Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

AF ~ Inscrieri !

#1
Cele care au fost şi probabil mai vor să fie sunt Tox şi Jasmine. Dacă mai doresc să fie în WC îmi pot spune mie sau lui Aly sau pot posta în acest topic. În primul rând pentru Wanted C căutăm seriozitate.




WC - Wanted Critics - dacă un user doreşte să evolueze poate cere ca respectivele ficuri [ şi veţi lăsa link către ficul respectiv ] să fie criticat constructiv pentru ca voi să puteţi evolua şi să aveţi un fic cât mai bun.



1. Seriozitatea contează cel mai mult. În primul rând trebuie să fiţi serioşi, să ştiţi cum să abordaţi fiecare subiect în parte indiferent dacă ficul este anime sau original. Fără sarcasm vă rog pentru că celălalt doreşte o mână de ajutor nu o palmă peste faţă.


2. Experienţă. Um, când comentaţi trebuie să aveţi habar de ce criticaţi şi ce sfaturi daţi. Adică mai pă româneşte să ştiţi ce spuneţi.


3. Timp. Toată lumea nu are timp, dar din moment ce vă angajaţi să fiţi în acest grup al FF să fiţi mai activi şi să preluaţi toate comenzile userilor măcar cât de cât chiar dacă uneori nu veţi avea timp.



So, dacă doriţi să intraţi în acest grup, tot ce trebuie să faceţi este să completaţi fişa de mai jos şi să respectaţi aceste reguli dacă sunteţi acceptaţi. De asemenea se vor alege 4 persoane şi vor lucra în echipă de câte doi.


FIŞĂ

Citat:Nume / Username :
Vârstă :
Link - uri la Fic : [ puteţi pune cele mai bune ficuri ale voastre ]
Dacă nu aveţi ficuri ce aţi criticat pe la anumite topicuri la fan fiction sau experienţa voastră.



Eu şi Aly vom alege 4 persoane PRICEPUTE din cei ce se vor înscrie.


EDIT : Nu se tine cont de culoare, de varsta, de sex de nimic. IMportant e sa stiti gramatica, romana si sa stiti ca indrumati lumea.
-

#2
Nume / Username : Nya ( zisă și Nya Awesome Sexeh și Hawt 007 ).

Vârstă : Lynn, știi câți ani am și știi că nu îmi face plăcere să îmi pun vârsta aici.

Link - uri la Fic : Când cortina cade .
Ultima picătură de sânge .
The Power of Love .

Sunt toate, fic`urile ( două în colaborare ).
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#3
Moi, moi. @-) [ really want to do this 8->]

Nume / Username : Verrine.
Vârstă : 13 ani [ don't you dare think i'm too little for this @-). kiddin' :-J]
Link - uri la Fic : My overcast abyss is gone ; L's journal ; Love in silence [ primul meu fic, cum aş putea să nu'l pun? @-)]
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#4
Buna, sunt intersata. ^^
Nume / Username - Nume - Adina, Username - MusicxD
Varsta - 15 cu aproximatie
Link`ul ficului - Este primul meu fic si nu am modificat nimic la el, vreau ca totul sa fie corect.
http://animezup.com/forum/showthread.php...008&page=1
[ Life Hurts ]

P.S. Se ia in considerare doar ficul? Adica depinde de cat de bun este ficul?
Tnx`^^

#5
Nume/Username- Nume: Mădălina; Username-Kayla.
Vârstă:16 ani
Link-ul fic-ului: http://www.animezup.com/forum/showthread.php?tid=25326 în colaborare cu Ťuŕcόαz ❃
[Imagine: j5atg3.png]


#6
Citat:P.S. Se ia in considerare doar ficul? Adica depinde de cat de bun este ficul?

Se ia in considerare cat de activ esti la Fan Fiction, daca esti familiarizat cu sectiunea, daca stii sa dai o critica buna fara sa fi ironic si la randul tau sa stii gramatica, romana. Userul respectiv sa aibe habar de nucleu if you know what i mean. Topicul asta e doar pentru inscrieri, so pentru nelamuriri ma puteti gasi pe mess sau dati un mesaj privat sau comentariu si va raspund mie sau lu Aly
-

#7
Nume: Maria
Username: L.I.P.(S).
Varsta: 16 ani
Fic: AICI in colaborare cu Snow'
[Imagine: ak8THBQ.png]


#8
Vreau si eu o.o.

Nume / Username : Nume : Daniela. Nick : Salată .
Vârstă : 13 ( implinesc pe 14 iunie -.- )
Link - uri la Fic : Un caz pierdut


Ma simt penibila cu acest nick -.-.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#9
Nume / Username : Yaoi Queen (sau Kaname)
Vârstă : 17 ani
Link - uri la Fic :
Scăldare în dorinţă
Totally Dominated
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#10
Username: FallenAngel
Nume: Crina
Varsta: 20 de ani
Fic:
Aripi insangerate
Astrul Trandafirului Albastru

Drumuri ce nu se vor intersecta niciodata.
Laevis
bine si mai am unu dar e in engleza si nu cred ca va conta atat de mult:)




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)