Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

#71
Roland Delaney .stiu si eu cum e sa traiesti printre caini dar eu inca mai invat sa musc .Desi nu stau in Braila ,pot spune ca am copilarit si inca copilaresc intr-un mediu destul de periculos pentru varsta mea frageda .
Te provoc sa spui cel mai fericit moment din viata ta pe care l-ai trait (gata cu tristetea )
[Imagine: gfxd.png]


#72
Roland
Bun, acum sunt putin rea si imi cer scuze. Am inteles ideea ta si ura pentru felul stupid al omului de a se dezvolta, anume? Probabil " de ce sa lupt cand pot sa iau de-a gata", asta sa nu folosesc cuvinte dure.
Iti recomand un film foarte bun si eu cred ca undeva acolo te gasesc, chiar in pielea personajului principal. BEN 10 se numeste ( si nu are legatura cu desenele ). Povestea ta nu are legatura cu a lui, dar tu faci exact ceea ce face si el. Se regaseste intr-o lume a luptei infinite cu demonii.

Acum sa trecem peste aceste lucruri urate si sa iti dau provocarea aceea unde am spus ca sunt rautacioasa si as vrea sa raspunzi tu acum.

BlueAngel, cel mai fericit moment din viata mea a fost cand m-am mutat cu prietenul meu si am reusit sa simt pe pielea mea cat de grea este viata. Chiar daca suna trist, nu este. Peentru mine a fost un pas inainte siu asta este o fericire, ca l-am putut face.

Provocare

Prezinta-mi Braila intr-un mod pozitiv, un loc unde merita sa mergi.
( Pentru Roland in special )

#73
Ok nu e o idee rea doar ca locurile in care merg eu si ma relaxez admirand frumusetea brailei sunt cam inaccesibile pentru un om normal insa asta ai cerut asta iti ofer. Daca nu iti place nici unul ei bine it's your problem.

Primul poate fi descris ca fiind aproape imposibil de atins. Daca stii moara violatus te poti urca pe acoperis si de acolo ai o priveliste minunata asupra dunarii si malului celalalt, este foarte frumos si relaxant sa vezi insula dintr-un astfel de loc...asta este locul meu preferat, o carte sau mai multe tigari la discretie si as sta acolo toata noaptea, noaptea e mai frumos dupa parerea mea.

Al doilea loc apreciat de mine este restaurantul ala din gradina mare dr si acolo e greu de ajuns doar ca eu nu am nevoie de o camera/4 pereti si un tavan ca sa ma simt bine, acoperisul e destul pentru mine ca sa admir parcul si natura din el. Evident si aici am nevoie de tigari ca fara ele sunt mort.

Alt loc apreciat de mine este placut numai pe glider-ul meu Trecand rapid pe langa face o imagine si o combinatie de culori zici ca e nepanteasca. NU prea are sens insa e foarte frumos. Se afla in continuare la faleza dincolo de baariera aceea si mult mai incolo de vad.

Pot spune ca urasc apropae toate cladirile din ors deoarece a muti o tona de natura pentru ele si inca moare ca sa traiasca acele cladiri care sfideaza frumusetea naturi. Merita vazuta fantana arteziana de pe biblioteca apoi ce ar mai fi...............nu cam atat pot sa va ofer ca locuri omenesti de vizitat. va pot duce pe oricare doar ca nu prea imi place sa arat lumi locurile mele preferate.

cum ca am raspuns la asta imi mai dati o provocare?

#74
bucuresti e unul deoarece p[ot sa-mi eliberez toata furia pe raufacatori fara sa ma incomodeze cineva. Galati ar fi al doilea multumita unor prieteni care stau acolo si mi l-au aratat ca fiind frumos.....cred ca esuez la asta deoarece doar 2 imi plac...........ar fi si braila deoarece am cativa prieteni pe aici......am ajuns la trei inca 2 si m-am dus..........pe copca vreau sa zic............arad mai este unul deoarece m-am distrat acolo pana nu am mai stiut cum ma cheama....................constanta este al cincilea deoarece cat am stat acolo...........se poate spune ca a fost liniste.....

acum mai cer o provocare si felul in care ziceai tu este oarecum deranjant pentru continuitatea rapida.

#75
Vrei provocare bine dami 5 puncte la reputatie si cu asta basta wtmf
Lawl.

#76
ai zis sa-ti dau 5 puncte de reputatie insa nu ai precizat ce fel de puncte si nu red ca pot s dau mai mult de unul pre utilizator insa o sa verific

asa inca o provocare? fara reputatie ca e prea mare bataie de cap

#77
Next : Provocare: Provoc urmatorul user sa posteze o poza cu el 4
[Imagine: gothic.png]

#78
pot zice pasa...doar nu ma opreste cineva si pe langa asta nu va nici un motiv sa o fac

provoc urmatorul user sa...sa....hai sa cem sa imi dea un punct e rep

#79
Ti`am dat...acum ce mai vrei?
provoc urmatorul user sa......sa.....posteze o intamplare hazlie 4
[Imagine: gothic.png]

#80
Mama... mama... cred ca vrei sa ma omori nui asa? In primul rand o s-o fac 2 :99: In al doilea rand criar vrei sa ma omori... bine...
Hazlie hmmm... ! Nuah una dar ma rog o pun este nu una in care sa razi, sau chestii dastea este una in care ma simt eu stanjenita!

Deci sa incepem... ! Era o zi ca oricare alta in Rosiori de vede, soarele stralucea pe cerul infinit, pasarile ciripeau de zor, mama facea clatite... , tam-tam-tam era sambata, in fine am mancat cele 2 clatite(eu dupa mine numai atatea mananc), mai pe seara in Sambata aia era un film de groaza, care in livingul unei prietene au venit toti prietenii ei si desigur ai mei4 sa-l vada, era ala Blestemul sau cam asa ceva si eu mai poznasa am vrut sa fac ceva, ghici-ti ce, o farsa, pregatesc eu popcornu' cam vreo 10 boluri(frate dar nu mai aveam rasuflare sa mor eu... !) si merg cu bolurile la prieteni, le pun usor pe masa si vroiam sa spun ca la bucatarie era ceva bizar si cum ploua afara cu galeata... pam-pam-pam si tot tacamul, am auzit un azgomot in geam(mai exact termopan) era bezna afara, eu cu inca o prietena ne-am dus la geam, frate crede-ma nu era nimeni, si dupa aia cand ne-am intors parca iesise The Grudge afara :scary:, am tipat amandoua, dar ghici cine era, varamea, in momentul al doilea, iam dat o palma peste ceafa si un pumn in burta sa se invete minte alta data sa nu ma mai sperie de moarte, era sa fac stop-cardiac, si cam atat urmatoarele minute le-am petrecul la film cu cei 12 prieteni de-ai mei prin living, dar in fiecare seara se aude un zgomt, cum ar bate cineva in fiecare gam al casei!Braaaah de groaza !
Este scarry nui asa?


Asa adevar: Este adevarat ca te-ai speriat sau ai ras? Sau vrei sa bei un pahar de suc cu mine acuma, Sprite! deci bye-bye
Lawl.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)