Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

READ THIS, IMPORTANT!

#1
A venit timpul ca animePLUS sa se deschida oficial, (dar ca sa ne deschidem, trebuie sa ne inchidem si sa lucram impreuna timp de o luna)

DISCUTIA DE PE animePLUS!

Mai jos pun mesajul pe care l-am lasat pe animePLUS!

Citat:In aceasta seara anime plus o sa se inchida, pentru toti vizitatorii nostri (stiu ca e ciudat, dar nu vreau sa stresez serverul)

De maine o sa incepem sa alegem un nou staff si am pe lista am cateva fete dragute, care au fost foarte active, desi site-ul a fost mereu tinut de mine mort si departe de lume.

Lista!

Database Administrators:
Acest post momentan e doar pentru Kronos si Asakura

Anime Database Moderators:
Aici o sa am nevoie de oameni care sunt gata sa trimita multe anime-uri si un scurt info in Romana despre acel anime.

Manga Database Moderators:
Acelasi lucru si aici doar ca de data aceasta doar manga, cei care sunt deja la anime nu pot fi si aici.

Forum Moderators:
Moderatorii de forum, la fel doar aici puteti fi moderatori, nu si in alta parte.

Fan Fic Forum Moderators:
Moderatori pentru forumul nostru de Fan fic.

News Moderators:
Am nevoie de oameni informati care pot sa trimita maxim o stire pe sapt.

Acestea sunt noile functii, cei care cred ca sunt in stare sa le indeplineasca, le astept un PM in care imi veti spune de ce credeti ca sunteti buni pentru una din functiile alea.

-Succes!

animePLUS mai lasa doar 8 membri sa se inregistreze, apoi se inchide.

Cei care se cred in stare, ii rog sa imi trimita un PM (aici pe animezup) in care sa imi spuna, explice de ce ar fi buni pentru astfel de posturi.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt important Corina M. 17 9.678 02-01-2013, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Anunt foarte important!!! Flaw 7 5.106 20-01-2008, 11:18 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)