Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt important

#11
I subscribe to what Aly has just said, and Stormy too. Dafuq did I just read.

Luli, gandurile sexuale sunt normale chiar daca esti cu un alt tip decat cel cu care ai fantezii, faptul ca cineva stie ce gandesti, nu prea. A insela nu prea e normal de asemenea, dar sunt si acolo exceptii.

Iar fazele cu taiatul si sinuciderea... deja ma depasesc.

Te stiu din auzite si din ce s-a plimbat pe zup de 2 ani incoace, inclusiv ca daca ai adus aminte de relatie, ca ai ramas si insarcinata.

Si nu e ultimul tip care o sa-l iubesti. Nu moare nimeni din deceptii adolescentine. Si scuze, dar la 16 ani ar trebui sa te ocupi de scoala mataluta.

Nu stii ce e iubirea, daramite viata si ce o sa fie in ea.

Good luck, you'll need it.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#12
Fata,eu zic sa te duci sa faci plangere la politie pentru proxenetism.
Macar asa mai scoti niste bani si asistenta sociala.

#13
Frate!
... adică frate!
Spuneți-mi vă rog că e un rpg și că toți vă jucați pe voi.
Dacă îmi spune cineva că e pe bune, îmi va trebui ceva tarie (de la vodcă-n sus) ca să recitesc.
Și dacă-i adevarat... omul ăsta are probleme și voi puneți sus și tare Anunț important? Și apoi vă dați cu parerea?
Fraților e vorba de crime aici, de ilegalități. Nu știu ce politică are forumul legată de așa ceva, dar mie mi se pare că e un fel de încurajare a faptului în sine. Cumva aratați că se poate... și hraniți speranțele celor care deja o gândesc, dar n-au facut-o încă.
Nu sunt eu tocmai empatic, dar nici eu și 98% din cei de pe forum n-au să facă ceva în privința a ceea ce povestește userul respectiv.
Asta nu e genul de poveste care dainuie prin exemplu „Așa nu!” ! E o chestie serioasă, atât timp cât vrea a fi considerată serioasă!
Mie mi-a lasat un gust amar și niște ochi cât cepele.
Vă rog din suflet să luați masuri!

#14
Normal ca e facatura. Ca daca era adevarat o lua Lia sau Aly de ciuf si o zbura de pe zup, cu toate problemele ei.
Banii sunt puterea, banii sunt mandria si banii sunt totul.

#15
^ And that is so ... 24)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ._.
Lol, I'm sorry, please delete this. 21))

#16
Eu nu inteleg de ce ai scrie lucrurile astea penibile aici.

/facepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalmfacepalm
[Imagine: sig3a.jpg]



#17
(30-12-2012, 03:02 AM)pikab00m A scris: Frate!
... adică frate!
Spuneți-mi vă rog că e un rpg și că toți vă jucați pe voi.
Dacă îmi spune cineva că e pe bune, îmi va trebui ceva tarie (de la vodcă-n sus) ca să recitesc.
Și dacă-i adevarat... omul ăsta are probleme și voi puneți sus și tare Anunț important? Și apoi vă dați cu parerea?
Fraților e vorba de crime aici, de ilegalități. Nu știu ce politică are forumul legată de așa ceva, dar mie mi se pare că e un fel de încurajare a faptului în sine. Cumva aratați că se poate... și hraniți speranțele celor care deja o gândesc, dar n-au facut-o încă.
Nu sunt eu tocmai empatic, dar nici eu și 98% din cei de pe forum n-au să facă ceva în privința a ceea ce povestește userul respectiv.
Asta nu e genul de poveste care dainuie prin exemplu „Așa nu!” ! E o chestie serioasă, atât timp cât vrea a fi considerată serioasă!
Mie mi-a lasat un gust amar și niște ochi cât cepele.
Vă rog din suflet să luați masuri!


Defapt, faza cu Anunt Important and so e pusa de ea... noi nu am pus nimica... nu prea avem idee nici ce sa zicem



@Zwai, umm, pe tine nu te-am zburat de pe zup si te-am lasat pana ne-ai enervat la culme si ti-am dat in vileag facatoria... la vreun an jumate dupa ce ai inceput so... ce ai zis e o asa tampenie...

#18
(30-12-2012, 03:02 AM)pikab00m A scris: Frate!
... adică frate!
Spuneți-mi vă rog că e un rpg și că toți vă jucați pe voi.
Dacă îmi spune cineva că e pe bune, îmi va trebui ceva tarie (de la vodcă-n sus) ca să recitesc.
Și dacă-i adevarat... omul ăsta are probleme și voi puneți sus și tare Anunț important? Și apoi vă dați cu parerea?
Fraților e vorba de crime aici, de ilegalități. Nu știu ce politică are forumul legată de așa ceva, dar mie mi se pare că e un fel de încurajare a faptului în sine. Cumva aratați că se poate... și hraniți speranțele celor care deja o gândesc, dar n-au facut-o încă.
Nu sunt eu tocmai empatic, dar nici eu și 98% din cei de pe forum n-au să facă ceva în privința a ceea ce povestește userul respectiv.
Asta nu e genul de poveste care dainuie prin exemplu „Așa nu!” ! E o chestie serioasă, atât timp cât vrea a fi considerată serioasă!
Mie mi-a lasat un gust amar și niște ochi cât cepele.
Vă rog din suflet să luați masuri!


1. Ca sa stii si tu, titlul e ales de cel care deschide threadul.

2. Nu lucrez pentru Protectia Copilului si nici Asistenta Sociala, nu e problema mea sau a celorlaltor admini cu cine se /bip copila asta. Mai ales ca povestea e destul de veche si din cate am auzit destul de adevarata in ceea ce priveste "the facts of it". Nu as paria pe faza cu spitalele de nebuni totusi. Oricum faza cu taiatul din dragoste nu ma induioaseaza si mi se pare lame.

3. Zwai, abtine-te de la comentarii retarde.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  READ THIS, IMPORTANT! Falcon 0 2.075 04-07-2009, 11:16 PM
Ultimul răspuns: Falcon
  Anunt foarte important!!! Flaw 7 5.050 20-01-2008, 11:18 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Anunt Inuyasha (2 ianuarie) Chaos Anime 1 2.858 08-01-2008, 08:02 PM
Ultimul răspuns: cicudaf


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)