Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce model preferati?
Ecuson 1
60.71%
17 60.71%
Ecuson 2
39.29%
11 39.29%
Total 28 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ecusoane Animezup pentru Nijikon

#1
Dimensiunile sunt de 9.0 x 5.7 mm

Model 1

http://animezup.com/img/ecuson1.jpg

Model 2

http://animezup.com/img/ecuson2.jpg

Votati si discutati!

#2
39

Idee iinteresanta cu ecusoanele, flaw 3 Imi plac mult ambele.. si imi este mai freu sa hotarasc, dar voi incerca.

Primul:
Este simpatic si imi place fondul, foarte mult 3

Al doilea:
Ar fi simpatic daca nu ar fi linia aia neagra pe mijloc. Dar este dragut. 3

Deci, voi vota cu primul ecuson. Cred ca este cel mai potrivit pentru nijikon, mai ales ca pe fond, sunt si animeuri 3
Sper ca va ajutat votul meu si succes la cele mai frumoasa ecusoane 3 10

#3
Este chiar foarte practică ideea cu ecusoanele. Așa e mult mai rapid să găsești pe cineva, doar citindu-i numele.

Primul ecuson: Este chiar drăguțel. Îmi place că este colorat și pe fundal sunt diferite personaje din animeuri. Este foarte potrivit pentru Nijikon.

Al doilea ecuson: Și ăsta e drăguț fiindcă este mai simplu decât primul. Ce nu-mi place este dunga aia neagră. Nu prea își are locul acolo.

En fin, mie-mi place mai mult primul ecuson. : D
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#4
Ca ceilanti aleg primul ecuson. Mi se pare mult mai potrivit, chiar ma bucur ca ai avut asa o idee in legatura cu ecusoanele.
A doua si ea e draguta, insa nu imi atrage atat de mult atentia, mai ales acea dunga nu prea e la locul ei.
Imi plac lucrurile mai simple, insa, prima ar fi mai potrivita. Acum fiecare cu parerea lui.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Me too! Aleg primul ecuson.
In primul rand primul ecuson are pe fond o imgine anime ,a doua nu .Primul e mai colorat al doilea prea mult negru .
Sa inteleg ca acest ecuson o sa il poarte membrii din A-Z care vin la Niji?39

#6
@Corina: Doar cei care doresc 10
Le veti gasi la standul nostru, vor fi gratis, si le veti putea folosi daca vreti sa fiti recunoscuti de ceilalti membri.
Nu e obligatoriu sa le purtati.

#7
Dă secănd uan !!!!!!!!!!!one OMGGGG!!! They are so chiuuuuuutttt : x The second one i want.
Vin vin vin ÅŸi eu and i need one. its cute and sweet omege o___o'' need one.
Să mă recunoaşteţi pipăl !!! O să fiu acolo. Lynn la Nijikon. 15
[mă simt importantă ]
-

#8
Interesant. Deocamdata vad ca sunteti cam 66% primul, 33% al doilea.
Mai las poll-ul deschis cateva zile, dar daca rezultatele raman similare, cred ca o sa fac 42 de ecusoane modelul 1 si 21 de ecusoane modelul 2, ca sa impac si capra, si varza 4

#9
DAMN ! Cum sa nu le purtam? Mie mi-ar face placere sa port un ecuson ^^ Aleg prima varianta. Este mai haioasa, nu atat de sobra si se potriveste cu tematica Nijikonului: animeurile . ^^
Am si eu o nelamurire: cum iti dai seama ca numele respectivului care vine si isi ridica ecusonul este real? ( adica respectivul chiar este utilizator Zup)
[Imagine: wqymg0.jpg]

#10
Nu iti dai, ii vom crede pe cuvant 21
Iti dai seama ca nu prea putem sa luam lumea la verificat acolo. In plus, nu vad de ce ar dori altii sa ia ecusoane zup... 106

Oricum, dupa cum am zis, vor fi doar in numar de 63 asa ca o sa fac in curand un thread in care cei care vin sigur isi vor putea rezerva ecusoanele. Trebuie doar sa ne spuna in ce zi vor veni, ii vom trece pe o lista, si le punem deoparte. Ce ramane... le vor putea lua cei care trec pe acolo si sunt membrii zup, dar care fie nu stiu sigur daca vor veni, fie nu trec asa des pe site si nu au remarcat acest thread.

[edit]click aici



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.116 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Animezup la Nijikon 2012 Flaw 29 17.378 02-11-2012, 11:28 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)