Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Alpha Boy

#31
Thanks for the comms >:D< :*
Here's the next:

***

Trecusera deja aproape doua saptamani. Frankie si Zack deveneau din ce in ce mai apropiati pe zi ce trece, in timp ce Tommy era dat la o parte. Nu se mai tinu nicio petrecere acasa la saten, astfel ca Tommy il evitase. Incepuse sa nu ii mai pese de ce se intampla cu prietenia lor. Pana la urma, stia ca nu avea sa obtina ce-si dorea: pe Frankie.
Cu stupoare, constata ca e tare gelos pe Zack, cel ce locuia cu Frankie. Si-ar fi dorit sa fie in locul sau, insa nu avusese noroc, astfel ca cei doi, el si Frakie, isi peirdusera din simpatia acordata unul altuia. Cand veni ocazia ca Tommy sa plece in alt oras, la o verisoara de-a sa, accepta fara doar si poate.
Isi facu bagajele fara prea mare tragere de inima... Gandindu-se insa la Frankie. Se intreba ce facea el cu Zack in tot acel timp. Oare deja ajunsese sa i-o traga? Dar nu, nu putea fi asta, fiindca se vedea clar ce fel de persoana e Zack: crescut de parintii sai, fara libertate, era retras si temator. Se gandea cu zambetul malefic pe buze ca e posibil ca baiatul sa fie chiar virgin. In fond, era destul de mare bruentul. I se parea ca e groaznic sa suferi atat, sa porti la varsta de 16 ani o mare-mare centura de castitate.
Nu se putea abtine sa nu isi aduca anumite contraargumente prostesti impotriva lui Zack si argumente la fel de puerile si idioate pentru sine, cum ca era mai bun decat micutul. Se simtea amenintat de aparitia sa, stia ca, prin modul prietenos de a fi, Frankie si-l va apropia foarte rapid si vor deveni prieteni buni.
Renuntand, fiindca aproape constientizase ca nu are nicio sansa in fata sa, spuse tare si raspicat:
- Sa ma fut pe fata lui! Daca i-as trage-o... Poate Frankie nu ar mai vrea sa...
Iubita sa, care luase parte la toata scena, se uita la el usor ingrijorata.
- Vrei sa ma inseli, Tommy? intrebase sovaind. Nu-mi spuen ca e vorba despre vreo fata care.. incepuse, dar Tommy dadu negativ din cap, facand-o sa taca imediat din gura. Incepuse sa tremure usor, deoarece era furios. Stia ca fata cu care era el acum fusese intaia oara prietena lui Frankie si nu se simtea deloc bine. I-o luase inainte ... Din nou.
In ciuda faptului ca el era liderul gastii - " Halal gasca!" -, se simtea in totalitate amenintat de un pusti de 16 ani. El avea 18, era si mai bine facut si era si expert in majoritatea lucrurilor, pe cand acel tip numit Zack abia stia sa se stearga la fund fara ajutor. I se facea scarba gandindu-se la faptul ca era in defavoarea sa sa plece, insa credea ac e mai bine. Astfel, i-ar fi putut da uitarii lui Frankie.
- Mai taci! Nu era vorba de o fata, ci era vorba de un baiat! se rasti la prietena sa.
Si rau facuse! Aceasta il privea uimita, deoarece nu stia ca iubitul ei avea si relatii intime cu barbati.
- Stiam eu! Tu si Frankie... E mai mult decat o joaca intre voi! Sunteti mai mult decat prieteni, idiotilor, voi doi... Voi doi sunteti impreuna!
Tommy se apropie incet de prietena sa si ii arse o palma peste obraz. Aceasta cazu pe pat, tinandu-si mana peste falca lovita. Il privea aruncand sageti de foc din ochi prietenului ei. Se simtea distrusa, josnica. Isi aducea aminte ca penultima data cand o facusera, Tommy fusese atat de beat, incat o lovise in repetate randuri. Chiar sangerase in urma acelui contact sexual din cauza violentei baiatului.
De foarte mult timp se gandea sa termine cu el. Poate acum venise timpul.
- Ne despartim.
Nu fu nevoie de mai multe cuvinte. LUi Tommy oricum nu ii pasa, deoarece stia prea bine ca nu are nevoie de ea. In fond, el putea avea pe oricine isi dorea cu putin efort. De fapt... Aproape pe oricine. Frankie nu i se lasase niciodata, spre marea sa dezamagire.
"Merita sa incerci! Ultima sansa! " isi spuse in minte aproape cu disperare. Isi lua o bluza pe el, caci era in bustul gol, si iesi din camera, exact pe unde iesise si iubita lui in urma cu foarte putin timp. Isi zambi cu tristete siesi, apoi, cu skate-ul sub brat, incepu sa se indrepte spre casa lui Frankie.

Il gasi pe acest cu un bol de cereale in mana, care se dovedi a fi de fapt al lui Zack, fiindca i-l daduse acestuia. OFta prelung privindu-l, dar Frankie il ignora. Il duruse exterm de mult si pe el ce se intamplase in noaptea aceea, la piscina. De fapt, fusese ca o injosire a lui. Ceea ce facuse Tommy trebuia pedepsit.
- Frank... incepuse oftand, iar satenul isi atinti privirile catre el. Se duse in canapea, asezandu-se langa Zack, si ii lua lingurita din gura pentru a lua si el cateva imbucaturi din cerealele cu lapte cald. Tommy se uita cu ura la brunetul de langa prietenul sau.
Desi nu fusese invitat, se aseza si el pe canapea, la o oarecare distanta de cei doi.
- Ce? intrebase Frankie calm, privindu-l fix.
- Am venit sa-mi cer scuze, raspunse aproape soptit Tommy. Nu vreau sa fii suparat pe mine. Nu stiu ce-a fost cu mine in momentul ala, nici nu stiu de ce am reactionat astfel. Stiu ca nu trebuia sa te oblig sa... incepuse, dar imediat tacuse. Stiu ca nu ar fi trebuit sa arunc pacos... - urma un "Ha!" nervos din partea lui Frankie, urmat de un pufnit dezaprobator - Pe Zack, se corecta aproape imediat baiatul, oftand. Frankie, imi pare sincer rau...
- Ai vazut bine, idiotule, spuse direct. Ai vazut, in urma cu o seara ne-am sarutat. Ti-a placut, dar nu, tu trebuia sa ma injosesti pe mine in fata atator oameni. Trebuia sa faci ceea ce spusesem eu sa nu faci. Te-ai luat de Zack, si el nu ti-a facut nimic! Te-ai luat de mine. Eu ce-ti facusem? Ah, spune-mi?! Te-am futut in cur atunci si nu stiu, de erai asa crispat?!
Frankie era furios, se vedea pe chipul sau acest lucru. Zack isi asezase mana stanga pe antebratul sau, in incercarea de a-l calma cu o mangaiere pe care satenul nu o respinse, dar nici nu arata ca l-ar fi ajutat la ceva.
- Frankie, ti-am spus ca imi pare rau! Eram beat! Vreau sa plec, bine?!
Frankie ii indica usa, iar el dadu rapid negativ din cap.
- Frankie... spuse Zack in soapta, in incercarea de a-l calma, fiindca satenul isi pusese mana pe piciorul lui si strangea cu putere de pantalonii scurti de fas, nervos din cale-afara. Vazand ceea ce face, se opri aproape imediat si ofta prelung. Din priviri, isi ceru iertare.
- Puteai sa vii sa imi ceri scuze atunci cand s-a intamplat .Si lui Zack ii datorezi niste scuze, rosti cinic satenul, facandu-se comod in pat. Incerca sa nu arate ca nu voia ca Tommy sa plece. Pana la urma, acesta continua:
- Puteam. Nu stiu de ce n-am facut-o. Iti jur, Frankie, iti jur ca-mi pare rau, repeta cu tristete. Frankie se ridica in picioare, cerandu-i sa continue printr-o privire. Plec la Dallas. Nu ma intorc decat la sfarsitul verii... De fapt la inceputul scolii. Voiam doar sa-mi cer scuze. Pot vorbi cu tine in particular?
Zack dadu sa se ridice in acel moment, insa Frankie dadu negativ din cap.
- Imi permiti... ? intrebase scurt, iar brunetul dadu afrimativ din cap. Frankie ii facu semn sa mearga pe hol lui Tommy si ofta cand se opri acolo, lipindu-se de zid. Se inserase deja.
- Frankie, iti jur, imi pare rau, spuse incet. Se apropie de el,dar Frankie se dadu usor intr-o parte, nevrand sa fie atins de acesta. Il privi fara prea mare tragere de inima, apoi Tommy ceru pe o voce jalnica: Te rog, un ultim sarut...
- Parca mori! rosti Frankie pe un ton rece.
- Niciodata nu stii ce s-ar putea intampla, replica trist Tommy. Si avea dreptate, pana la urma. Frankie ii facu semn sa se apropie de el si il lua in brate usor, sarutandu-l pe obraz. Tommy se intoarse catre el si ii prinse cu blandete buzele intre ale sale, pastrand pentru cateva momente magia unui sarut copilaresc. Despartindu-se, acesta spuse in soapta: Intotdeauna am fost frustrat ca nu te-am avut...
Frankie se uita urat.
- Pa! spuse nervos si Tommy intelesese ca intrevederea lor luase sfarsit. Revenind la sentimente mai bune, Frankie rosti: Ai grija de tine...
Il lua in brate si, pentru cateva momente, isi lasa capul pe umarul sau. Tommy il stranse la piept, dupa care iesi din casa. Din usa, ii striga lui Frankie sa aiba grija la randul sau si disparu. Satenul inchise usa cu cheia si se duse incet, fara niciun chef, spre sufrageria unde Zack se uita la televizor.Si acesta parea ingrijorat. Se uita la Frankie cand aparuse, insa preferase sa nu intrebe nimic, ceea ce-l facu pe acesta recunoscator.
- Imi pot pune capul aici? intreba indicandu-i lui Zack coapsa si acesta, inrosindu-se usor, dadu afirmativ din cap si Frankie isi aseza capul pe coapsa lui.


"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#32
Scuze, n-am mai trecut p-aici de mult timp...
A fost atat de dragut desi as fi preferat ca acel sarut sa fie intre Zack si Frankie dar cel putin a fost yaoi deci merge.=]] Cadoul perfect de Craciun dar astept si o scena yaoi intre Zack si Frankie care probabil nu va aparea prea curand avand in vedere evolutia ''relatiei'' celor doi. Recunosc... mi-a fost putin mila de Tommy, felul in care ii vorbea Frankie vrand sa-l enerveze mai tare vazandu-l cat de bine se inteleg cei doi, iar el injosindu-se pentru a-i cere scuze vechiului sau prieten care oricum n-au fost prea acceptate, iar apoi cersind acel sarut... n-am cuvinte! A fost frumoasa secna si trista pe de-o parte, asa cum imi place!<3
Multa bafta in continuare si nu uita sa ma anunti si pe mine cand postezi, te rog!

*hugzz*

#33
Nu am mai trecut de doua capitole pe aici, de cand am lasat critica. Sectiunea chiar a murit de la un timp si nu prea inteleg de ce. Am unele banuieli, dar le pastrez pentru mine.
Well, din penultimul capitol am inceput sa-mi schimb parerea despre Frankie. Mi se pare un tip super de treaba, sper sa ramana mereu asa, cel putin cu micutul si naivul Zack, care pare sa stie mai multe decat ii arata infatisarea. Ai descris bine partea cu inotul si cand Frankie il invata toti pasii, mai putin cand acesta s-a accidentat si micutul a trebuit sa-i sara in ajutor. A fost asa dinamic, parca a trecut de la o secunda la alta. In fine, e bine si asa decat deloc xD
Citat:Nu trebuie. Suntem baieti. Doar nu ai trei coa... Testicule, nu?
Intotdeauna inchei capitolul cu o replica amuzanta, nu? Felicitari! Chiar imi place comportamentul lui Frankie asta si ca incearca sa se corecteze in prezenta micutului. ^w^

In ultimul capitol ma bucur ca l-ai adus si pe Tommy in peisaj. Hmm, nu voiam sa plece, mi-ar fi placut sa-si termine mai intai planurile malefice si apoi sa se duca, dar scuzele alea m-au inmuiat rau. Pare asa de treaba si Tommy asta, insa se pare ca pe Frankie nu-l prea intereseaza, sau cel putin ascunde bine asta. Hmm... Imi e tare frica de plecarea lui... Daca pateste ceva? Nu vreau sa dispara din peisaj si Frankie sa devina altul dintr-o data, Zack sa-l calmeze si sa fie cu el pana la adanci batraneti, ar fi prea sec.

Pai bafta cu scrisul! Sper sa trec cu un comentariu imediat ce pui capitolul... Dar, vom vedea! Bye, sweetie. :3

be special, be you.
Fani forgot her stamp here! ^w^

#34
Fetele, va multumesc enorm pentru commuri :*

Nextuletss :o3`


* * *

Adormise. Zack se jucase in parul lui cat timp se uitasera la un film cu Tom si Jerry, ceea ce-l facu sa ii fie si mai somn. De obicei, cand era trist, nu se putea abtine sa nu traga un pui de somn. Avea sa-i multumeasca mai tarziu brunetului ca nu punea intrebari indiscrete. Avea sa-i spuna, de altfel, totul.
Era tarziu cand te trezise. Imaginile de la televizor, cu multe canale schimbandu-se, il facura sa isi deschida ochii albastri si somnorosi. Zack tocmai trecuse peste un film pentru adulti, dar il ignorase. Frankie rase scurt, spunand:
- Sa stii ca aici te poti uita la asa ceva, daca vrei. Se intoarse catre Zack si ii zambise siret.Constata ca bruentul era rosu si se hotari sa nu-l cicaleasca. Micutule, nu mi-o lua in nume de rau. E o nevoie omeneasca, daca vrei, uita-te. Ne putem uita amandoi... rosti ridicand din sprancene.
- Dar... Frankie, nu vreau sa ma uit. Adica... E jenanat, tu deja stii toate trucurile alea si chestiile, pe cand eu sunt... Novice de-a binelea, rosti facandu-l pe Frankie sa se ridice in fund.
- Dar se pot invata, Zacky. PLus de-asta, nu sunt deloc niste lucruri pe care sa nu le poti invata. Sunt atat de usoare... Hai sa-ti arat! spuse luminat de o idee salvatoare. Zack se schimba imediat la fata, devenind rosu ca atunci cand isi lasase capul pe coapsa sa. Bine, daca nu vrei, spuse Frankie, nu o fac!
Brunetul isi ascunse fata in palme, incercand sa se linisteasca. Frankie accepta sa il lase cateva momente sa-si revina, auzind de la el curand cum spune:
- Nu e vorba ca nu vreau... Adica... Mi-e rusine... Satenul dadu afirmativ din cap, iar Zack isi continua ideea: Arata-mi... Dar iarta-ma ca sunt asa, ma rusinez repede si toate cele...
Frankie chicoti usor si ii ciufuli parul.
- Dar mie tocmai de-asta-mi placi! spuse scurt, apoi intreba: Ce spui, ne mutam in pat? E mai mult loc. Si ne putem uita la televizorul ala.
Zack accepta si, in scurt timp, cei doi se aflau in patul mare din camera lui Frankie. Dadusera drumul la televizor si, intentionat, Frankie se puse pe cautatul unui film pentru adulti. Lasa pe unul cu doua fete ce tocmai se sarutau, iar Zack deveni rosu din nou.
- Nu arata ca te coplesesc imaginile. Pentru toti e greu la inceput, nestiind, dar daca fata cu care vei fi nu va mai fi virgina, tu nu trebuie sa ii arati ca ti-e rusine sau toate astea. Intelegi? intreba si Zack inclian din cap intelegator. In cateva momente, incerca sa isi infranga stomacul ce ii parea gol, calmandu-si bataile inimii grabite.
Frankie se apropie de el incet, pupandu-l pe obraz. Isi duse buzele catre urechea sa si nu facu decat sa sufle putin aer cald. Imediat, pielea lui Zack se infiora, iar acesta deja isi stransese picioarele la piept. Urma aceeasi munca de convingere cu propriul trup, calmandu-se pentru o a doua oara in acea seara, iar Frankie vorbi:
- Trebuie sa inveti punctele erogene. Desigur, fiecare are o particularitate, dar cele mai multe dintre ele sunt comune. De exemplu, pe mine ma excita teribil daca ma musca cineva de ureche sau imi sufla aer cald, ceea ce se vede ca patesti si tu.De altfel, imi place cand sunt sarutat pe gat. Voi incerca sa le gasesc si pe ale tale, spuse ciufulindu-i parul.
Vorbea soptit si era incredibil de calm si bine voitor in tot ceea ce "preda". Incepu sa ii muste usor lobul lui Zack, facandu-l pe acesta sa scoata cateva sunete joase.
- Ah, da, uitasem! Si ceea ce auzi te excita. Uite! spuse luand telecomanda si dand volumul ceva mai tare, astfel incat se auzeau gemetele ce pe Zack il facura sa roseasca iarasi.
- Opreste sonorul, te rog... E deja prea mult!
Frankie il opri ascultator, dupa care isi continua joculetul, muscand lobul urechii. Il linse de cateva ori, ascultand cu atentie reactiile tanarului pe care incerca sa-l invete. Era perfect multumit de toate acele lucruri ce se petreceau. Incantat din cale-afara, isi arata multumirea printr-un pupic dat lui Zack pe obraz, care-l facu pe acesta sa se intoarca brusc spre el. Ochii lui mari, negri, il urmareau curios pe Frankie, care se juca usor-usor cu trupul lui, invatandu-l. Avea un mod bland de a face totul, incat tanarul rosi din nou, ceva mai tare de aceasta data, si isi inchise ochii, incercand sa se calmeze iarasi.
- Apropo, Zacky, spuse senin satenul, sarutandu-i gatul, voiam sa-ti multumesc pentru faptul ca nu ai pus intrebari. Stiai ca aveam sa-ti spun, nu? intrebase si Zack scoase un "Ihi" din gat. Frankie incepu in scurt timp sa-si foloseasca limba, lingandu-i toata pielea gatului cu pricepere lui Zack. Ei bine, micutule, Tommy pleaca la Dallas. Nu-l vom mai vedea. Ne-am luat la revedere, un sarut usor, si gata.
Zack era la fel de multumit ca si Frankie pentru faptul ca acesta ii spusese ce se intampla.Era o dovada de stima si prietenie profunda intre ei.
- Imi palce ca esti deschis, spuse scapand un geamat apoi si Frankie nu isi stapani un chicotit. Incepu sa-i muste pielea gatului usor, ascultand in acelasi timp cu multumire cum Zack incepe sa arate ca ii palce din ce in ce mai tare, distingand atmosfera.
Satenul prinse o fasie de piele pe care incepu s-o suga usor, incantat, lingand locul de mai multe ori. Lasa o pata rosie, apoi urca spre baza gatului, sarutand si acolo si sugand pielea. Zack mai scapa un scancet usor, apoi un geamat de placere. Frankie, pentru a putea sta mai bine, trecuse deasupra lui. Un picior ii statea intre picioare lui Zack, iar celalalt pe pat, sprijinindu-se. Mainile tanarului isi gasira salasul in parul saten si putin lungut al lui Frankie. Trase usor, scapand un alt geamat ce-l incanta pe acesta.
Cand gatul lui Zack ajunse numai semne de pe urma lui Frankie, acesta cobori pe marul lui Adam, muscand jucaus, apoi isi trecu limba peste acesta in repetate randuri. In scurt timp, cobori mai jos, pe piept. Zack intreba usor ingrijorat:
- Ce faci?
Frankie se uita la el cu ochii sai mari, albastri, cercetandu-l.
- Ai incredere in mine. Credeai ca am terminat?
Zack dadu afirmativ din cap, rosind, si incepu sa rada aproape in acelasi timp cu satenul. Acesta cobori pe piept, continuand sa linga incet, pana ce ajunse la sfarcul stang. Il saruta usor, apoi incepu sa rontaie, sa-l rasuceasca cu dintii, incantat la randul sau de reactiile lui Zack. Acesta se arcui uimit, iar Frankie isi aseza mana pe celalalt sfarc al sau, rasucindu-l usor.
- Memoreaza miscarile, imi vei arata ce ai invatat! ceru Frankie incet, apoi isi continua jocul.
Plictisit de sfarcurile pe care le facuse sa se intareasca, jucandu-se mai bine de cinci minute cu fiecare, cobori incet pe abdomen. Aceleasi muscaturi aplicate si pe gat ii aparura si acolo, doar ca nu se inrosira la fel de tare. Isi continua insa drumul cu limba, lasand dare umede de saliva. Cobori incet pana la marginea boxerilor si linse de-a lungul liniei acestora, in timp ce Zack se arcui tot mai tare, cu mainile in parul satenului.
- Te rog,inceteaza... Nu vreau acolo, rosti in soapta si Frankie inceta ascultator. Il intoarse pe Zack pe spate, asezandu-se pe fundul sau, se apleca, incepand sa-i sarute ceafa. Cobori in scurt timp spre ureche, pe care o saruta incantat.
- Ma excita cum gemi... ii spuse pe un ton soptit si aerul cald ii facu pielea lui Zack sa se infioare.
Era si greu sa iti dai seama ca era Frankie excitat! Pozitia deasupra lui Zack nu-l avantaja deloc, fiindca ii permitea acestuia sa-i simta toata umflatura din locul ascuns intre picioare. Pe cat de mandru era ca reusise sa-l excite pe Frankie, pe atat era de ingrijorat.
Urma o serie de saruturi pe spate, de-a lungul coloanei vertebrale, pe care pe Zack il facura sa geama din ce in ce mai tare. Simtea cum temperatura din camera crescuse si era rosu, inima ii pulsa din ce in ce mai repede. Orice incercare de a se stapani acum era zadarnica. Scoase o suita de suspine dulci, care pe Frankie il facura sa innebuneasca. Isi continua joculetul inca putin, pana ce, pe un ton pervers, spuse intr-un final:
- Te superi daca... vom continua maine?
Zack se intoarse pe fata, dand negativ din cap. Isi dadu parul din ochi, fara sa-si mai ascunda roseata obrajilor. Se uita dupa Frankie, care se indeparta.
- Unde mergi? intrebase nesigur, apoi incepu sa rada cand auzi raspunsul:
- Sa ma termin! Doar nu vrei sa-mi dau drumul pe mine!
Cu aceste cuvinte, Frankie disparu pe usa baii.



"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#35
Oh, my gosh. O.o Ce dra… naiba a fost capitolul asta?! Exceptional! Mmm… Daca asta m-a facut atat de, hmm, stii tu, oare o scena dintre Frankie si Zack cum va fi? O.o
Trix, m-ai surprins mult cu acest capitol. :x Ei bine, relatia evolueaza incet, ceea ce ofera cititorului acest suspans. Nu-mi voi schimba parerea despre Frankie, chiar e un pervers si un prieten bun in acelasi timp. Frate, cat de calm poate fi! 8-|
Citat: - Memoreaza miscarile, imi vei arata ce ai invatat! ceru Frankie incet, apoi isi continua jocul.
What?! What?! Whaaat?! Glumesti, nu? O__O Asta a fost de-a dreptul formidabil. Ce replica perfecta lui.
Oh, il poate manipula asa usor pe micut. Cu siguranta ( si cand spun cu siguranta nu ma insel :]] ) Frankie a facut asta din curiozitate, sa-i afle punctele erogene ale micutului, sa-l faca sa se simta bine. Pun pariu ca daca erau amandoi goi nu se mai oprea. Se termina in… el… fara sa se duca la baie.
Minunat capitol, sweetheart! :3

#36
Am terminat de citit capitolul ieri dar nu am mai avut timp sa dau comm : d.
Mi-a placut continuarea. Nu credeam ca Frankie ii va arata toate chestiile alea :]]. El care sustinea sus si tare ca nu si nu cand Tommy ii propunea ceva :]]. Zack nu s-a impotrivit deloc. Dimpotriva ba chiar i-a placut. Ai descris foarte bine scena aceea. Cred ca incepe sa-i placa de Zack din ce in ce mai mult: x. Sincer nu vroiam ca Tommy sa plece. Poate pana la urma se imprietenea cu Zack. Ma rog, mai greu avand in vedere nu-l suporta deloc si Frankie ii tot lua apararea. Sper sa se intoarca. Astept capitolul urmator cand Zack o sa-i arate ce a invatat :]] deci spor la scris. Ah ... si imi place cum inchei de fiecare data capitolul :]].Kisses.
[Imagine: 15cmu01_zps404e61e8.gif]

#37
Ahh = p~. Am citi acum nextul. Vai cât de pervers a fost Frankie. Dacă numai când îl învaţă pe Zack, e atât de superb, dar o şcenă cu ei doi.. o.O Abia aştept să o vad, mă ţi în suspans. Eu vreau yaoi, şi tu dai doar bucăţele. Aşa ai să ajungi şi tu dacă nu-l aduci cât mai curând. * giggle*

Ţin să mentionez că citesc ficul acesta de la început. Adică toate ficurile ( majoritatea de la această categorie) le citesc, dar nu las com. You know... lenea. :]]

Oricum eu aştept nextul, să mă anunti pe profil când postezi ( dacă poti ).

#38
Asta a fost unul dintre cele mai bune si mai perverse capitole pe care le-aii scris...:X
Stiam ca Frankie e pervers, dar nu imi imaginam ca e atat de pervers, iar Zack...bietul Zack e atat de nestiutor si de inocent. Imi place la nebunie chimia dintre cei doi. Poti sa-ti dai seama de la o posta ca ceva urmeaza sa se intample. Tensiunea se acumuleaza, incet, dar sigur si in curand o sa erupa...cel putin sper sa fie in curand ca eu nu stiu cat o sa mai rezist:)).
Te-ai descurcat de minune cu capitolul asta. Greseli nu am vazut, dar nici nu le-au cautat, actiunea nu e grabita, iar personajele isi dezvaluie caracterele incet si asa cum trebuie.
Felicitari si ca de obicei astept nextul:* muuuuulta inspiratie si sa ne aduci inca muklte scene ca asta

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#39
Hehe, scumpele mele! Iertare pentru intarziere, liceul imi mananca zilele! *puppy eyes*
Va multumesc pentru comentarii !

* * *

Frankie se intorsese rapid din baie, ud tot si doar cu un prosop in jurul taliei. Era liber acum si hotarat sa continue, insa Zack se intinsese pe latul patului si, cu mainile sub cap, adormise. In ciuda faptului ca tocmai isi facuse un dus, Frankie dadu drumul la aerul conditionat, punandu-se in spatele lui Zack. Isi lasa capul pe o perna moale si adormi la randul sau, gandindu-se la privirea inocenta a baiatului ce dormea usor, ca un bebelus.

Brunetul fu primul care se scula. Era dimineata si soarele stralucea cu putere pe cerul albastru ca apa raurilor de munte. Isi arunca privirea spre Frankie, care adormise doar in prosop. Acum, fiindu-i frig, isi trasese un cearsaf pe el. Zack il inveli mai bine, apoi disparu din camera.
Merse in bucatarie si pregati micul dejun cu mare pricepere, apoi se intoarse cu tava cu sandvich-uri si suc de portocale la Frankie. Acesta tocmai deschisese ochii, ramanand placut impresionat. Zambi cand Zack se puse langa el, intinzandu-i si tavita cu mancare.
Se privira pentru cateva minunte intens, dupa care Frankie intreba pe un ton placut, pervers:
- Spune-mi, micutule, ti-a placut aseara?
Neavand pentru ce sa minta, Zack dadu afirmativ din cap si rosi usor. Lua o gura din sucul de portocale, apoi intreba:
- Te-ai suparat...? Am adormit, spuse senin si Frankie dadu negativ din cap. Zambi siret, iar Zack intreba in continuare: Unde ai plecat?
Curiozitatea il facea sa puna tot felul de intrebari inocente. Din nou, Frankie rase cu vocea sa cristalina, facandu-l pe Zack sa se roseasca pentru a nu stiu cata oara de cand era in compania lui.
- Am fost sa ma termin. Nu mai puteam. Nu e vina mea ca ma exciti! explica pe un ton la fel de pervers. Sa stii ca n-am glumit, chiar vreau sa vad ce-ai invatat si...
Insa satenul se intrerupse, luand telefonul ce incepu sa sune. Primise un mesaj si il citi cu atentie, apoi spuse:
- Allison si sora ei vor veni ceva mai tarziu pe aici. Zacky, daca se da la tine vreuna dintre ele, nu refuza! replica hotarat. Te-am invatat cateva lucruri si sunt sigur ca te vei descurca perfect!
Se vedea clar ca avea incredere in el. Zambi usor timid, dar nu spuse absolut nimic. Frankie ii ciufuli parul tanarului, apoi il pupa usor pe frunte, ca un frate bun.
Cei doi facura un dus comun iarasi, apoi se imbracara si Frankie zambi incantat cand il vazu pe Zack deja imbracat lejer, astfel incat sa fie dezbracat usor.
- Ce face viitorul meu fost virgin? intreba cu un zambet siret pe mutra, iar Zack rosi innebunit. Isi ascunse fata in maini, incercand sa nu arate ca se rusinase ingrozitor. Frankie insa se apropie si ii ciufuli parul. Continua: Vreau sa stiu in detaliu tot ce se va intampla!
Zack isi dadu capul pe spate, oftand prelung.
- Nu se va intampla, Frankie! spuse cu hotarare si zambi trist. Spera sa nu-l jigneasca in vreun fel sau altul pe Frankie, deoarece acesta era o persoana de milioane, care nu merita vreo necinstire prin ceva. Inainte ca acesta sa poata protesta cumva, se auzi cum cineva suna la usa si merse rapid sa deschida. Cum pe astepta, acolo pe aflau Allison si sora ei. Ambele erau dornice de distractie.
Allison, blonda, sari imediat pe Frankie, incepand sa-l sarute. Incuie Dianne usa, apoi merse in sufragerie, unde Zack se uita la televizor. Frankie o inlatura pe Allison pentru cateva momente, apoi, binevoitor, explica:
- El e Zack, coleg ce casa. Ele sunt Allison si Dianne, spuse satenul si Allison il lua de mana, trantindu-l in fotoliu. Se puse deasupra lui, incepand sa-l sarute cu pricepere pe gat. Pentru cateva momente, Zack nu-si putu lua privirea din acel loc. Rosise usor, insa isi adusese aminte ca Frankie ii spusese sa nu faca astfel de gesturi de fata cu fetele.
- Lasa-ma, femeie, lasa-ma! striga Frankie, scapand cu greu din mainile lui Allison. Aceasta marai nervoasa, apoi replica:
- Ce-ai, Frankie?! Esti la ciclu?
Si ea, si Dianne incepura sa rada. Frankie marai, apoi dadu afirmativ din cap.
- Da, uite-mi tamponul! spuse aruncandu-i un prezervativ lui Allison in fata. Aceasta se puse iarasi deasupra lui si ceru in soapta sa mearga in alta camera. Imediat, Frankie li se adresa celor doi ramasi acolo: V-as ruga sa ne scuzati... Faceti ce vreti, eu tre' sa-i arat ce inseamna o erectie nebuna blondei!
Zack si Dianne rasera, apoi cei doi disparura in camera. Allison era repezita, astfel ca il arunca imediat pe Frankie pe pat, incepand sa-l sarute pe gat. Ii musca pielea, facandu-l sa se infioreze. Isi cobori incet buzele pe gatul lui, lingand, apoi pe piept, in timp ce desfacea camasa. Pana la urma, ajunse sa-i dea jos hainele de pe el si isi cobori buzele intre picioarele sale, incepand sa sarute prin boxeri organul intarit. Musca usor, tragand in jos.
Mainile lui Frankie se infipsera in parul ei blond si lung, in timp ce aceasta ii tragea materialul subtire jos de pe el si incepu sa sarute pielea fina, trecandu-si limba de mai multe ori peste organul tare, facandu-l pe Frankie sa geama usor. In scurt timp, i-l cuprinse intre buze si incepu sa i-l muste usor, apoi sa-l suga incantata.
Nu ii lua prea mult timp sa-l faca pe Frankie mai tare ca niciodata. Se dezbraca rapid si se puse deasupra sa. Ii puse prezervativul pe sexul tare, apoi se lasa in jos, s-o patrunda. Isi dadu capul pe spate si gemu incantata, incepand sa faca miscari din ce in ce mai rapide.
Frankie ii prinse usor sanii in palme, incepand sa-i framante. Fata se lasa sa cada deasupra lui, incepand sa-l sarute incet, in timp ce miscarile lor deveneau din ce in ce mai rapide. Era destul de violent, incat s-o faca sa si scanceasca. Dar ii placea. Isi lasase capul pe spate iarasi, indreptandu-se.
Se misca din ce in ce mai rapid. Zack iubea sa simta aceste lucruri, insa in comparatie cu ceea ce se intamplase aseara, i se parea un lucru fara prea mare importanta. Ofta prelung de cateva ori, in timp ce Allison sarea deasupra lui mai tare ca niciodata.
Amandoi avura orgasmul aproape in acelasi timp. Gemura prelung, sunetele impletindu-se. Frankie se elibera, iar Allison cazu deasupra sa, obosita. Isi inchise ochii, oftand multumita.
- La fel de nebun ca intotdeauna! spuse sarutandu-l apasat. Te ador, Frankie! ii spuse la ureche, miscandu-i pavilionul. Frankie, insa, nu raspunse.
Pleca din pat, ducandu-se din nou sa faca un dus.
Intre timp, Dianne incepuse sa il mangaie usor pe Zack. Acesta isi pastra sangele rece, in ciuda faptului ca ii venea sa intre in pamant de rusine. Fata urma aceleasi miscari ca si Frankie, doar ca satenul se descurcase mult mai bine in a-l face sa simta anumite lucruri intr-un loc ascuns.
Cand tanara incercase sa-l sarute, pe Zack il apucase panica. Se intoarse cu fata in partea cealalta, in incercarea de a scapa... Si o facuse. Dianne isi daduse seama ca nu vreau s-o sarute, asa ca isi cotninua joculetul. Isi coborase mana intre picioarele lui Zack, incepand sa ii mangaie locul usor umflat.
Allison insa iesi pe usa in acel moment, intrerupandu-i. Dianne era suparata, insa brunetul respira usurat.
- Haide, mergem!
Dianne incuviinta si isi lua la revedere de la Zack, apoi de la Frankie, care tocmai aparuse, si cele doua plecara.
"La dracu'!" isi spuse Zack in mintea sa, injurand pentru prima data.

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#40
Next!! :)
Scurt şi prea putine idei, dar îmi place mult chiar şi aşa.
Mă nu ştiu cum faci, însă reuşeşti de fiecare dată să scoti în evidenţă trasaturile personajelor tale.
Zack şi din descriere iese foarte tacut, reuşeşti să mă faci să simt starea lui de spirit, caracterul sau, la fel şi la Frankie, doar că el se conturează mai mult prin dialog... ideea este că ai creat nişte personaje interesante, pe care vad că ştii cum să le mânuieşti. Foarte bine!
Un capitol incendiar, însă sincer atitudinea blondei mă cam dezgustă putin... nu ştiu de ce.
Faza cea mai amuzantă, pe care o consider eu este aceasta:
(31-01-2012 10:56 PM)Trixie D. LeStrange Wrote: Ofta prelung de cateva ori, in timp ce Allison sarea deasupra lui mai tare ca niciodata.
În minte mi s-a creat imaginea, deci am râs mult la faza aceasta. "Înfometa-tă" mai este . o.O
Ai şi câteva repetitii şi câteva greşeli de tastare, nu foarte multe se pot corecta.

Cam atât, aştept nextul. Succes!! *hug*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)