Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ALY E MARE...

#11
Stii, vorbeam pe mess cu doua persoane si una dintre ele veche, un lucru ne-a sarit in ochi. Tu ai zis ca esti veche de 3-4 ani, si ai un scris deplorabil, si ma urasti pe mine. Ti-am dat sanse ca asta sa fie adevarat de 1% pentru ca cine ar mai fi fost si acuma suparat pe ceva ce s-a intamplat acum 2 ani de zile? Stiam ca cineva pe nume Ana a avut probleme cu contul la vremea aceia. Cineva a vrut sa fie mod, a facut tot posibilul sa fie, avea un forum intreg in mana ei mai putin pe mine, nu am suportat-o si le-am demonstrat la toti ca e plagiatoare. Acest cineva si-a rugat o prietena, Ana, sa isi faca cont, insa ea posta de pe contul ei si cum o facea? Isi dadea singura commenturi de pe contul Anei pe topicul ei cu fanart. Am zis sa verific si m-am uitat la primele posturi ale lui Ann. Ghiceti ce oameni buni!

Citat:
(28-07-2009, 09:19 PM)♣Ann♣ A scris: ei....am pus fetele alea ca jti..sunt mai noua pe aci...da..recunosc ca parul nu e mijto la aia care fumeaza,,,,eram incepatoare. aa chestia aia din spate, este un fel de luna ce straluceste. e de la un site.
Mermaid melody chiar e facut de mine...stai linistita!de injurat nu am dc pentru ca m-ai facut complimentul asta...cu mermaid melody. aia, stii dc nuu are nas? fiindca asa era imaginea...sii in plus cred ca am uitat...

poate imi dai shi mie vre-o bomboana la chibi SmileSmile thx

Oare cine scrie la fel de oribil acuma ca acum 2 ani? Mai bine zis, cine utilizeaza fix acelasi scris? Tu esti Artist din mai multe motive:
1. Esti de 3-4 ani pe forum
2. Ai vrut sa fii mod dar nu ai ajuns
3. Daca ai fi fost Ann nu te-ai fi facut de cacao ca proasta cand erai deja mod.
4. Nu ai fi avut ip de Bucuresti si ip-ul tau nu aparea in adresele de ip cu care Artist se loga pe forum.
5. Posturile tale de la acea vreme nu ar fi fost identice cu cele din acest topic.
6. Nu m-ai fi urat si facut circul asta pentru ca ti-ai fi atins deja scopul.
7. Amandoua v-ati bagat la chibi si tu, Artist, iai mai utilizat contul odata. Deci aveai parola.
8. Am memorie prea buna ca sa uit persoanele cu care m-am certat, chit ca a fost acum cativa ani, pentru ca nu prea ma cert.

Mai vrei motive? Tu esti Artist.

Ah si inca o chestie, Artist, esti faimoasa pe zup pentru faptul ca ai fost cea mai mare ipocrita dintre noi toti!

#12
(09-11-2011, 05:22 PM)Serqet A scris:
(09-11-2011, 04:31 PM)♣Ann♣ A scris: Nici nu imi mai amintesc ce vorbeam cu tine~~
Daca nu erai admin nu faceai tot felul de chestii ca zuppy awards sau etc.
Da ma dadeam pe langa tine ca sa ma faci si pe mine moderator petrnu ca asta m vrut de mult timp, de 3-4 ani!

Ha. Dar tu nu nu. si mi-am dat seama ca esti si o ipocrita.
Nu inteleg ravneala asta pentru mod10622.Pentru ca trebuie sa te abtii sa faci o critica unui user ca el deja incepe sa strige in gura mare ca nu il suportii si ca vrei sa dai ban >.< [stupid, very stupid] + nu pot sa-mi fac prieteni calumea + trebui sa dispui de timp.


Si, nu stiu de ce, dar am impresia ca cineva a intrat pe contul lui Ann. Sau poate e aceeasi persoana, dar a jucat teatru 39.Sau e o farsa de 9 noiembrie22. In fine, patetic.

Serqet Hetyt >.>

Fii sigură de asta ... O.O

#13
Gata...a fost amuzant dar hai las'.
Concluzi -Ann e fumata bine(asta in caz ca e ann si nu e vrun' alt user tanpit)
-aly...ce sa zic laso asa(^^vezi iti tin partea scoateme warnu' 21 [glumesc])
Rog un moderator sa inchida topicul!!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#14
Hold on a minute!! Sau cum ar zice Eddie Izzard: Ein minuten bitte!

Ann wtf is wrong with you? Nu suni ca si cum ai fii tu in posturile alea Oo... Adica imi aduc aminte ca am vorbit ceva timp cu tine, esti studenta la facultate, nu un copil ipocrit.

Edit: Ohoho, now I get it. Welcome back dear Artist, in time for a nice ass whooping ^^

Bravo Aly 4

EDIT2: Azazel, imi dai dureride cap si te amesteci aiurea. Shut it.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#15
Zău? Really? Nu mă așteptam să văd un astfel de post pe Zup. Le dau dreptate celorlalți, ba a venit 1 aprilie mai repede, ba contul lui Ann a fost spart ( jaf armat XD ) . Punct.

EDIT

Artist, mamă, tu ești? :no:
Pe bune, acum, asta e prea de tot, zici că suntem într-un episod din Gossip Girl cu multe secrete murdare. Să nu uităm totuși că ăsta e doar un forum pe care se presupune că ar trebui să legăm prietenii și să ne distrăm.

#16
(09-11-2011, 05:24 PM)Azazel A scris: Gata...a fost amuzant dar hai las'.
Concluzi -Ann e fumata bine(asta in caz ca e ann si nu e vrun' alt user tanpit)
-aly...ce sa zic laso asa(^^vezi iti tin partea scoateme warnu' 21 [glumesc])
Rog un moderator sa inchida topicul!!

Pentru ce ai zis mai devreme, sa stii ca iti scot warnul.

Insa aia nu e Ann, si nici nu e fumata bine. Aia pur si simplu e cineva care ii intra pe cont.

Si nu inchid topicul. Vrea bascalie? Scandal? I le dau. Macar de data asta sa fie si ea centrul atentie.
(09-11-2011, 05:30 PM)Uberwald A scris: Hold on a minute!! Sau cum ar zice Eddie Izzard: Ein minuten bitte!

Ann wtf is wrong with you? Nu suni ca si cum ai fii tu in posturile alea Oo... Adica imi aduc aminte ca am vorbit ceva timp cu tine, esti studenta la facultate, nu un copil ipocrit.

Aly, sigur nu se joaca Tan cu conturile?

Nu cred. Daca ar fi Tan ala mi-ar sterge contul direct sau mi-ar lua si moderatul. Mi-a luat deja adminul - lucru pe care Ann il stia - si sincer, il vezi tu pe Tan scriind asa?

Ah si inca ceva, Ann are RDS si nu are nr de orange, deci, de ce ar avea ip de orange?

#17
Artist nu e Sibel de fapt? Nu mai tin minte dupa ce si-a schimbat numele.

Vad ca e online.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#18
(09-11-2011, 05:42 PM)Uberwald A scris: Artist nu e Sibel de fapt? Nu mai tin minte dupa ce si-a schimbat numele.

Vad ca e online.

Ba da. Pe bune? HAHAHAHAHA. Nu a intrat de luni de zile si intra fix acuma? Hai nu zau ca nu m-am nascut ieri.

#19
ARTIST?
Omg.. sa imi intrii in cont? Sa faci atata scandal...
><
Eu am avut ore pana acum >< phu...
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#20
Asta suna a Ann... lol



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cea mai mare greseala Miranda. 0 1.743 17-08-2011, 07:32 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Cea mai mare greseala Miranda. 0 1.677 17-08-2011, 07:31 PM
Ultimul răspuns: Miranda.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)