Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A sau B

#51
Simplu, Thunder. Trupa MBLAQ este printre preferatele mele, la fel şi Thunder. De el m-am indrăgostit a doua oară, I mean, prima oară când am dat de MBLAQ nu-mi plăcea nici unul, după mi.a plăcut G.O apoi Thunder. So, yeah, este minunat băiatul ăsta. Îl ador!

Next: Heechul vs. Leeteuk [ Super Junior amândoi. ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#52
Doamne doamne doamne. 105 Îl aleg pe Heechul. Ador totul la el. Mi-a plăcut de el de cum l-am văzut prima oară. Încă mai am poze cu el pe uşă, de vara trecută. E preferatul meu din Super Junior şi îl iubesc nespus de mult. n__n Mulţi spun că e plin de el, dar nu e aşa. Îi pasă de prietenii lui. Are doar încredere în el, e sincer şi spune ce are de spus. Picioarele lui sunt mai frumoase decât ale lui Lady Gaga : D
Şi de Leeteuk îmi place şi chiar îl consider unul dintre cei mai buni lideri, but Heechul is my precious Cinderella.<3

Next: Day Day (Dalmatian) vs C.A.P (Teen Top)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#53
Tu chiar vrei să mă omori? Apropo, tot Chunji este preferatul meu din Teen Top, pe lângă Changjo şi Ricky. Revenind...Îl aleg pe...El-Kiseo-El...OMFG! Kiseop, da, am zis-o.
E adorabil! Îl ador. De asemenea, îmi place şi Eli. Revenind la Kiseop, e sexy, are o voce frumoasă şi de asemenea, un corp foarte frumos!
Next: Jonghyun [ SHINee ] vs. Park Yoo Chun [ ex. DBSK actual JYJ! ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#54
Even if I am not such a big fan of both of them, si nu ma omor dupa ele, trebuie sa recunosc ca Victoria m-a cucerit total in ultimul timp. Pe Jiyeon nu o voi alege niciodata, poate intr-un viitor indepartat, dar pe ea acum, no. Arata bine, dar e... e... tac -.-" So Vic rulz <3 she's beautiful, talented, extraordinary, etc etc <3

Next: Rain vs Heo Young Saeng [ex SS501]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#55
Niciunul din ei nu este preferatul meu din SS501, insa il voi alege pe Rain. Mi-a captat atentia mai mult decat a facut-o Heo Young Saeng. Mi se pare extrem de dragut, de simpatic, are o voce superba si este extrem de talentat. Si Heo Young Saeng la fel, insa imi place mai mult de Rain xD.

Next: Lee Hongki (Ft Island) vs Mir (MBLAQ)
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#56
Off: Dragă nebună Beki, Rain nu era din SS501 Smile. Şi nici nu e.

On: Îl aleg pe...Mir. O să vă întrebaţi de el şi nu Hongki. Am văzut doar o dramă cu Hongki, ascult FT Island când nu mă simt bine şi altele, de asemenea nu ştiu prea multe despre el, ştiu doar că este foarte talentat.
Pe Mir l-am ales pentru că este preferatul meu din Mblaq de acum câteva zile. Este minunat, e cute sexy şi toate cele la pachet. Îmi place cum face rapurile.

Next: Hyorin [ Sistar ] vs. Bora [ tot Sistar ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#57
Iar o aleg pe Hyorin 21 Este o mamica buna [am vazut recent], e buna cantareata, are o voce superba, un zambet ce nu ii dispare de pe fata niciodata, un corp magnific, si multe altele <3 She's the best.

Next: Aziatix vs HITT [Don't know, use mr guglal]

ps: Rain in SS501? O_O you are jocking? Bi Rain is a solo singer, is the best actor, singer, with a f*cking hot body, that rocks every stage... don't make him another person... Bi Rain!! Search on google
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#58
Aziatix din prima. De HITT nu am auzit, dar oricum, nu cred ca pot sa ii intreaca pe Aziatix la cat respect am pentru ei. In plus sunt prieteni cu my eternal biases JYJ <3 [and HoMin ofc ca biases, ca nu sunt prieteni] Au un stil foarte fain. Eddie si Nicky au niste voci de te fac sa te topesti mai repede decat gheata la soare. Flowsik stie sa faca rapp ca un boss. Imi place ca toate sunt facute ei, MV-uri, melodii, versuri toate. <3 Au un viitor stralucit in fata ^.^

Next:

Changmin [TVfXQ] vs Kyuhyun [Super Junior ]

Our evil idols in kpop. Lord Voldamin and Eternal-Evil-Maknae ^.^ [ i shipp them sooo hard :X i hope they'll rule the world in the future 21 <3 ]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#59
Hoho, easy but not easy xD

Changmin il respect pt vocea sa, pentru ca a ramas alaturi de Yunho, si cam atat. Kyuhyun il respect mai mult <3 pentru vocea sa, pentru pervesiunile sale, pentru dragostea sa fata de colegi, pentru simplul fapt ca e maknae si ca e dulce foc <3

So, se pare ca il aleg pe Kyu 21

next: Taemin vs Minho [SHINee] *lipsa de idei*
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#60
Mmmm...Sincer imi place I remember si mi s-a parut ca aici rapp-ul lui seamana foarte tare cu cel al lui TOP dar il prefer pe Top. Intradevar, am urmarit mai mult acivitatea celui de-al 2-lea si rapp-ul lui le intrece pe toate...plus ca doar lui i-ar sta bine cu par alb-albastru(in knock out arata ca bunicul, dar totusi era hot 21)

Next: Kyuhyun vs. Taemin (maknae battle : >)
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)