Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ALY E MARE...

#21
(09-11-2011, 05:48 PM)mayaly A scris:
(09-11-2011, 05:42 PM)Uberwald A scris: Artist nu e Sibel de fapt? Nu mai tin minte dupa ce si-a schimbat numele.

Vad ca e online.

Ba da. Pe bune? HAHAHAHAHA. Nu a intrat de luni de zile si intra fix acuma? Hai nu zau ca nu m-am nascut ieri.
Meh, nu Artist era on tot timpul? Nu stiu daca ati mai intrat pe profilul lui Artist[Sibel] si nu ati vazut o chestie, destul de ciudata dupa parerea mea o_O. De ce ciudata? Acus o sa va explic. Intr-o seara discutam pe mess cu un user X si la un moment mi-a spus ceva de genul:" Ce ciudat, dar de fiecare data cand intru pe profilul lui sibel, ea apare intodeauna on sau ca a intrat astazi pe Zup >.>". Dupa asta timp de o saptamana, am topt intrat pe profilul lui Sibel. Si ghiciti ce am vazut? La Joined apare cuvantul Today de fiecare data cand intram. Ma gandeam ca nu posibil asa ceva. Sa intrii pe zup fiecare zi 22... ma gandeam poate altcineva intra in contul ei sau poate e erroare 106.
Si, tineti minte ca a mai fost un caz asemanator acum un an 39. Cand tot cineva intrase pe contul lui Ann[ pe atunci era Jyy]. E o simpla coincidenta? >.>


[Imagine: aaaakip.jpg]

#22
[Imagine: unledtds.png]
Ohhh, rili?
[Imagine: mother-of-god.jpg]
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cea mai mare greseala Miranda. 0 1.738 17-08-2011, 07:32 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Cea mai mare greseala Miranda. 0 1.673 17-08-2011, 07:31 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)