,privind-o.Dandu-si seama ce se intampla,Orihime a oftat,dezaproband discret din cap.
-Ce faci?Intreaba aceasta debordant de fericire.
-Nu este destul de clar?Caut un model de invitatie.
Adolescenta a aprobat ,dupa care s-a ridicat de langa rozalie.Grabita,s-a apropiat de Cesario,sarutandu-l pe obraz.Acesta a privit-o lung,afisand mai apoi un zambet usor in coltul gurii.Desi se prefacea ca priveste catalogul,ochii lui Orihime erau atintiti asupra celor doi,ce pareau ca se simt foarte bine unul in compania celuilalt.Brusc,vocea blondei a rasunat in casa.
-Am o idee:la petrecerea ta,ar putea sa vina si Cesario?Am nevoie de un partener.
In acel moment,rozalia a simtit cum trupul incepe sa ii tremure.Ar fi vrut sa o dea afara in acel moment pe Karina,insa stia ca nu e bine daca facea asta.Cu o voce la fel de calma,aceasta i-a raspuns.
-Obligatia lui e sa ma pazeasca pe mine.In rest,nu ma intereseaza ce face.
Auzind ca prietena ei nu are nimic impotriva,adolescenta l-a imbratisat pe roscat,infasurandu-si coapsele in jurul sau.Orihime se prefacea ca nu ii pasa,chiar daca,in interiorul ei,simtea ca fiecare celula ii este invadata de invidie.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#27
Si Orihime e culmea, in loc sa fi acceptat la inceput sa fie cu el, l-a respins, desi il doreste... In fine... Iar Karina incepe sa ma enerveze si pe mine, parca o provoaca pe Hime, cand se da la Cesario, si vrea sa o faca sa isi iasa din minti. Acum ca vine petrecerea de ziua ei, oare ma intreb ce se va intampla. Chiar ma intreb daca Cesario ii va face cadou de ziua ei, sau nu? Am sa vad cand vei posta urmatorul capitol. Spor la scris si astept urmatorul capitol. *chuu* :bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#28
Wa ...in sfarsit capitol nou..de cand asteptam eu asta ! Ce afurisita e Karina...dar ce-mi place ca scumpa de Orihime e geloasa...si acum stim ca este si ea atrasa de Cesario ! Tipul asta e foarte tare ! O trateaza foarte aiurea si lucrul asta o atrage mult sunt absolut convinsa ! Sper ca cei doi sa se mai certe putin inainte sa ajunga impreuna ! Si revenind la Karina....fetita aia e picata de pe luna e clar ! Nu-mi place de ea si presimt eu ca o s-o pateasca curand asa ! Oricum , capitolul e superb , greslei ai tu cateva , dar nici nu merita sa le mentionez ! Astept next-ul ! Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#29
Prea mult curaj

Orihime continua sa priveasca modelele de invitatii,prefacandu-se absorbita de acele pagini pline de culori.Defapt,toata atentia ei era indreptata catre cuplul ce parea sa se simta foarte bine.Karina il mangaia pe Cesario,iar acesta nu parea ca avea ceva de obiectat.Dimpotriva.Zambetul lui discret dar pervers in acelasi timp exprima numai placere.Blonda nu avea nici-un pic de jena sa isi strecoare mana in pantalonii lui,chiar daca in jur se perindau menajerele.Si in plus,stapana casei o privea socata.De data aceasta,nu a mai putut sa se uite discret la ei.Dadea agitata din picior,incercand sa se calmeze.Era prima oara cand simtea invidie pe prietena ei.Orgoliul ii era profund ranit.Ce putea sa il atraga pe roscat la Karina?Nu era la fel de frumoasa ca ea?Sau era?Nemaiputand rezista acelei situatii tensionate,adolescenta a trantit catalogul pe masa,reusind sa isi sperie prietena,ce se bucura de buzele apetisante ale ingerului.
-Caine,te duci imediat sa pregatesti masina.Vreau sa ma duci sa imi cumpar o rochie.
-Pot sa merg si eu cu tine?Te rog!Striga blonda insistenta.
-Da..sigur.Raspunde rozalia schitand un zambet mai mult fortat.
Auzind ca amica ei e de acord,adolescenta l-a luat pe Cesario de brat,parasind impreuna vila.Ramasa singura,Orihime a trantit paharul cu suc de portocale avut pe masa.Se simtea atrasa de roscat,insa asta nu insemna ca trebuia sa ii vorbeasca mai frumos.La urma urmei,nu era decat un alt angajat al casei,care trebuia sa faca ce spune stapana lui.A tras aer adanc in piept,dupa care si-a luat bluza de pe canapea.De cum a iesit din vila,a fost intampinata de aceiasi panorama:Karina il saruta pe bodyguard-ul ei.Deja se saturase sa o vada agatata de gatul barbatului.Stia ca nu trebuie sa de-a vre-un semn cum ca s-ar simti atrasa de acesta.Stia ca tatal ei nu va fi niciodata de acord ca fiica lui sa aiba o relatie cu un simplu angajat.
-Sunt gata.Caine,sper ca sti magazinul la care vreau sa merg.Replica Orihime incercand sa il incurce pe tanar,ce nu stia unde trebuie sa ajunga.
-Stai linistit.Stiu eu unde vrea rasfatata asta sa ajunga.
-Te-am intrebat ceva pe tine?Intreaba rozalia stupefiata de curajul avut de prietena ei.
Blonda a dezaprobat din cap,asezandu-se pe scaunul din dreapta soferului.Dandu-si seama ca nu are cum sa isi faca amica sa cedeze,adolescenta a dat discret din umeri,urcand pe bancheta din spate.
Pe tot drumul,Karina nu a facut decat sa mangaie piciorul roscatului,urcand din ce in ce mai sus.Daca ar fi putut,Orihime i-ar fi spus cu siguranta sa coboare din masina.Insa stia ca asa va trezii suspiciuni.Asa ca,inca o data,a hotarat sa priveasca pe geam.Brusc,telefonul a inceput sa ii sune.Parea ca cel de la capatul celalalt este Toshiro,ce avea de gand sa isi ceara scuze pentru purtarea de noaptea trecuta,invocand ca motiv consumul excesiv de alcool.Din fata,Cesario isi privea stapana in oglinda retrovizoare.Dupa o convorbire de aproximativ cinci minute,fata a incchis telefonul,arucandu-l langa ea.
-Era Tosh'...nu-i asa?Intreaba blonda intorcand capul.
-Mda...si-a cerut scuze pentru ce a facut aseara.Si ca sa nu mai pui alte intrebari,l-am iertat.
-Domnisoara,daca ati fost in stare sa il iertati pentru ca a vrut sa abuzeze de dumneavoastra,ori v-a placut...ori nu ganditi.
-Idiotule,pe tine te-a intrebat cineva,ceva?Ai grija de drum si nu mai vorbii cu mine fara ca eu sa te intreb.
-Sti,ar trebui sa nu mai ridici vocea la el.Aminteste-ti ca scopul lui e sa te protejeze.Ai putea sa te comporti mai frumos.
Vazand ca blonda incepe sa prinda din ce in ce mai mult curaj,Orihime a strans nervoasa din pumn,continuand sa priveasca pe geam.Tragea aer adanc in piept,incercand din rasputeri sa se linisteasca si sa nu faca o scena de toata jena in fata celor doi.Dupa un drum in care nervii au dominat clar atmosfera,cei trei au ajuns la destinatie.In momentul in care i s-a deschis portiera,Orihime a iesit nervoasa din masina,reusind sa isi loveasca ingerul.Acesta si-a dus mana la abdomen,urmarind-o pe rozalie,ce a intrat intr-un magazin urias,ce se numea "Saphire".Karina l-a luat pe roscat de mana,urmand-o pe adolescenta.De cum a intrat,doua doamne au venit alaturi de ea,intampinand-o cum se cuvine.
-Domnisoara Orihime,bine ati revenit.Cu ce va putem ajuta.
-Vreau o rochie albastra...potrivita pentru o aniversare de saptisprezece ani.
-Avem exact ce va trebuie.
Aceasta a insotit-o pe femeie in spatele magazinului.Parea ca nu vrea sa le arate celor doi obiectul vestimentar pe care l-a ales.Intodeauna i-a placut sa isi suprinda prietenii si de data aceasta,nu va face o exceptie.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#30
Interesant capitol LYE,ca d eobicei la fel d einteresant.
A cam inceput sa ma calce pe nervi Karina,e atat de lingusitoare,
exact genul de om pe care il urasc.Credeam ca e cea mai buna prietena a lui Hime si ca nu ii va face niciodata asta dar uite ca sa intamplat.Cesario este si el putin enervant acum,se lasa sa cada in plasa fiecarei femei carese aproprie de el,parca ar fii un afemeiat.Insa mie mila de biata Himo,acum trebuie sa o suporte si pe Karina aia rautacioasa,imi place cum a reactionat,iar faza aceea cand l-a iertat pe Toshiro a fost ceea mai super...vrea cu tot inadinsul sa-l faca gelos pe ,,ingerul ei".Astept cu nerabdare urmatorul capitol Karma and Gambate :bye::zuppy23:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.831 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.122 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Dragostea poate fi fatala Annya 83 69.395 26-04-2009, 11:34 AM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)