Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A sau B

#61
Kyuhyun are una dintre cele mai frumoase voci din Super Junior. Cântă superb. Aş putea să-l ascult toată ziua. And he's evil. 19
Şi de Taeminnie îmi place foarte mult. E adorabil şi dansează foarte bine. În plus, acum cântă mult mai bine decât când au debutat. So, I choose the evil maknae aka Cho Kyuhyun.<3

Next: Jaehyo (block B) vs Kiseop (U-Kiss)

Ulzzangs.15
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#62
T.O.P cu siguranta. Nu sunt tat de 'fondata' pe Ze:A ca si cu BigBang <3. Si cum sa nu il aleg pe T.O.P cand are cele mai epice sprancene si cele mai tari priviri ? In plus, vocea lui ma face sa tremur 24<3 and he's so damn hot. Really. <3
De MinWoo nu stiu prea multe decat ca danseaza foarte bine.

So T.O.P ramane.


Next:

Kim Jaejoong [JYJ from TVXQ ] vs HeeChul [Super Junior]

:]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#63
Park Jung Min, nu ma dau in vand dupa Kikwang, he's just like a dork 21)). Siiii cam exagereaza cand danseaza, dar in fine~ ^.^ Asa ca Jung Minnie ramane<333

Next:

Sungjong [Infinte] vs Taemin [SHINee]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#64
Sorry, aici e k-version, cel puţin aşa cred. Hiroto şi cine ai mai scris tu acolo, sunt din j-rock. Am să pun eu alţi membrii din k-pop, pentru că topicul este mort deja.

Next: Lee Hong Ki [ FT Island ] sau Yonghwa [ CN Blue ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#65
OMGWAD >.< So hard, hmph~ pe care sa aleeg, ii plac pe amandoi. . .
Oh well. . . Cred ca il voi alege pe Yonghwa, de ce? Pur si simplu mi-a placut cum a interpretat rolul lui Lee Shin in "Heart Strings", pur si simplu mirific si emotional T^T.
Next: Chunji(Teen Top) Vs. Chaejin (My Name).
Just the
way you know me..

#66
SUAHFIUHWEIUFHEWIUHFW~ STF!!!
Mda, tu... reao! Eh.. îl aleg pe Chunji din Teen Top. Zâmbetul lui este minunat şi este sexy, după părerea mea. Şi Chaejin [ i-ai reţinut numele :o ] este destul de cute, dar nu-l plac la fel de mult ca pe Chunji.
Next: Donghyun [ Boyfriend ] sau Gunwoo [ MYNAME]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#67
Hai dute naibaa, cum sa nu-i retin numele, 33 pe el am pus ochii din primaa, seamana prea mult cu kiki :- ". Desigur inainte a trebuit sa dau un search pe youtube pentru ca nu eram sigura daca este "Chaejin" sau "Chajin" XD *daar asta nu trebuia sa mai mentionez >.>".
Ups. Il aleg pe Donghyun nu prea sunt un mega fan la nici unul din ei dar pe el il "stiu" mai bine .
Next: Taemin Vs. Dongho (U KISS) 15 maknae battle *again*
Just the
way you know me..

#68
*Calm, Andreea*
Mulţumesc, nu trebuia...să-mi dai atât de gândit, lol :]]. Chiar nu ştiu pe cine să aleg...I mean, yeah, fundul lui Junho e cel mai cel, dar abdomenul lui Seulong...=p~. Sincer...îl aleg pe Junho. E adorabil, îi ador zâmbetul şi are o personalitate de...miliarde. DAR ASTA NU ÎNSEAMNĂ CĂ NU-MI PLACE SEULONG!!
Next: Hyunseung [ B2ST ] sau Hyunseong [ Boyfriend ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#69
Nu e greu de aleg. Hyunseung oricum e bias-ul meu in B2ST 21) si pe celalalt nu il stiu [ personalitate din VS xD ] si nu sunt o fana BF xD. Oricum Hyunseung castiga pentru ca danseaza prea fain ;-;, are o voce puternica care poate rezista in timpul dansului lui complicat ;-; si e o cute pie [si bottom forever] ;-;


Noooow~

Key[Shinee] vs Jo kwon [2AM]


Care e mai Diva ? xDD
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#70
Ok you'll gonna kill me for thiz >.<.
*TAKE A BIG BREATH AND GO* Il aleg pe HyunSeung. E adorabil trebuie sa admiit! Are o voce divinaa~
si uneori extrem de cute >.<. Gata am zis-o!! *God bless me. . . i'm dead*
Next: Eli (U Kiss) Vs. Dino a.k.a JongHyun (SHinee). Pentru mine una este foarte greuuu de ales intre astia doi!~

Edit: La naiba se pare ca am postat cam tarziu si Denny mi-a luat-o inainte = )) oricum o sa aleg si de la ea. Il aleg pe Key . Diva, il ador sa fiu sincera din membri din Shinee el este pe locul 2 XD.
Just the
way you know me..




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)