Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adevar sau provocare

#61
Phoooai ce tare21212121212124242424242424 ehh iar mai vrei o provocare dar pasta o faci cu siguranta pe toooata ok?
Bine urmatorul user care va posta il provoc sa scrie de 100x "O iubesc pe Dee Duu!"
Lawl.

#62
(16-07-2009, 09:03 PM)♪♀♥♫...:::Dee_Duu:::...♪♀♥♫ A scris: Bine urmatorul user care va posta il provoc sa scrie de 100x "O iubesc pe Dee Duu!"

O iubesc pe Dee Duu!
O iubesc pe Dee Duu!
etc. etc.

Next: Adevar - este adevarat ca esti paranoic/a?
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#63
Da este adevarat . De ce sa mint ? Imi este frica de o groaza de chestii , in plus de asta , nu suport sa se glumesasca cu mine , si nu imi place sa glumesc . Sunt foarte suspicioasa si nu ma incred intr-o persoana din prima . Problema mea este ca aceste mici defecte , pot duce la o cearta in adevaratul sens al cuvatului , insa asta este , asa sunt eu , si nu ma voi schimba .
Next :
" Adevar " : Este adevarat ca daca ai castiga o excursie in Japonia , ai refuza acest premiu , in locul unui weekend la munte , in Romania ?

#64
(16-07-2009, 10:41 PM)Elusive wolf A scris: " Adevar " : Este adevarat ca daca ai castiga o excursie in Japonia , ai refuza acest premiu , in locul unui weekend la munte , in Romania ?

Neee 78 daca as castiga o excursie in Japonia ma duc, dar daca ar veni toti prieteni mei in locul acela, as ramane in Romania. Daca vreau sa ma duc in Japonia, ma duc cand vreau, dar o intalnire cu toti prietenii mei la munte, nu ratez niciodata.

Provocare - te provoc sa ma caracterizezi, exact ce crezi tu despre mine 15 sa va vad
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#65
dun dun dun.........pai dupa cate vad din nume, sig si ultimul raspuns dat pot face cateva aprecieri. Esti un fan WoW si te primesc cu bratele deschise.Tii la prieteni tai mai mult decat la ocazia de a te elibera dir romania aceasta care este un jug in calea prosperitati existentei unei persoane.

singurul lucru care ma induce in eroare din sig-ul tau este bucatica aia de imagini cu coasa si ciocanul, nu le inteleg tematica si mai ales nu inteleg despre ce persoana este vorba in acele imagini. Daca as sti as putea aprofunda descrierea insa, nestiind, cam aici se termina descrierea mea.

acum mai dati-mi o provocare.

#66
Acum mai dati-mi o provocare.

Daca vrei tu...te provoc sa spui/povestesti care a fost cea mai penibila intalnire a ta. Smile
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#67
Chiar ba caracterizeaza-ma si pa mine ca ce sa fiu eu mai cu mot21242424"?:??
Next10rovocare-Il provoc pe urmatorul user care va posta sa ma caracterizeze cum vrea el cum ma stie dupa bunul plac!
Lawl.

#68
Pt dee_duu:

Aici ca sa nu fac ceva ce as regreta probabil mai tarziu, cel putin teoretic deoarece nu regret ce am facut niciodata. nu o sa te descriu deoarece te cunosc la fel de bine cum cunosc rusia( deloc aproape. ).


Pt saya:
ok acum o sa ma fac de ras in ultimul hal posibil deoarece nu am fost la nici o intalnire deoarece urasc braila si toate locurile, daca are cineva o nucleara si cand zic nucleara ma refer la bomba. Sa o dea in braila dupa ce sunt evacuati toti oameni cu iq-ul peste 80 restu nu au la ce sa fie utili. Intalniri nu am avut deoarece nu sunt genul de om caruia sa-i placa compania prefer sa stau singur si sa fiu un risc doar pentru mine insumi nu si pentru alti. Vi se pare poate ridicol stiu insa felul meu de a fi este un hazard pentru viata mea si nu vreau sa fie si viata altora in pericol.

Sunt genul de om cu ideologia "live today like it's the last day of your life". Nu era necesar sa mai scriu asta daca ati citit ce am scris la prezentare insa o fac deoarece ajuta la clarificarea felului in care sunt. Poate vi se pare anormal dar nu am chef s depind de alti si nici sa stiu ca sunt oameni care depind de mine. E o povara. Nu-mi ajunge ca nu-mi pasa de nimic si nimeni mai imi fac probleme sa ma atasez de cineva.....mi se pare inutil deoarece din nefericire eu nu am sentimente, nu in sensul ca nu stiu ce sunt doar ca nu se manifest la mine sentimentele. Mi-e sila de tot ce tine de marsaviile lumi acesteia si datorita felului in care pot citi oameni si pot simti felul de om care sunt nu am avut pe cineva de care sa-mi placa deoarece nu exista om care sa nu aiba ceva rau in orice actiune.......Vi se pare cu adevarat ridicol sunt sigur insa de ce mi-ar pasa cum vi se pare voua...Eu joc cu cartile pe fata deoarece am un noroc chior la jocul asta numit viata.

inca ceva ca sa se continue topicul usor sa mai cer o provocare in loc de cafea sa ma tina treaza folosesc provocarile de la voi4

#69
Interesant cat de dur esti cu viata Smile si mai ales cu braileni. Dar totusi.. de ce esti asa suparat? Fi mai linistit ca viata eeee fruuuumoaaaasa 10 Sau ma rog.. pe acolo pe undeva...
Sa pun eu urmatotul adevar.

- Esti multumit/a de tine, de ceea ce ai devenit pe parcursul anilor?

#70
de ce sunt asa de rau cu braileni intrebi, pentru ca am trait printre caini si am invatat sa musc. Braila e un oras plin de guri flamande care ar musca mna care le hraneste deoarece nu le ajunge hrana, si ce am cu braileni intrebi sunt in braila si iubesc orasul acesta la fel cum este iubita catastrofa de la Hyroshima si Nagasaki....Nu stiu daca am scris bine si nu e relevant in momentul actual..

Ma intrebai daca sunt fericit de cum sunt acum...da sunt deoarece acum nu prea sunt multi care pot sa-mi faca rau si daca o fac ei bine aici ar merge un citat amuzant "daca ma calci pe coada, te calc pe cap". Asta e felul meu de a fi cine-mi face rau are doua sanse sa-si ceara scuze sa-u sa ceara indurare/mila. NU le va capata pe nici una insa merita sa te distrezi pe seama suferintei lor si asteptarilor inselate.

Am avut destui oameni rai si prea putini buni, poti zice ca m-a influentat sa fiu asa mediul in care traiesc, nu e adevarat dar nici minciuna nu este. Este ceva asemeni unui crepuscul nici rasarit nici apus, ceva intermediar. Asta e felul in care traiesc eu, un echilibru fragil, e mai palpitant pentru mine asa. Imi asum riscuri inutile doar pentru a avea motiv sa evit raul rezultat din ele. Nu spun ca recurg la lucruri extreme ci un pic de risc din cand in cand face ca acel echilibru sa fie zdruncinat si trebuie sa-l refac. Am trait destul printre demoni pentru a fi capabil sa devin un inger...Sper ca intelegi ideea si care este rostul ei.

acum cer si eu o provocare ca am scapat de adevarul acela




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)