Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aloha

#1
Helloo...sunt fosta Naraku no hana,si mi`am schimbat vechiul cont deoarece avea niste probleme si am mai avut probleme la vechiul mail pe care era facut contul...4

Acum sa va mai zic ceva despre mine:

De gasca,Imi place sa`mi fac prieteni,dar nu suport prietenii fatarnici,care stau cu tine pentru a`si indeplini un scop,aviz amatorilor4,Am 14 ani[daca va intereseaza prea tare],Solo21,Iubesc viata si sunt de parere ca viata trebuie traita la maxim ,Urasc glumele proaste si oamenii care au fite cand nu trebuie,cei care vorbesc cand nu trebuie si cum trebuie,cainii[animalele,nu va ganditi la echipa dinamo,si sa nu ma luati cu chetii de genul `da de ce nu iti plac cainii???` k sa nu va mai raciti gura degeaba ca sa intrebati asta ...nu imi plac pentru ca trebuie sa stai sa ii plimbi si te musca cand au ei chef],Sa citesc carti bune...de exemplu romane de dragoste si fantasy,Muzica..ascult muzica peste tot...acasa,la scoala,pe strada,in tranvai[autobuz],cand fac teme,chiar si inainte de culcare..referitor la muzica...ascult toate genurile[aproape]...si nu o sa incep sa zic...nu asculta manele pentru ca le urasc...ca daca stai sa o iei multa lume zice ca nu asculta manele iar casa le bubuie de manele ...nu va face`ti griji ca nu`s o a fana a manelelor4,Imi plac dulciurile...doo`h carui copil nu`i plac dulciurile,Filmele...de actiune...comedie[sau comedie romantica] si horror,Hmm...nu suport barfitorii[nu ca eu nu as fi practicat sportul asta] care nu stiu altceva decat sa critice pe x-ulescu ca vai ca face nu stiu ce4 iar ei se cred perfecti4,Sa stau pe mess...loooogic21,Sa ies in parc cu prietenii si alea alea4,Imi place scoala ...de ce???...pentru ca scoala implica distractie10

#2
Bine ai venit pe Animezup, Whisper!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aloha thedeadperv 7 2.850 20-08-2013, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Aloha! Mickaela 9 4.336 25-09-2012, 08:11 PM
Ultimul răspuns: Mickaela
  ALOHA!!! Ame 8 3.909 21-04-2011, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Ame
  Aloha All:) AngelWithBrokenWings 10 6.510 04-04-2011, 11:57 PM
Ultimul răspuns: AngelWithBrokenWings
  Aloha LoloMark 5 3.647 11-02-2011, 09:48 PM
Ultimul răspuns: LoloMark
  Aloha there! ;x Icsdeee. 6 3.532 12-12-2010, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Ang.
  Aloha ! Dex(+a) 6 3.674 19-07-2010, 12:49 AM
Ultimul răspuns: Dex(+a)
  Aloha [: Saori-chan 6 3.353 24-05-2010, 10:09 PM
Ultimul răspuns: Saori-chan
  ALOHA! ~UmeniiAyane~ 8 3.955 19-06-2009, 04:10 PM
Ultimul răspuns: ~UmeniiAyane~
  Aloha^^! just_tomodachi 5 3.457 21-04-2009, 10:02 AM
Ultimul răspuns: Monica Wksv


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)