Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup la Nijikon 2012

#21
(12-10-2012, 05:26 PM)DreamsKeeper A scris: +mi a placut ca anu trecut ati adaugat ideea cu posterul unde fanii ZUP si au scris nickul , vanzand astfel cine a trecut pe acolo si cine nu. Smile
as ca ar tr sa adaugati si anul acesta posterul.

:bulb: - SAU ! in loc de poster-ul cu nume puteti sa adaugati un aparat foto si sa facem poze, astfel in cat vom vedea moaca fiecarui fan ZUP pe acolo. Smile

O sa avem si anul acesta posterul

(12-10-2012, 05:26 PM)DreamsKeeper A scris: :bulb: - Daca tot santem la foto ar tr sa faceti o mascota cartonata (imprimata) la o dimensiune reala ca sa facem poze cu ZUPPY (dar sa arate bine) ...
daca nu puteti sa faceti din carton, aduceti o pisica vopsita 4 ca tot o sa facem poze...

Nu imi permite bugetul o mascota cartonata dar o sa vad ce pot face

(12-10-2012, 05:26 PM)DreamsKeeper A scris: :bulb: - si sa oferiti cate o cana cu cafea pt fani 21)

Nu am nici termos, nici cafea 21

#22
(12-10-2012, 09:51 PM)Flaw A scris:
(12-10-2012, 05:26 PM)DreamsKeeper A scris: :bulb: - Daca tot santem la foto ar tr sa faceti o mascota cartonata (imprimata) la o dimensiune reala ca sa facem poze cu ZUPPY (dar sa arate bine) ...
daca nu puteti sa faceti din carton, aduceti o pisica vopsita 4 ca tot o sa facem poze...

Nu imi permite bugetul o mascota cartonata dar o sa vad ce pot face


O pisica vopsita in portocaliu.

#23
deci aparent lumea ar fi doritoare de un gaming area. I think we should all group up si sa vedem ce poate sa iasa 4
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#24
Eu m-am cam simtit artista in ultima vreme asa ca m-am apucat sa desenez din lipsa de ocupatie....

Din cauza ca am prea multe si nu imi trebuie, ma tenteaza sa le vand la Nijikon. Desenele arata cam asa:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8fwfz...r2_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8qslp...r3_500.png
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8tbpy...r1_500.png
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbfbkv...o1_500.png

Daca e cineva interesat sa imi dea si mie un PM maybe. Pot face si personaje la comanda ( sau il pot desena pe zuppy daca doreste cineva ). nu stiu cat timp am, deci primul venit primul servit. Pretul e negociabil, in functie de desen si alti factori XD.

#25
Teh is in anul ăsta la nijikon. Can't wait to see you there dudes. Cred că și acum mai am ”legitimația” de acum doi ani. Primim altele noi anul ăsta? 21 anul trecut nu am participat 4 I am actually looking forward to this.

#26
(14-10-2012, 11:19 PM)Teh A scris: Teh is in anul ăsta la nijikon. Can't wait to see you there dudes. Cred că și acum mai am ”legitimația” de acum doi ani. Primim altele noi anul ăsta? 21 anul trecut nu am participat 4 I am actually looking forward to this.

Da, o sa fac si anul acesta ecusoane 4

#27
Pai, daca nu ma mai imbolnavesc de altele si nu mai ajung prin spitale pana atunci, cred ca ajung si eu. Teh se pare ca nu mai vreau sa-i fiu insotitoare anul asta :-S... Nici macar nu mai m-ai intrebat daca vin! Lasa ca te tin eu minte.

Totul e incert, nu stiu sigur daca vin, cu cine vin, cand mai exact vin... Hehe, poate reusesc sa o conving si pe prietena mea cea mai buna, Nanna, sa vina cu mine si in anul asta.

#28
Fiindca nu sunt din Bucuresti, plec de azi ca sa fiu maine acolo la timp. Ne vedem sambata, guys!
Btw, e prima data cand vin. Sper sa va gasesc pe acolo. Daca nu pe voi, pe Zuppy il vad oricum prima data. xD

#29
Eu plec deseara si ajung pe la vreo 6 in Bucuresti. Daca mai ajunge cineva devreme, nu-mi strica un pic de companie 4

EDIT: nu mai ajung deloc. Raging mad about it. x(
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#30
Am trecut azi pe la Palatul Copiilor, ne-am gasit o locatie buna (zic eu) si maine suntem pregatiti sa va intampinam!

Standul Animezup se va afla la parter, in aripa stanga, in capat, langa standul Anime-Mania (impreuna cu care vom organiza un concurs de desen). Va asteptam!

P.S. Avem pregatite ecusoane pentru voi 3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ecusoane Animezup pentru Nijikon Flaw 13 10.019 14-10-2010, 08:47 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)