Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

@Crăci: Unzastood si La multi ani anticipat!

@Unnamed: Ba primesti! Nu cred ca ai pentru ce sa iti ceri scuze, e datoria mea sa fac asta. In plus, asa am si eu ocazia sa vad ce useri sunt activi pe aici 4

buna deci:
sunt multe ficuri foarte foarte dragute dar la cati useri sunt , sunt putine comuri, asa ca ma gandeam ca ai putea face o medalie pentru cel mai bun critic, dar de asemenea trebuie sa fie si intemeiate criticile.
daca nu iti place, nu spun nimic, dar ma ganeam ca ar fi un stimulent in plus deoarece scriitorii ar putea primi mai multe detalii in legatura cu greselile lor.4
P.S. nu cred ca e o idee prea stralucita, insa am zis si eu asa.4
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

@alinutza, vrei sa iasa iar razboi la ff, si sa se certe pe critici? no thank you, mai bine lasa-i asa, fara medalii de critici, ca apoi o sa o vrea toti, chiar si aia care habar nu au cum sa scrie corect in limba romana

@Flaw, mai postez mult? 21)) deci, nu stiu cum faci, dar mereu sari peste postul meu, si nu-mi dai medaliile,
medalia de 100 de posturi, medalia de extra unde medalia se numeste chiar "Medalie extra Aly", medalia de rpg [inca mai e Yumeria pe acolo ^^] in schimb, cei si mai ciudat, primesc tot neamul de medalii care nu le-am avut vreodata, gen medalia aia verde sau medalia aia cu crucea, in fine, daca vrei sa mi le dai bine, daca nu, ok 106
multumesc in avans flaw hug


[later edit] Thank You Flaw

@Aly: S-a rezolvat, scuze de intarziere 4

@Alinutza: Poate ca ar fi bine sa acordam mai degraba medalii pentru cei care jurizeaza in concursurile de pe zup si o fac cu pricepere 39

eto... Cred ca merit si eu una bucata medalie ptr 100 de postari 65.
Si ptr chestia cu ff... am un fic terminat si 2 de care ma tin praise. [ promit]. Dar dak nu trebe medalie ptr asta moi nu se supara3.
Iar la chestia cu zodiile... banuiesc ca trebuie sa mai astept pana pe 14 iulie ptr una cu rac >.<
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


@Ridichea`Nebuna: Toi a primit medaliile 4

Buna!As dori si eu o medalie pentru 100 de postari daca se poate
Multumesc!
[Imagine: senjo.gif]

@Crăci: Da, de ce nu s-ar pune? 10

@Louise Valliere: Done 4

Umn, aş dori şi eu medalia pentru o sută de postări. 39
Şi trebuie să-mi fac un thread cu GFX-urile mele pentru a primi şi medalia pentru GFX ? 7
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)

@Ayuka: Dap. Medalia pentru 100 de posturi ti-am dat-o acum 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)