Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai]

#11
thst was so incredibill.I'm in sock. Poor ceasrio and hime is verry bad with cesario.any way, mi-a placut ca intodeauna fiindca iar m-ai surprins :X

-Daca ne prinde domnisoara,e de rau.Spune bruneta oarecum ingrijorata.
-Stai linistita.Probabil ca isi face somnul de frumusete.Raspunde roscatul razand.
-Esti sigur de acest lucru?
O voce feminina s-a auzit din spatele lor.Dandu-si seama ca cea ce ii urmarea era rozalia,bruneta a inghitit in sec,dupa care s-a ridicat.

:X partea asta a fost super :)) mi-a placut cum a venit si i-a luat pe amandoi prin surprindere :))

Brusc,pe chipul barbatului a aparut un zambet.Acesta a luat-o pe fata de par,sarutand-o.Adolescenta a fost luata prin surprindere de gestul roscatului si nestiind ce sa faca,a ramas nemiscata ca o statuie.Cesario i-a deschis gura folosindu-se de mana,introducandu-si limba in lacasul umed al acesteia.In momentul in care acesta a muscat-o usor de buza,tanara a inchis ochii.Limba tanarului se plimba in voie prin gura fetei,in timp ce cu o mana ii cuprindea talia subtire.Luna se oglindea in apa,in timp ce razele stralucitoare ii luminau pe cei doi.

;)) ce pacat de hime.Nu stie ce super paote fi cesario.:))

mi-a placut.
-

#12
Wow....in sfarsit un kiss.
Capitolul asta chiar a fost unul dintre cele mai bune de pana acum.In continuare imi place atitudinea baiatului,insa mi-am dat seama ca e cam incapatanat,totusi lui Hime i s-a facut mila si l-a lasat sa intre in casa,insa el nu a accetat.ba chiar o face geloasa cu serviitoarele din casa.
Am impresia ca o sa iasa scantei.
Cum a spus si Hynono,ppoti pune si tu capitole mai lungute?
Adica nu stiu parca se termina prea redere capitolul.
Oricum imi place so astept continuarea.[-o<
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#13
ahhh, iar am uitat sa las comment... baka de mine... (scuze de off topic)... mi-a placut la nebunie capitolul, :chuu:, chiar daca Orihime e cam aspra cu Cesario, totusi de fiecare data cand Cesario e cu vreo servitoare, aceasta e geloasa rau... si se pare ca se indragosteste de el:love:... iar sarutul... nu am cuvinte... a fost super tare, pe neasteptate si super romantic (cred):yes: astept urmatorul capitol, sper sa nu mai intarzai cu commenturile si Lye, gambate la scris :bv: *chuu* :bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#14
Stiu ca e scurt....gomen!

Orihime este furioasa

Afara,atmosfera incepea sa se incalzeasca.Sarutul celor doi continua,in timp ce mana lui Cesario se strecura usor sub maieul fetei.Sanii acesteia erau presati de pectoralii tari ai tanarului.Brusc,aceasta l-a impins,calcandu-l pe picior in acelasi timp.Dandu-si seama ce a facut,si-a pus mana pe buze,asezandu-se pe sezlongul din spatele ei.Era prima oara cand cineva o saruta cu forta,mai ales ca era unul dintre angajatii ei.Nervoasa,s-a ridicat sa il loveasca,insa acesta a aprins-o de maini,lipindu-i trupul de al sau.
-Nenorocitule,ti-ai dat seama ce ai facut?Cand tata o sa afle chestia asta,cu siguranta o sa zbori de aici direct la inchisoare.O sa te acuz de tentativa de viol!
-Viol?Domnisoara,imi pare foarte rau dar sa saruti pe cineva nu inseamna a viola.Probabil nu cunoasti aceste lucruri din pricina varstei.Esti doar o pustoaica rasfatata.Ah,si cu privire la amenintare:nu imi e frica.Din partea mea nu ai decat sa dai anunt in ziar.
Ceva era schimbat in atitudinea roscatului.In primul rand,a tutuit-o.Si in al doilea rand,era mult mai indraznet ca inainte.In urma cu cateva ore nici nu o privea si acum o saruta?Furioasa,aceasta l-a impins in apa,dupa care a intrat in vila.Cesario a zambit,iesind din piscina.Dupa ce si-a dat patul ud de pe frunte,a ridicat privirea spre locul unde rozalia statea.
-Vrei sa jucam usor,jucam usor.Vrei sa jucam dur?Atunci dur sa fie.Spune acesta inainte sa intre in casa.
Ajungand in dormitor,Orihime s-a trantit pe pat,punandu-si perna in cap.Daca inchidea ochii,inca simtea acel sarut pe buzele ei.Parfumul ii ramasese imprimat in bluza,in timp ce furnicaturi ii treceau prin corp.A fost dea dreptul stupefiata de ce s-a intamplat.Un amarat de bodyguard a sarutat-o.Insa lucrurile nu aveau sa ramana aici.Vroia sa il pedepseasca pentru tupeul avut.
Dis-de-dimineata,soarele stralucea mandru pe cerul capitalei nipone.Era o frumoasa zi de sambata,cand adolescentii se puteau bucura pe deplin de viata.Fara scoala sau teme.Doar distractie.Era ora sapte si in vila rozaliei era liniste.Aceasta parea cufundata intr-o lume necunoscuta,unde visele conduc.Insa chiar atunci ceasul a sunat,reusind sa o sperie.Dupa ce si-a intins corpul,a intrat in baie pentru a-si face ritualul de dimineata,ce consta intr-o baie lunga,unde mirosul de trandafir plutea in aer.Acest obicei dura aproximativ o jumatate de ora si in dimineata respectiva era la fel.Fata a intrat in dressing,pentru a se imbraca.Si-a ales o fusta alba si o bluza neagra.Dupa ce si-a pieptanat parul,a parasit camera.La parterul casei,era liniste.Insa Cesario statea in dreptul scarilor,asteptand-o.De cum l-a vazut,aceasta si-a amintit de sarut.
-Cainele meu s-a trezit de dimineata.Ti-a spus cineva ca am nevoie de tine?Spune aceasta ca si cum nimic nu s-a intamplat.
-Asta e obligatia mea.Vine raspunsul prompt al roscatului.
Orihime era oarecum confuza de atitudinea barbatului.Era oare un joc in care castiga cel care da dovada de inteligenta?Sau ce s-a intamplat noaptea trecuta nu a insemnat nimic pentru bodyguard?Oricare dintre aceste variante ar fi fost adevarata,Hime era deosebit de nervoasa,insa nu vroia sa arate.Cu pasi mici,s-a indreptat spre bucatarie,unde angajatele mai tinere vorbeau.Vazandu-le,fata a dat cu tocul in suprafata de marmura.
-Sunteti platite sa va ocupati de casa nu sa discutati toata ziua.Hai,imprastiati-va.
Aceasta a deschis frigiderul,luand vasul unde in permanenta se gasea suc proaspat de portocale.Dupa ce si-a turnat un pahar,s-a reintors in living,asezandu-se pe canapea.Chiar atunci,in casa au intrat Karina si Toshiro.Adolescenta i-a intampinat,spunandu-le sa se aseze alaturi de ea.
-Stii...vreau sa imi cer scuze pentru reactia mea de ieri.Am fost putin nervoasa.Spune blonda umila.
-Nu ma intereseaza explicatiile.Am si uitat.Spune rozalia asezandu-se in bratele satenului.
Tanara blondina nu putea sa nu il soarba din priviri pe roscat,ce continua sa stea nemiscat,aproape de locul unde grupul se afla.Vazandu-l,iubitul rozaliei s-a gandit sa ii dea o comanda.
-Tipule,vreau un pahar de wisky.Sa fie cu gheata.
-In primul rand,nu ma ocup cu servirea si in al doilea rand,esti minor si nu ai voie sa consumi alcool.
Auzind acest lucru,Toshiro s-a ridicat nervos de pe canapea,indreptandu-se spre el.Ajungand fata in fata cu roscatul,s-a gandit sa isi arate radacinile de "barbat",vrand sa il loveasca.Insa Cesario i-a prins mana,dupa care l-a trantit la podea.Vazand acest lucru,Orihime a fugit la el,vrand sa afle daca e ranit.
-Esti nebun?Esti platit sa ma pazesti pe mine,nu sa imi ranesti iubitul.In momentul asta dispari la tine in camera.Vorbim noi putin mai tarziu.
Bodyaguard-ul a plecat,insa nu inainte de al mai privii o data pe saten.Acesta se ridica cu greu de la podea,tinandu-si mana la cap.Pana si blonda era putin uimita,insa ii placea sa vada ca acesta era un barbat adevarat.Insa prietena ei nu era de aceiasi parere.Vroia sa ii dea o lectie lui Cesario.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#15
Am ateptat capitolul asta, si eu una nu ma supar ca e scurt, chiar mi-a placut, mult de tot, si il ador pe Cesario, atitudinea lui e superba, si cum l-a pus la punct pe Toshiro, a fost tare, o merita, si mai merita oricum. In schimb, Orihime, iar incepe sa ma enerveze cu atitudinea ei. De ce nu lasa un pic din "Stramtoare" sa fie putin mai dura cu Cesario, si sa nu il mai trateze asa? Si nu imi place cand il face caine. Urasc asta. Oricum, abia astept sa vad ce va mai face Cesario, si ce discutie va avea Orihime cu el. abia astept, iar Lye succes la scris si *chuu*:*
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#16
Adevaratul chip al ingerului

Vazand reactia avuta de persoana pe care o proteja,Cesario a urcat in camera lui,lasandu-i singuri pe cei trei adolescenti.Orihime si-a imbratisat iubitul,continuand sa il intrebe cum se simte.A fost uimita de gestul facut de bodyguard-ul ei,a carui privire era asemenea unui psihopat,gata sa omoare fara pic de mila.Insa vroia sa il invete cum sa se comporte cu prietenii ei.De partea cealalta,Karina se simtea din ce in ce mai atrasa de frumosul roscat.Prin faptul ca l-a azvarlit pe saten la doi metri,simtea ca acesta e un barbat in adevaratul sens al cuvantului.Era deosebit de curioasa sa afle ce se ascunde sub costumul negru si impunator pe care il purta.In comparatie cu prietena ei,aceasta era vestita pentru relatiile avute cu diferiti baieti.Nu se sfia sa flirteze cu acestia sau chiar sa ii atinga in locuri mai putin decente.Toshiro si-a sarutat iubita,parasind vila impreuna cu blonda.Ramasa singura,Orihime a urcat nervoasa scarile,indreptandu-se spre camera ingerului.Parea un taifun ce distrugea totul in calea ei.Ajungand in fata incaperii,a dat cu piciorul in usa,reusind sa o tranteasca la perete.Roscatul statea pe pat,avand jumatate dintre nasturii camasii deschisi.
-Caine,cine dracu te crezi sa imi tratezi prietenul asa?Ai uitat care e pozitia ta in casa asta?Hai sa iti reamintesc eu:nu esti decat un amarat de bodyguard ce trebuie sa se miste dupa fusta mea oriunde merg.Asa ca renunta la atitudinea asta sau o sa am grija sa o patesti.
-Taci in momentul asta.Replica Cesario aparent calm.
-Poftim?Nenorocitule...mai repeta o data ce ai spus!O sa te invat eu minte sa mai comentezi la mine.
Adolescenta s-a indreptat spre el,cu gandul sa il plesneasca pentru nesabuinta lui.Insa roscatul a fost mult mai rapid,reusind sa ii prinda mana.Ochii lui verzi nu exprimau altceva decat o furie de neoprit,asemenea unui uragan.Acesta i-a intors mana la spate,trantind-o in patul sau.Rozalia era cu fata lipita de cearceaf,in timp ce sanii ii erau presati de salteaua tare.
-Ziceai ca sunt cainele tau?Acum sunt un caine turbat.Daca ai bani ai impresia ca ii poti calca in picioare pe cei din jur?In momentul asta...cu ce te ajuta averea?Esti la cheremul meu si pot sa te fac a mea cand vreau.Se aude vocea deosebit de imperioasa a acestuia.
-Termina!Inceteaza cu aceasta cacealma!Spune Hime incercand sa se ridice,insa tot ce reusea era sa se raneasca.
-Crezi ca ma joc?Pustoaico,am imblanzit fiare mai salbatice decat tine.O sa iti arat ca nu ma prefac.
Cesario continua sa o tina cu fata lipita de pat,in timp ce cu mana libera isi deschidea nasturii camasii.Materialul vaporos a cazut pe podea,scotand la iveala un trup ce parea a fi construit cu ultima tehnologie.Roscatul i-a bagat genunchiul intre picioare,ridicandu-i fustita mulata.Simtitnd ce i se intampla,Orihime a vrut sa tipe pentru a fi auzita de ceilalti angajati.Insa barbatul i-a presat chipul de saltea,nepasandu-i daca aceasta mai poate sa respire.Pe sub fusta,adolescenta purta o pereche de bikini albi,cu mici modele dantelate.Rasul demonic al ingerului a inceput sa se auda,in timp ce isi strecura un deget in chiloteii minusculi.Vroia sa se joace cat mai mult cu tanara ce se afla la cheremul lui.Vrand sa aiba ambele palme libere,tanarul i-a pus piciorul pe gat,asigurandu-se ca fata nu poate scapa.O mangaia pe picioare,muscad-o de fese.Pielea ei alba si fina purta acum urma dintilor ingerului.Asigurandu-se ca a speriat-o destul de tare,acesta s-a dat cativa pasi in spate,punandu-si mainile in san.Orihime gafaia,continuand sa stea cu chipul lipit de cearceaf.
-Ai idee...in ce mare problema te-ai bagat?Replica aceasta incercand sa isi dea parul de pe chip.
-Nu,dar vreau sa aflu.De la tine.Sper ca ti-ai dat seama ca nu sunt la fel ca idiotii care te-au pazit inainte.Am fost calm si rabdator,insa observ ca atitudinea ta de-a dreptul scarboasa.Poti sa ii spui lu taticu daca vrei,nu imi e frica.Spune roscatul avand o privire patrunzatoare si o voce in care se putea simtii seductie combinata cu agresivitate.
-Nenorocit ticalos...violator blestemat ce esti!
-Nu esti decat o papusa cu capul gol.Violator?Ca sa fiu numit asa...trebuie sa te am cu forta.Te-am atins...nu ti-am bagat-o.Sunt doua lucruri complet diferite.
Hime nu a mai spus nimic.Doar s-a ridicat de la podea,vrand sa paraseasca incaperea.Roscatul a privit-o,lingandu-si buza de jos.Vazand acest gen,rozalia l-a privit scarbita,indreptandu-se spre dormitorul ei.Vroia sa isi sun tatal si sa ii spuna despre intamplarea care s-a petrecut in urma cu cateva momente.Intreg trupul ii tremura,insa nu de frica.Era incredibil de nervoasa.S-a simtit jignita prin faptul ca Cesario a atins-o atat de...pasional.Insa trebuia sa recunoasca faptul ca a simtit un fior ciudat in corp cand acesta i-a pipait acel loc ascuns,ce s-a umezit la contactul cu degetul barbatului.Realizand ca e mai bine daca il pedepseste pe bodyguard dupa propria metoda,a decis sa renunte la telefonul pe care vroia sa il dea.Nervoasa,a coborat treptele,indreptandu-se spre bucatarie.Acolo,fete mai tinere discutau,in timp ce menajerele mai batrane,obisnuite cu rozalia,incercau sa le covinga sa se puna pe treaba.
-Sunteti cumva in pauza si inca nu am aflat eu?V-am spus ca nu aveti voie sa stati la discutii in timpul zilei.Cui nu ii convine,acolo e usa.Spune Orihime aratand spre intrare.
Simtitnd ca stapana e destul de tensionata,fetele s-au retras,fiecare ocupandu-se de ceva.Adolescenta a vrut sa mearga in camera,insa a constatat ca Cesario se afla in living,inchizandu-si nasturii de la sacou.
-Domnisoara doreste ceva?Intreaba acesta privind-o adanc pe rozalie.
-Da.Sa te duci dracu.Se poate?Raspunde aceasta intr-un mod cat se poate de sarcastic.
Fara alte comentarii,Orihime a urcat scarile,indreptandu-se spre camera ei.Trebuia sa ii povesteasca cuiva acest lucru.Si cine era mai potrivita sa afle decat cea mai buna prietena a ei?Sau cel putin asa parea.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#17
Extrordinar ! Simteam ca nu mai am aer citind capitolul , si asta intr-un sens bun ! Abia asteptam sa citesc urmatorul paragraf ! In fine , greseli nu ai , exprimarea nu e greoaie , totul e bine ! Cat despre actiunea......ce pot spune in afara faptului ca este prea tare ? Adica , chiar nu mi-as imaginat ca Cesario va izbucni in felul in care a facut-o...iar Hime ...ei bine , in mod sigur data viitoare o va pati pentru ca care aceea atitudine de superioritate ! Minunat , pune repede continuarea ! Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#18
Super intresant capitolul asta.
Greselutele enumerate mai sus de alti useri nu ma deranjeaza pe mine ma intereseaza mai mult povestea.Iar acest capitol...wow..dragut.
Imi place ca Cesario a speriat-o un picut pe scorpie.Insa am impresia ca nu se va termina aici.Astept cu nerabdare urmatorul capitol,sunt curioasa sa vad ce se mai intampla.
Nu cred ca este o idee buna sa-i spuna prietenei ei ce a mai buna,.....avand in vedere cat de inebunita e dupa Cesario o sa zica doar<<Wow..in sfarsit a pus=o drakului la punt.Ce tippppp...doamne>>
Iar daca Hime nu-l spune ,,taticului ei" o sa-i dea de inteles roscatului ca si ei i-a placut si apoi nu-i bine :))
Put the nexxt chapter soon!
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#19
Hot! Acest capitol, mai avea un pic si era hot, hot:hot:! Super tare, mai ales ce i-a facut rasfatatei, merita, desi sa zicem ca nu e bine ce a facut, dar totusi, a facut-o? a facut-o.o//o Eu una abia astept sa vad ce va mai face Cesario cu rasfatata casei, si sa vad ce ii va face ea lui, doar sa nu ii faca ceva ca o omor:die:, o fac pilaf. Lye te astept cu urmatorul capitol si gambate la scris:bv:*chuu*:bye:
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#20
Petrecerea.Indrazneala Karinei

In camera unde rozul predomima,frumoasa adolescenta statea intinsa pe pat,tinandu-si palmele sub cap.Dadea din picioare,reusind sa isi ridice fustita mov ce ii descoperea picioarele lungi,asemanatoare cu cele ale unei caprioare.Aceasta inca se gandea la indrazneala ingerului ei.Insa era gata sa ii arate ca in acea casa,lucrurile se invart dupa cum vrea ea.Fata a luat din sertarul noptierei o agenda invelita cu puf alb,pe care a inceput sa o rasfoiasca. Trimitea mesaje de pe telefonul mobil, in timp ce pe chip i-a aparut un zambet atat de satisfacut. La ce se gandea oare?
La parterul vilei,Cesario continua sa stea in dreptul scarilor,privind-o pe tanara menajera care se perinda prin fata lui ca si o pisica pe langa stapanul ei.Ochii lui verzi o sorbeau in timp ce isi musca usor buza de jos.Interpretand gestul roscatului,Kahya a vrut sa se apropie de el.Insa chiar atunci, in capatul scarilor a aparut rozalia.In privirea ei se putea citii superioritatea debordanta cu care ii trata pe cei din jur.Aceasta a coborat treptele,trecand pe langa bodyguard.
-Toate menajerele sa vina la mine.Acum.
In mai putin de cinci minute,in fata ei erau adunate toate angajatele casei.Adolescenta le-a privit,dupa care s-a asezat linistita pe canapeaua din piele.
-Diseara voi organiza o petrecere,asa ca vreau ca totul sa fie perfect.De la curatenie pana la meniu.Invitatii voi incepe sa soseasca in jur de ora opt,asa ca ati face bine sa va miscati mai repede.
Femeile au aprobat din cap,dupa care s-au imprastiat prin vila imensa.Fiecare avea ceva de facut.Rozalia l-a privit pe Cesario,a carui privire era indreptata spre piscina.Nu parea impresionat deloc de planul facut de stapana lui.Dandu-si seama ca trebuie sa ii spuna ceva,adolescenta s-a ridicat de pe suprafata moale,indreptandu-se spre el.
-Apropo,caine...diseara vreau sa stai in camera ta.Nu am chef sa iti vad fata printre prietenii mei.
-Cum doreste domnisoara.Raspunde acesta incredibil de calm.
Vazand ca nu este chip ca roscatul sa se enerveze,fata a hotarat sa se retraga in camera ei.La parter,ingerul o privea cu coada ochiului.Nu ii venea sa creada cu cata superioritate le vorbea celor din jur.Parea o printesa tirana.Insa nu avea de gand sa renunte la un salariu atat de bun pentru niste mofturi facute e o adolescenta rasfatata.
Afara,cerul capata o nuanta asemanatoare cu cea avuta de smoala.Era apropae ora opt,asa ca invitatii incepeau sa soseasca.Colegi, s-au prieteni ai adolescentei,toti erau imbracati destul de asemanator:fetele purtau fuste scurte ce aveau ca rol sa ii provoace pe baietii dornici de aventuri ce aveau sa dureze cateva ore.Pe masa se aflau gustari dar si bauturile pe care Orihime le-a cerut.Dupa aproximativ zece minute,aceasta a aparut in capatul scarilor.Purta un maieu negru ce se mula pe sani si o pereche de pantaloni albi,ce cadeau grei peste sandalele negre,cu toc cui.La gat avea un lantisor de aur,pe care se afla o mica cheie cu doua diamante.Hime a coborat treptele in aplauzele invitatilor,afisand un zambet suav.Toshiro a imbratisat-o,punandu-i intr-un mod agresiv mana pe fese.Karina sorbea dintr-un pahar cu wisky in timp ce un baiat ii saruta pofticios gatul si umerii dezgoliti.Rozalia o privea,dezaproband din cap.Se parea ca obiciurile amicei sale nu se vor schimba niciodata.Petrecerea nu incepuse de mult timp si deja cateva sticle de alcool erau goale.In timp ce statea cu catea fete,Orihime a simtit cum este apucata de umar.
-Ce s-a intamplat?Intreaba aceasta dandu-si parul dupa ureche.
-El...unde este?Intreaba blonda zambind.
-Daca te referi la cainele meu,i-am spus sa stea in camera lui.Nu vreau sa ii vad fata pe aici.
Karina a aprobat din cap,dupa care a pelcat de langa prietena ei.Vazand ca nimeni nu este atent,aceasta a urcat treptele,ajungand la bifurcarea celor doua holuri.Cu pasi rapizi s-a indreptat spre una dintre camere,deschizand usa.In interior,Cesario statea intins pe pat,privind la televizor.Acesta nu purta decat o pereche de pantaloni scurti.Vazand-o pe fata,acesta s-a ridicat de pe suprafata moale.Adolescenta a inchis usa,rotind cheia in broasca.
-Domnisoara,cred ca ati gresit camera.Petrecerea e jos.
-Nu vreau sa fiu acolo.Eu te vreau pe tine.
Blonda s-a apropiat de el,lipindu-l de peretele aflat in spate.Aceasta a inceput sa ii sarute pectoralii tari,trecandu-si limba peste sfarcurile deja intarite.Roscatul o privea,ridicand din spranceana.Era beata sau ce facea?Tanara a ras,dupa care a ingenunchiat in fata lui,desfacand siretul avut la pantaloni.Dandu-si seama ce vrea sa faca,Cesario a apucat-o de brate,ridicand-o.
-O sa iti spun doar o data:pleaca.Sunt barbat si am instinctele mele.
-Chiar te rog sa fi un tigru si sa devorezi fiecare particica din mine.
Fata ii saruta buzele,in timp ce isi introducea mana in pantalonii acestuia.La mangaierile lente,membrul barbatului s-a intarit,cerand sa fie sarutat si venerat.Blonda a zambit,dupa care s-a reintors la ce avea de facut.Isi trecea limba peste amicul roscatului,facandu-l pe acesta sa o traga de par.In ciuda aparentelor de fata nevinovata,aceasta era o adevarata experta in ceea ce priveste sexul.Nemaiputand rezista,tanarul a impins-o in pat,ridicandu-i fusta alba.Adolescenta il tinea de umeri,in timp ce acesta se impingea in ea,facand-o sa scoata gemete de placere.
-La naiba...din cati baieti am avut,nici-unul nu a avut-o asa mare cum o ai tu.Si nici-unul nu s-a comportat ca un leu.
-Poate pentru ca nici-un partener nu a avut douazeci de ani.
Dupa cateva minute in care cei doi au atins culmile extazului,Cesario s-a ridicat,tragandu-si pantalonii albastri.Blonda gafaia,in timp ce parul ii era ravasit pe perna.Aceasta s-a ridicat cu greu,continuand sa il priveasca pe roscat.Acesta isi tinea piciorul pe scaun,sprijinindu-si cotul de genunchi.Chipul lui era la fel de nmepasator ca inainte.
-Ti-a placut?Intreaba fata aranjandu-si hainele.
-Ce pot sa spun...pentru mine nu a fost decat o partida rapida de sex.Cred ca ar trebui sa mergi la parter.Stapana mea s-ar putea sa te caute si nu cred ca ai vrea sa te gaseasca aici.Mai ales in starea asta.
-Nu imi pasa ce spun e Orihime.Nu este decat o fetita prostuta care nu e in stare sa se bucure de placerile vietii.Frumosule,am plecat insa ne vom mai vedea.Curand.
Blonda a parasit camera,lasandu-l singur pe roscat.Acesta si-a sters buzele cu incheietura mainii.Karina era prietena rozaliei?Nu prea parea dupa ce a facut.Trebuia sa ii respecte casa,insa ea ce a facut?S-a culcat cu bodyguard-ul la prima ocazie.Cesario a dezaprobat din cap,dupa care s-a ridicat de pe scaun.Vroia sa vada ce se intampla la parter.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.827 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.107 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Dragostea poate fi fatala Annya 83 69.290 26-04-2009, 11:34 AM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)