Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ALY E MARE...

#1
da proasta. Pur si simplu eo prefacuta care se ia de copii . Si care e foarte foarte mincinoasa.

Da nu mai sunt prietena cu ea. Si vreaus a nu mai fie admin. !!
Cine vrea sa nu mai fie? Ca nu face nimic!
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#2
Aha. Sure.

Si tu ai baut ceva cumva? Stai prost cu memoria? Doar ieri ce te dadeai bine pe langa mine...

Ah si inca ceva, de unde stii tu ca nu fac nimica? Pe bune, ai luat-o razna! Doar ei ce am facut listele si TU m-ai ajutat cu ele.

Stii ce? Nu o sa stau sa ma cert cu tine. Nu sunt admin, nu am zis ca sunt admin, sunt DOAR moderator si nu vreau sa fiu admin, prin urmare iti este imposibil sa ma dai jos dintr-o pozitie in care nu sunt si credeam ca stii deja ca nu sunt admin.

Intru si eu pe zup si tu o iei razna imediat. Coincidenta?

#3
Sup girls?? 21
Se ia de copii??
of,of,of...privatu' asta...(si na' ca ma bag ca muscan' lapte)
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
Haha, defapt nu am chiar nici o idee de ce zice ea. Pe bune, nu intru pe zup decat pentru FOTM si sa sterg conturile la boti si la probleme tehnice si la FanFiction mai sterg spamul si atat... si asta e ceva ce fac de prin iunie. Nici nu mai stau la barfe pe chat sau altceva.

Sincera sa fiu, ea nici nu e copil, are 19 ani la naiba! Dar clar scrie ca un copil...

#5
Nici nu imi mai amintesc ce vorbeam cu tine~~
Daca nu erai admin nu faceai tot felul de chestii ca zuppy awards sau etc.
Da ma dadeam pe langa tine ca sa ma faci si pe mine moderator petrnu ca asta m vrut de mult timp, de 3-4 ani!

Ha. Dar tu nu nu. si mi-am dat seama ca esti si o ipocrita.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#6
Wtf. Sincer, Ann ? Ăsta e circ de prost gust. Ai 19 ani ? Arată-i, că nu se văd. O.O

Ha. Dar tu nu nu. si mi-am dat seama ca esti si o ipocrita.

Aly e ipocrită ? Şi tu te-ai dat bine pe lângă ea ca să ajungi mod. Deci tu ce erai ? Hă ? Să aud. Pupincuristă cumva ? -.-''



Retrag tot. Fără cuvinte. Eşti patetică.

#7
Alea nu sunt medalii si nici nu a fost ideea mea ci a ta. Tu ai vrut Zuppy awards eu doar am postat in locul tau.

3-4 ani? Duduie, tu esti venita pe zup de 2 ani. Acum 3-4 ani nici nu erai aici.

Cred ca sunt unica pe aici care admite atunci cand greseste, asta ma face a nu fi ipocrita. Ti-am zis clar si de la inceput ca daca te bagi in seama cu mine ca sa devii moderator nu o sa se intample pentru ca nu merg pilele la mine.

Registration Date: 07-27-2009

Aha. 3-4 ani? Si de ce am impresia ca nu esti Ann? Pe bune, suferi de pierderi de memorie, azi dimineata la 9 am vorbit cu tine si nu ziceai nimica de asta. Si NU scrii ca ANN, pe bune, am vorbit cu tine, am discutat cu tine pe mess, tu nu vorbesti ca ea.

#8
(09-11-2011, 04:31 PM)♣Ann♣ A scris: Nici nu imi mai amintesc ce vorbeam cu tine~~
Daca nu erai admin nu faceai tot felul de chestii ca zuppy awards sau etc.
Da ma dadeam pe langa tine ca sa ma faci si pe mine moderator petrnu ca asta m vrut de mult timp, de 3-4 ani!

Ha. Dar tu nu nu. si mi-am dat seama ca esti si o ipocrita.

Aaa deci esti suparata ce nu esti mod?? 21 Poi sti ca useri fac forumul,forum daca te ajuta cu ceva
Si oricum care e treaba cu copii pana la urma????(imi plac scandalurile mondene 24 )
Nu va inteleg,cu ce va ajuta ca inchideti topicuri si stergeti chestii....asta nu va face mai inteligenti,importanti....e un mediu virtual pana la urma..pssttt!!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#9
(09-11-2011, 04:41 PM)Azazel A scris:
(09-11-2011, 04:31 PM)♣Ann♣ A scris: Nici nu imi mai amintesc ce vorbeam cu tine~~
Daca nu erai admin nu faceai tot felul de chestii ca zuppy awards sau etc.
Da ma dadeam pe langa tine ca sa ma faci si pe mine moderator petrnu ca asta m vrut de mult timp, de 3-4 ani!

Ha. Dar tu nu nu. si mi-am dat seama ca esti si o ipocrita.

Aaa deci esti suparata ce nu esti mod?? 21 Poi sti ca useri fac forumul,forum daca te ajuta cu ceva
Si oricum care e treaba cu copii pana la urma????(imi plac scandalurile mondene 24 )
Nu va inteleg,cu ce va ajuta ca inchideti topicuri si stergeti chestii....asta nu va face mai inteligenti,importanti....e un mediu virtual pana la urma..pssttt!!

Realizezi ca te ador pentru asta nu?

E chiar lucrul pentru care nu am zis in viata mea ca sunt admin.

Si asa ca fapt divers, de ce ai IP de Bucuresti? Tu nu esti din Bucuresti.

#10
(09-11-2011, 04:31 PM)♣Ann♣ A scris: Nici nu imi mai amintesc ce vorbeam cu tine~~
Daca nu erai admin nu faceai tot felul de chestii ca zuppy awards sau etc.
Da ma dadeam pe langa tine ca sa ma faci si pe mine moderator petrnu ca asta m vrut de mult timp, de 3-4 ani!

Ha. Dar tu nu nu. si mi-am dat seama ca esti si o ipocrita.
Nu inteleg ravneala asta pentru mod10622.Pentru ca trebuie sa te abtii sa faci o critica unui user ca el deja incepe sa strige in gura mare ca nu il suportii si ca vrei sa dai ban >.< [stupid, very stupid] + nu pot sa-mi fac prieteni calumea + trebui sa dispui de timp.


Si, nu stiu de ce, dar am impresia ca cineva a intrat pe contul lui Ann. Sau poate e aceeasi persoana, dar a jucat teatru 39.Sau e o farsa de 9 noiembrie22. In fine, patetic.

Serqet Hetyt >.>

[Imagine: aaaakip.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cea mai mare greseala Miranda. 0 1.738 17-08-2011, 07:32 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Cea mai mare greseala Miranda. 0 1.673 17-08-2011, 07:31 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)