Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A sau B

#31
Eram sigură că pe Youngmin îl alegi.15

Aşa, deci îmi aduc aminte că am zis odată (adică vara trecută) că Dongjun e urât. BLOODY HELL.22 Acum realizez cât de fraieră am fost să cred aşa ceva. Acum mi se pare că are o mutriţă foarte cute. :3 Îmi place vocea lui. Nu ştiu ce aveam cu el înainte, dar acum cred că e adorabil.
Infinte nu prea am ascultat, dar îmi place melodia Hysterie. So nu-l îl ştiu bine pe Sungjong (dar pot oricând să mă documentez 15) Aşa că îl aleg pe Dongjun. <3

Next: P.O (block B) vs C.A.P (Teen Top)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#32
Seungho 105
Il ador ! Imi place la nebunie de el. Este pur si simplu...perfect o.o Este atat de amuzant, iar rasul lui e molipsitor : )) Am vazut mai multe videouri si el rade cel mai mult din MBLAQ xD. Si are un ras al naibii de dragut. Si el arata extrem de bine : > Mai ales cand are parul ridicat. Dar mi-a placut mult si cum arata in Mona Lisa. And,donno...imi place mult stilul lui: cum se imbraca, cum danseaza, cum canta. Si se trezeste al naibii de greu dimineata, just like me : )) Shindong...ei bine, habar n-am cine e : ))

Next: Lee Gi Kwang vs Son Dong Woon ( B2st ) (Lol, nu stiu daca am scris bine o_o )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#33
Maknae FTW! Aşa... De Kikwang să zicem că nu prea mi-a plăcut la început. Well okay, recunosc că hot (I mean, look at his abs=p~) şi că are voce drăguţă. Mă rog, îmi place de el, dar nu aşa de mult ca de ceilalţi. Daar mai trebuie să recunosc încă un lucru: are un zâmbet aşa dulce. <3 Pe de altă parte, de Dongwoon îmi place la nebunie. E adorabil când zâmbeşte, când râde, când cântă, tot timpul. :3 Nu ştiu, am aşa un sentiment de simpatie faţă de el. Deci îl aleg pe Dongwoon. <3

Eunjung (T-ara) vs Jihyun (4minute)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#34
Park Jung Min cu siguranta. Imi plac caii, de aceea . xD. No i'm kiddin`. Am fost biased Jung Min de mult timp. He's sexy charisma of SS501, tipul care m-a facut pe mine sa vad morcovii cu ochi buni =). Jung Min e suerb. are o personalitate faina~ si-mi place cum vorbeste. Imi place vocea lui 8 e asa looow. Ce-mi mai place la eeel e ca e nebun xD Duh am vazut cam toate emisiunile cu SS501 si tot el ma facea sa rad. So Min ramane. xD

Next:

Jung Jessica [ SNSD ] vs Jung Soo-jung [Krystal; f(x)]

Jung Sisters xD
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#35
Off4a,stiam ca Jessica este sora cu Krystal.Dar tot de Jessica imi place.<33

On:
U-Kwon!!!! E super tare tipul,imi place de el foarte mult,desi ascult doar cateva melodii de la formatia respectiva,dar U-Kwon....he's kuuul^^. Imi place zambetului lui foarte mult,acesta este primul lucru care m-a atras la el..si ohh,da frizura lui aia nebuneasca XD <333

Next: YeJun [F.Cuz] vs Jay [The Boss]
[posturi unite]
Off4a,stiam ca Jessica este sora cu Krystal.Dar tot de Jessica imi place.<33

On:
U-Kwon!!!! E super tare tipul,imi place de el foarte mult,desi ascult doar cateva melodii de la formatia respectiva,dar U-Kwon....he's kuuul^^. Imi place zambetului lui foarte mult,acesta este primul lucru care m-a atras la el..si ohh,da frizura lui aia nebuneasca XD <333

Next: YeJun [F.Cuz] vs Jay [The Boss]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#36
N-a mai trecut nimeni pe aici, huh? XD
Revenind, îl aleg pe Yejun. E preferatul meu din F.Cuz. E aşa dulce.<3 În plus, are o voce foarte frumoasă. Pe Jay nu-l ştiu atât de bine, dar am văzut poze cu el şi arată adorabil.21 Deci Yejun e. ^^

Next: Onew (SHINee) vs Jonghyun (SHINee)

Bine că nu trebuie să aleg eu între ei doi, pentru că n-aş ştii pe cine. XD Două voci superbe.<3
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#37
Oh T_______T. Nici eu nu pot să aleg. Dar...OMFG, chiar nu pot să aleg.
Onew e amuzant, semănăm la partea cu împiedicatul. Cu Jonghyun semăn la partea cu hair flip. Mine is more epic than his. So, ce fac? Au nişte voci minunate amândoi. Arată bine amândoi...Nu ştiu pe cine să aleg. L-aş alege pe Onew pentru că este liderul şi altele, dar nu-i corect, aşa că-i aleg pe amândoi.
Next: Hyuna sau Jiyoon [ amândoua din 4minute ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#38
O aleg pe Hyuna. E o tipă chiar foarte drăguţă, îmi place de ea. Am văzut pe youtube nişte chestii foarte cute (şi amuzante, at the same time) cu ea. În plus, dansează foarte bine şi îmi place vocea ei. Sincer, ea şi Jihyun sunt preferatele mele (oh and Gayoon is pretty awesome too). <3 So alegerea mea e Hyuna. ^^

Next: Sungjong (Infinite) vs Dongho (U-Kiss)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#39
Waaaaaaaaaaae?????
Nu pot să aleg, serios, e prea greeeeeeeeu! Dongho...OMFG! I'm sorry, but, îl aleg pe Sungjong.
Deci, el e un fel de divă. M-am îndrăgostit de el în melodia '' Be mine '', m-a vrăjit cu privirea aia a lui, care e fhewiuhfueiowhfw! Aşa, cam atât. Îl iubesc, nu am ajuns să-l ador, deşi ştiu că nu mai e mult.
Hyunseung [ B2ST ] vs. Kikwang [ tot B2ST ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#40
Deci alegerea mea este Hyunseung. Ştii că eu nu mă omor după Kikwang. Recunosc că are un corp bine lucrat şi e foarte simpatic, but meh. Îmi place în schimb zâmbetul lui. Dar Hyunseung~ E al doilea în topul meu, după Dongwoonie. Într-o perioadă era chiar preferatul meu (împreună cu Seobie), dar sentimentul de simpatie (şi atracţie, lol) care îl am faţă de Woonie e PREA mare. Hm, so yeah I choose Hyunseungie. :3

Next: Kyuhyun (Super Junior) vs Taemin (SHINee)

Eu ÅŸtiu pe cine aÅŸ alege.65
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)