Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup Medals

Salut , vreau si eu o medalie 21 banuiesc ca doar p-aia cu zodia o merit 21 ... habar n-am oricum vreau si eu ... Smile asta daca exista medalie cu zodia taur Smile
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

Okay, I want one too :3
Nu prea am idee pentru ce Dumnezeu se dau medalii dar vreau si eu una *mwhahaha*.
Cred ca singura categorie la care ma integrez este cea de gfx-er *laughs*.
Deci, i want a medal from graphic : - ? or something like that>.<

@LynnuÅŸor: Done

@Sucre: Done

@Mad Scientist: Pe cea de GFX ti-am acordat-o, pentru restul verifica lista asta.

Paaaai, pe mine m-a chinuit talentu' si a inceput sa bazai prin PhotoShop si asa, am ajuns sa deschid eu un topic la GFX. Acum, chestia e ca nu am decat un post in el...Intrebare: pot primi o medalie pentru GFX sau mai trebuie sa postez?
KyuMin.

@A'Svear: Conditiile ar fi sa ai un topic la GFX si/sau sa fii activ la acea sectiune. Daca nu ai propriul tau topic dar postezi destul de des pe acolo si le dai sfaturi altora, sau, de ce nu, le ceri sfaturi, tot activa s-ar chema ca esti.
Ti-am acordat medalia.

Salutari ^^

Ummm, credeti ca pot primi si eu medaliile pentru 100 de posturi si cea pentru GFX ? 5
Ah da, si pe aia de zodie, sunt scorpion. ;d

Multumesc anticipat. :]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

@Rx~: Ti-am dat medalia pentru 100 de posturi si cea de GFX.
Cea cu zodia scorpion o vei prima de ziua ta 4

Buna ^.^

Credti ca puteti sa-mik dati si mie medaliile pentru 100 de posturi
si pe aceea de zodie sunt zodia balanta se poate?
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

@Yuuki Cross: Ti-am dat-o pe cea pentru 100 de posturi. Pe cea de zodie, ca si la Rx~, o vei primi de ziua ta.

uhh..in cazul acesta imi cer si eu medalia pentru 100 de postari (de ce sa raman singura fara O_O ) . Am avut si eu candva un fic, dar presupun ca nu primesc medalie daca l-am abandonat, nu ? >.<'

Scuze pentru ca te punem mereu la treaba, Flaw ^.^'




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)