Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A picture of you

#21
Capitolul 7

-Si tu saruti foarte bine, i-am raspuns usor amuzat de situatia in care ne aflam. Multumesc, Axel, pentru tot. I-am zambit in timp ce i-am atins mana cu a mea, apoi mi-am reluat pasii inceti. Deja se facuse tarziu, iar strazile erau pusti, singurul lucru care se mai auzea fiind pasii nostri si sunetele de la masinile ce treceau stinghere pe strada.
Il simteam privindu-ma, dar nu m-am intors spre el, ci am continuat sa merg tot inainte, pana cand sunetul vocii lui ma opri:
-Sky, esti bine? Parea ingrijorat. Atunci m-am intors si i-am zambit, incercand sa alung toate gandurile ce nu-mi dadeau pace.
-Da...de ce nu as fi? Haide, i-am zis cand mi-am dat seama ca nu se va misca de acolo. Nu crezi ca-ti faci prea multe griji? Sunt baiat mare, pot sa-mi port singur de grija.
-Chiar sper asta, mormai ca pentru el, dar il auzisem, asa ca m-am hotarat sa schimb subiectul.
-Maine vei avea o noua sedinta. E bine daca ne intalnim la 10 dimineata la studio?
Se incrunta, parca facandu-si niste calcule mentale, apoi aproba din cap, fara sa mai zica nimic. ne-am reluat plimbarea, mergand unul langa altul in tacere, fiecare gandindu-ne la ale noastre cand eu m-am oprit si m-am intors spre el.
Aici stau eu. Multumesc pentru cafea...si, defapt multumesc pentru tot, Axel. Cred ca acum iti sunt dator.
-Nu ai pentru ce sa-mi multumesti. Cred ca eu sunt cel ce ar trebui sa-mi cer scuze. Poate am exagerat un pic...nu vreau sa te fac sa te simti prost.
Parea un pic incurcat, ceea ce m-a amuzat. Axel Jonhson era, intradevar, unul dintre cei mai fascinanti oameni pe care ii cunoscusem pana acum.
M-am apropiat de el, agatandu-mi mainile de geaca sa si i-am tras capul in jos, prinzandu-i buzele intr-un sarut, la fel cum facuse si el cu mine mai devreme. Erau moi, calde si extrem de primitoare. Mi-am trecut limba peste ele, gustandu-le savoarea, oftand multumit ca nu ma respinse. Si le intredeschise lasandu-mi cale libera sa-l patrund. Bratele sale imi prinsera talia, aducandu-ma mai aproape de trupul sau mare ce vibra langa mine.
-Sky...soapta lui era inperceptibila, dar eu o auzisem.
Am rupt sarutul, luand o gura mare de aer inainte de a-i zambi din nou.
-Si buzele tale sunt extrem de dulci. I le-am atins cu varful degetului, mangaindu-le usor, pana ce l-am simtit tresarind. Acum nu mai trebuie sa-ti faci griji. Cand am vazut ca nu intelege la ce ma refer am adaugat: si eu am exagerat putin.
Am facut cativa pasi in spate si am urcat cele cateva scari pana la intrarea in cladirea cu 3 etaje.
Noapte buna, Axel. Ne vedem maine la sedinta.
Chiar daca era intuneric, am putut sa-i observ sclipirea distincata a ochilor albastrii si felul in care colturile guri in s-au ridicat intr-un zambet poznas. Vazandu-l de al acesta inaltime, parea mult mai impunator si mai sigur pe el. Un lucru era cert: Axel nu era genul de barbat cu care vroiai sa te pui, dar, deasemenea, nu era genul de barbat pe care ai putea sa-l uiti usor o data ce l-ai cunoscut cu adevarat. Intelegeam femeile care suspinau dupa el, intelegeam de ce este un model atat de bun si il admiram. Trebuia sa prind toate astea in fotografiile mele. Trebuia sa-l arat pe adevaratul Axel.
-Noapte buna, zise si el, apoi pleca in directia opusa celei de unde venisem impreuna.
Am ramas o vreme acolo, privindu-i mersul hotarat si spatele drept, pana ce nu l-am mai putut repera, apoi am intrat inauntru si am urcat pana in apartamentul meu gol care ma astepta.
Nu mancasem aproape nimic azi, dar nu imi era foame.
M-am dus direct in camera si m-am aruncat in pat, intinzandu-ma pe spate si punandu-mi mainile sub cap. Am oftat de cateva ori cand mi-am adus aminte de Emmet. Deci, se intorsese. Ma intrebam ce s-a intamplat de a venit inapoi. Cunoscandu-l, nu credeam ca va mai pasii vreodata pe aici, cel putin nu in acest oras si nici atat il locurile pe care noi le frecventam cat timp fusesem impreuna.
Oare doar mie imi pasa? Poate Axel avea dreptate si el statuse cu mine doar pentru...bani? Bani nu aveam asa de multi, incat sa zic ca acesta ar fi un motiv bun, dar poate era altceva. Poate pentru ca eram la indemana, poate pentru ca incercam orice pentru a-l face fericit. Cine stie?
Nu era deloc corect ca eu sa stau aici, sa nu dorm noptile, gandindu-ma la ce a fost, in timp ce lui nu-i pasa deloc. Trebuia sa recunosc: era un tip al naibii de norocos. Nu-i pasa, deci actiunile altora nu-l afectau deloc. Cat de mult mi-ar fi placut sa fiu la fel...
M-am ridicat pana la urma din pat, caci nu aveam stare si m-am dus langa fereastra pe care am deschis-o larg. Mi-am trecut picioarele peste pervaz, asezandu-ma pe el, dupa care mi-am indreptat privirea spre cerul instelat.
-Mi-a fost dor de tine. Nu te-am mai privit de mult, dar in seara asta...sunt doar al tau.

-Domnule fotograf, unde pot si eu sa ma schimb?
Vocea pitigaiata imi atrase atentia. Mi-am intrerupt conversatia cu fata ce se ocupa de machiaj si l-am privit pe tanarul roscat si plin de pistrui pe care il vedeam pentru prima oara aici. Pare speriat si emotionat. Imediat mi-am dat seama ca e prima lui sedinta, asa ca i-am zambit incurajator si i-am aratat cu mana cabina de proba unde toti baietii se puteau schimba linistiti si feriti de privirile straine.
-Si spune-mi Sky, am strigat dupa el in timp ce se indeparta.
M-am uitat la ceas, un pic ingrijorat. Era deja 10 fara un sfert si Axel nu era aici. Ma intrebam daca a ajuns bine acasa...speram ca totul sa fie in regula.
-Tot timpul intarzie la sedinte, se facu auzita o noua voce in spatele meu. Cand m-am intors sa raspund, am vazut un tanar un pic mai inalt ca mine si, probabil ca cativa ani mai mare care ma privea intr-un mod ciudat sau era mai bine sa zic pervers. Nu mi-a fost greu sa-mi dau seama la ce se gandeste.
-Nu conteaza. Daca el intrzie voi incepe cu celelalte poze, am zis impaciuitor. Pana termin, va ajunge si el. Am inceput sa-mi verific aparatul foto si laptopul pentru a ma asigura ca totul e in ordine, cand mana lui o prinse pe a mea intr-o stransoare ferma.
-Ce ai zice daca ai face altceva pana ajunge el? Ceva mult mai incitant, Sky...cu mine. Tonul sau imi dadea fiori, dar nu fiori de teama ci de scarba. Urma barbatii care se comportau asa, care nu-si doreau decat sa colectioneze nume.
Mi-am ingustat ochii, zambindu-i, dar nu era zambetul meu obisnuit. Pe acesta il foloseam numai in situati atat de penibile ca asta. Pentru un moment paru confuz de schimbarea mea, dar nu dadu inapoi.
-Nu, merci, i-am zis dupa ce l-am analizat rapid. Nu esti genul meu. Si oricum, chiar daca ai fi, nu cred ca un baietel ca tine e capabil sa-mi satisfaca nevoile. Mi-am trecut limba peste buze intr-un mod deosebit de pervers, dupa care i-am facut semn sa plece ca am treaba. Dorise sa mai zica ceva, dar fix in acel moment in incapere pasi Axel, aratand la fel de bine ca in fiecare zi.
La fel ca ceilalti, se apropie de el, lasandu-ma singur cu echipamentele mele. Trebuia sa- mi aduc aminte sa-i multumesc barbatului ca ma scapase...pentru a doua oara in numai doua zile.
Cand am terminat mi-am dat seama ca Axel disparuse. Mi-am plimbat privirea prin camera ce srvea drept studio, dar nu l-am vazut.
-E la baie, imi zisese managerul care venise sa vada cum merg lucrurile.
Am ridicat din umeri si m-am indreptat spre locul unde era baia cu pasi hotarati. Ce naiba, eram deja in intarziere. Trebuia sa incepem, iar daca el nu vroia sa fie primul, ma descurcam eu cu ceilalti baieti.
Ar fi mai bine sa nu-l deranjezi, striga managerul dupa mine, dar nu l-am bagat in seama si am deschis usa baii larg, pasind inauntru.
-Axel...da...acolo!
M-am incruntat cand am auzit gemetele pline de placere ale unui barbat. Ce naiba se petrecea aici?
-Nu te mai misca! am auzit tonul dur a lui Axel. Un ton atat de diferit fata de cel folosit cu o noapte inainte.
La dracu'! Omul asta facea sex cu un alt model in baia studioului? Era nebun?
Am oftat, dar nu am plecat ci m-am dus pana la guivete si am dat drumul la apa. Am privind in oglinda, vazandu-i in spatele meu si am fost cu adevarat surprins cand mi-am dat seama ca cel cu care era Axel era chiar barbatul care ma acostase pe mine. Bine macar ca pana la urma primise ceea ce-si dorea.
Cand Axel isi ridica privirea si vazu ca eu sunt in baie, incremeni pentru cateva momente. Privirile ni s-au intersectat, iar eu i-am zambit.
-Crezi ca mai ai mult? il intreb indiferent, stergandu-ma pe maini cu un servetel.
-Nu. Tonul sau erau dur si respira greu, dar am putut sa-mi simt amuzamentul din voce.
-Bine. Vreau sa ne incadram in program. Am observat ca si celalalt ma privea, dar o facea cu ura pentru ca ii deranjasem. Parea cu adevarat terminat si pe punctul de a-si da drumul, iar intreruperea il frustra peste masura. Doar pentru ca eu sunt aici nu inseamna ca nu puteti continua, baieti, am zis pe un ton amuzat, indreptandu-am spre iesire. Axel, maxim 10 minute, apoi trebuie sa incepem. Incearca te rog sa termini pana atunci.
-Stai linistit, avand in vedere cum stau lucrurile, nu cred ca va dura mai mult de 5 minute, ma asugura el, reincepand miscarile in trupul celuilalt.
Am oftat, iesind din baie linistit ca si cum nu as fi vazut nimic neobisnuit si m-am indreptat spre aparatul foto ce ma astepta.

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#22
Owowow....Admosfera devine tot mai incinsa, imi place! Faceti o echipa foarte buna impreuna, practic va completati una pe cealalta si asta e bine. Faceti o treaba buna cu ficul, actiunea, dialogul si tot. Acum ca au devenit lucrurile mai incinse sunt fan la zi. Ficul asta este printre preferatele mele si am sa incerc sa postez la fiecare capitol de acum in colo.:d
Cat despre personaje....i-l ador pe Axel. Genul lui imi place enorm, aproape ca salivez. Si nu-mi spune ca Sky nu a fost gelos, ca nu te cred. Poate sa purtat cu indiferenta dar o urma de gelozie era imposibil sa nu existe...Si cu astea cred ca am spus destul.
Next-ul fetelor!:x
Poop!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#23
Cum am mai zis tipic mie. Aici nu am comentat pentru ca nu am citit ficu'. Cred ca nu e numai vina mea aici, mai e si lenea viata, bani si mustata =)). Stiti ce ficurile voastre imi plac foarte mult, face-ti o echipa grozava impreuna si aveti talent nu gluma.
Axel e un tip schimbator, acum il place pe unu, acum pe altul si acum se mai si distreaza cu altu, asta am spus-o asa ca sa nu ma apuc sa zic cuvantul cu f. Sky e un tip foarte simpatic, e dragut si zamberet si putin filozof, cea ce ma intriga pe mine. As vrea sa stiu totusi numele real a lui Sky. Uite o poveste care mi-a incalzit ziua. :x
Acum, iubetelor VREAU NEXTU'! :d See you soon!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#24
Da, da. :> Şiiii am citit ! :X
Ofc, ceea ce m-a atras mai mult a fost finalul. Duuuh`, pe cine n-a atras oare ? * laughs * Dar ştiti, fetelor, ce mi-a oferit mie cea mai mare satisfactie ? Faptul că v-ati gândit perfect la reactii. Bineînteles - reactiile personajelor. Şi în acest caz.... Vorbim de Sky.... >:]
Cu toate că şi-a pastrat calmul acela deosebit, trebuie să recunoască ( , ) că a ramas şocat de ce-a vazut. Totuşi, n-a vrut să arate asta, I`m sure of that. ^^
De fapt, cred că dacă aş fi fost în locul sau, aş fi procedat la fel... Calmul - e totul în astfel de situatii. * smile *

#25
Va multumim pentru comentarii:o3
Si ne cerem iertare pt intarzier ^:)^
Next:


Capitolul 8

Mi-am continuat adancirile in interiorul tipului de sub mine, pe care, bineinteles, n-aveam habar cum il cheama, insa nici ca imi pasa. Atata timp cat se futea ma facea fericit, duca-se dracului. Nu era stramt, ceea ce-mi permitea sa ma izbesc violent in el, facandu-l sa scoata gemete si scancete in acelasi timp, spre marele meu deliciu. Ma simteam bine acum si nu ma deranja catusi de putin ca Sky ma prinsese in plina '' tragere ''. Oricum nu mai aveam nici eu mult, dar nici el, fiindca tipul ejaculase inaintea mea, gemand lung si arcuindu-se. Am chicotit si, cu alte cateva adanciri in interiorul sau, am ejaculat si eu, rupand conexiunea dintre noi.
Mi-am ridicat pantalonii usor cazuti in vine si mi-am inchis slitul si nasturele, dupa care m-am dus la chiuveta, sa ma reimprospatez. Mi-am dat cu apa pe fata si, dupa ce am constatat cu mare multumire ca sunt fresh, am iesit afara din baie, lasandu-l pe modelul ala singur acolo, fara ai adresa vreun cuvant in plus sau in minus.
- Am venit, i-am spus fotografului meu si mi-am asezat mana pe umarul sau, dupa care am zambit larg. Producatorul care, ca de obicei, era prezent la sedintele mele fotografice, imi dadu intr-un mod pervers o palma la fund, apoi ma intreba:
- Ai marcat inca unul? Am dat afirmativ din cap, destul de plictisit insa, lucrurile astea devenind o banalitate in toata regula pentru mine. Chiar nu stiu cum reusesti, continua barbatul. Sa nu te indragostesti, ma refer. Nu cred ca e prin studioul asta cineva care sa nu-ti fi trecut tie prin pat, rosti intr-un final. Esti un adevarat Don Juan.
- Sunt pe dracu`, am spus razand. Si sunt si unii care nu mi-au trecut prin pat, am spus accentuand cuvintele, referindu-ma exclusiv la Sky. Erau si altii care nu imi ajunsesera in pat sau prin alte locuri ciudate, ca obisnuiam s-o fac pe oriunde apucam si sa fiu violent de cele mai multe ori. Cum ti-ai dat seama ca l-am marcat? am intrebat curios, fluturand genele in timp ce fotograful isi potrivi aparatul. Parea usor stanjenit de conversatie, iar eu ma hotarasem sa-i pun capat.
- Dai cam tare, rosti barbatul din fata mea si incepu sa chicoteasca foarte bine dispus. Se aud scancetele din dreptul usii baii, mai ales in momentele in care e liniste.
Ah... Da! Scancetele si usa subtire! Draci baltiati! De parca mi-ar fi pasat mie ca aude toata lumea cu cine mi-o pun. Se intamplase de multe ori sa dea si peste mine in baie unele persoane, lasandu-le masca pe majoritatea, fiindca erau oameni normali si, de multe ori, nefamiliarizati cu mine si modul meu de a ma comporta.
Daca eu nu m ascundeam de nimeni asta nu insemna totusi ca se poate sa spuna oricui ca '' Axel, principalul model de la Play Girl, si-o tragea cu unul prin baia restaurantului X ''. Cateva astfel de discutii aparusera pe acel teribil internet idiot, insa cu doar cateva relatii reusisem sa le dau de urma celor ce spusera acele prostii idioate si sa-i achitez intr-un fel sau altul.
- Hai, Axel, rosti intr-un final Sky, aratandu-mi decorul, o cada de baie plina cu apa acum. Fii atent...
Tanarul se apropiase de mine si imi aranja camasa neagra de pe mine astfel incat sa stea neglijent, parul la fel si imi deschise pantalonii cum ii placu lui, dand cureaua intr-o parte. Mi-am trecut limba peste buze, simtind imediat cum incep sa ma excit. Sky era chair o persoana placuta si avea un corp extraordinar. Imi aduceam clar aminte de sarutul dintre noi din bar si apoi din fata blocului sau. Al doilea chair nu ar fi avut motiv sa mi-l dea daca nu... Nu ii placea. Zambetul mi se ridica intr-un zambet.
- Sky... am rostit ca pentru mine, dar eu auzise si isi ridica ochii catre mine, lasandu-ma sa le vad licarirea incantatoare. Mi-am trecut limba peste buze cand i-am observat gurita usor intredeschisa ce parca ma chema sa o sarut, insa erau prea multi oameni in acel loc, nu-mi permiteam sa fac orice acolo.
- ... si stai ca si cum tocmai te-ai intors dupa o zi foarte obosita, da? l-am auzit pe Sky spunandu-mi si am dat afirmativ din cap, incepand sa stau pe marginea cazii cum imi indicase el. Da, asa, perfect! spuse aproape soptit si incepu sa faca poze. Lasa-ti camasa sa cada... pe umeri. Asa, gata! Foarte bine, Axel. Acum stai cat mai natural... Si uita-te fix la mine. Ai niste ochi foarte frumosi, imi spuse si m-am rosit usor, iar el se parea ca observase asta si zambi, fluturandu-si genele.
In afara de noi doi, nimeni nu mai vazuse acest lucru. Fotomodelul caruia tocmai i-o trasesem se apropie de fotograf, insa cu o privire urata l-am tintuit in loc.
- Nu indrazni sa te misti, am marait facand ochii mici, demonici acum, privind cu rautate.
- Ramai asa, spuse degajat Sky. Da, Axel. Esti genial, esti nemaipomenit, baiete!
Tanarul se rotea in jurul meu usor, facandu-ma sa chicotesc usor. Continua sa faca fotografii, spunandu-mi laude. Vocea lui suna in capul meu, flatandu-ma, insa privirea mi-a fost atrasa de o tipa buna, imbracata in alb si cu parul negru, lung, care ii cadea pe umerii ingusti. Sanii mici erau frumos incadrati in decoletu. Se uitase pentru cateva secunde la mine si i-am putut observa si ei acea licarire din ochi.
Voiam... Trebuia s-o am pe fata asta. Te rog, Doamne, sa nu plece pana se termina tot! Spre marele meu noroc insa, fata se apropie de noi. Sky veni si el in acelasi timp, desfacandu-ma la pantaloni astfel incat materialul alb al boxerilor sa se vada si se indeparta iarasi, continuand sa-mi faca poze. Imi ceru sa ma dezbrac usor, pozandu-ma, prinzand cat mai multe cadre, apoi imi ceru sa-mi dau cu foarte mare incetineala camasa jos.
- Am nevoie la baie, se auzi o voce si mi-am dat clar seama ca era a celui care se apropiase de Axel. Producatorul se uitase urat la el pentru a-l face sa taca, el fiind unicul ce spulbera acea liniste incredibil de placuta. Zambeam foarte multumit acum. Se excitase tipul, ceea ce ma amuza copios. Se tinea dintre picioare, iar eu i-am aruncat o privire urata si a disparut. Fata bruneta insa disparuse si ea o data cu el.
- Tarfa... mi-am spus ramanand cu buzele intredeschise, dar Sky profita de ocazie si rosti rapid:
- Inchide-ti ochii pe jumatate... Coboara pleoapele... Asa, ca si cum ai fi in extaz, imi spuse baiatul si am facut exact ceea ce mi s-a spus. Doamne, cat esti de fotogenic! exclama continuand sa se rasuceasca.
- E un adevarat profesionist fotograful, se auzira voci din '' public '' si i-am zambit baiatului. Intr-adevar era clar un profesionist, in ciuda varstei fragede pe care o avea. Mi-am trecut limba peste buze iarasi, iar el imi ceru sa imi cobor boxerii usor, lasand sa se vada doar putin din barbatie, ceea ce si facusem. Cativa dintre baieti isi atintira privirea in acel loc si am zambit multumit.
Multi ma voiai, nimeni nu ma avea. Adoram aceasta conditie impusa de natura parca, cand nimeni nu zicea nimic absolut in ceea ce ma privea pe mine.
- Axel, vreau sa intri in apa acum... Lasa-ti boxerii sa se ude... Da, asa... Si acum ridica-i ceva mai in sus, imi ceru si l-am ascultat in totalitate, facand ceea ce imi spunea. Era un dulce si un simpatic baiatul asta si inca aveam atingerea buzelor lui pe buzele mele. Imi placea senzatia asta cand doream sa am o persoana si imi era interzisa, intr-un fel. Eram un mare nimfoman si imi iubeam conditia.
Boxerii mi se udasera, lasandu-mi acum barbatia sa se cunoasca prin ei. Apa calduta ma incita la culme si era incantator, doream sa o fac iarasi acum. Al dracului eu cu poftele mele perverse si ideile nebunesti. Mi-as fi dorit sa i-o trag lui Sky in apa asta, in fata obiectivului. Eram vizibil excitat din cauza gandurilor mele in ceea ce il priveste pe fotograf si deja mi se pusese in minte sa-l fac al meu, fericit pentru faptul ca era gay si pentru ca imi raspunsese celor doua saruturi dintre noi pana acum. Drace, ce rapid mi se aprinsesera calcaiele dupa el... Sau, mai precis, dupa trupul sau.
Ca de fiecare data, nu simteam nimic pentru nimeni. Nu fusesem indragostit si eram sigur ca nu aveam sa fiu niciodata indragostit, era doar placere. Imi aduceam cu placere aminte de tot ceea ce se intamplase in baie si la cat de brutal fusesem. Imi placea sa ma comport asa cu tarfele alea de baieti care intorc fundul numai sa obtina ceva. De acolo ajunsesem sa ma comport brutal mai cu toti, fete, baieti, astfel ca plecau ca ratele din patul meu sau de pe unde imi mai venea ideea sa le-o mai trag.
Sedinta se terminase intr-un final, spre marea mea fericire, fiindca deja mi se facuse foame. M-am pus pe canapea langa Sky, fara sa-mi pese de faptul ca sunt ud leoarca, si am inceput sa urmaresc o data cu el incarcarea pozelor.
- Sa-mi zici care sa le sterg, rosti zambind, iar eu am inceput sa ma uit atent la fiecare poza. Erau peste cincizeci acolo si trebuia sa le alegem pe cele mai bune, insa am lasat acest lucru in favoarea lui Sky si a producatorului, eu fiind prea infometat.
- Mie imi palc toate, sa fiu sincer. Si mi-e foame. Mai ai de lucru? l-am intrebat pe tanar si i-am zambit. M-am uitat la ceas, concluzionand ca e ora doua. Nici nu stiam cat de repede trecuse timpul. Sky se uita la mine si dadu negativ din cap. Deci... ? Mergem sa mancam ceva?
- Sigur, raspunse rapid si imi zambi.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#26
V-am mai zis ca va iubesc la culme. Ati adus azi iste nexturi incredibile, dar pe asta l-am pastrat pentru sfarsit. de ce? Pentru ca ma incita cel mai mult. Oho o sa mor eu de placere inaintea celor doi baieti. :x Sunt curioasa ce se va intampla dupa ce vor manca. Un alt sarut, O partida sau ceva de genu', hmm hmm? ;;)Sau is eu prea perversa? :-p
Fetelor, vreau neaparat sa vad ce se intampla so multa inspiratie! See u soon! >:d<
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#27
Wow...Ce admosfera este in jurul ficului acesta. Ne-ati cam dat pe spate, nu credeti? Sunteti geniale si perverse la maxim fetelor. :"> Ce sa mai zic de acest capitol, decat genial. Pai ce mi-a placut... Totul. Scena din baie, explicatiile lui Axel despre momentul sau de "conducator", sedinta foto, -care dupa mine a fost foarte hot- gandurile perverse la adresa lui Sky, pozitiile sexy in care poza, el aproape gol in cada, si in sfarsit posibila masa impreuna. Bai, ce va place voua sa-mi puneti hormonii in miscare. De ce ma chinuiti asa? :-*
Astept nextul, asa lesinata cum sunt si daca va puteti deranja -voi perverselor- din postat sa ma anuntati si pe mine, va raman datoare. :d:d:d
Va poop dulce de tot!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#28
Off, cine ştie ce se poate întâmpla la masa aia. :> Mai ales că prin preajmă e şi Axel. :> Ehehe, acum mai mult ca niciodată - sunt foarte nerabdatoare. *laughs*
Fetelor, sper să nu vă suparati dacă vorbesc cam aiurea... Nu ştiu de ce, dar sunt putin ametită astazi. -.- :)) Buuut, iată că acest capitol mi-a mai schimbat dispozitia care era cam.. proastă... :]]

Anyway, capitolul îl citisem acum două zile parcă... :-? Dar nu am putut da comm, de`, nu eram la mine acasă... T___T
Well, faza din baie a fost super tare - hm, cred că am mai spus-o odată, dra nu mă pot abtineee ~ >_< Mi-a placut totul, ohh, şi desigur - totul cu ajutorul imaginatiei mele. ;>
Fir-ar să fie ! Sper ca data viitoare să nu mai întârzii ~ See ya`... xDDDDDDD

#29
Multumim pt commuri si scz de intarziere :*

Capitolul 9

Imediat ce am terminat sedinta foto, am plecat impreuna cu Axel la unul dintre restaurantele din apropiere, unde am luat un pranz tarziu. Niciodata nu mi-am imaginat ca el este atat de amuzant. Pe tot parcursul mesei am vorbit vrute si nevrute, iar el imi povesti micile nebunii pe care le facuse cand era copil, facandu-ma sa rad atat de mult incat incepusera sa ma doara muschii abdomenului.
Timpul trecuse mai repede decat m-am asteptat, iar cand m-am uitat la ceas am vazut ca era deja ora 6 dupamasa. Nu era tarziu inca, dar trebuia sa ma intorc la munca. Chiar daca pozele pe care le facusem in decursul zilei fusesera mai mult sau mai putin perfecte, inca trebuiau un pic retusate. I-am zis asta lui Axel, iar el ii ruga pe unul dintre chelneri sa ne faca nota de plata.
-Scuza-ma un pic, zise la un moment dat, ridicandu-se de la masa brusc. M-am uitat uimit la el cum se indeparteaza printre mese pana in capatul opus al restaurantului, unde tipul cu care se jucase in baie il astepta. Speram din tot sufletul sa nu reia faza de mai devreme, caci nu aveam atata timp de pierdut. Am luat o gura din vinul pe care il aveam in pahar, urmarind cu privirea oamenii ce veneau si plecau incontinuu.
Din fericire pentru mine, nu avusesem mult de asteptat, caci Axel se intoarse in mai putin de 5 minute, dar, dupa expresia fetei mi-am dat seama ca ceva nu e in ordine. Parea abatut...nu, mai bine zis, parea al naibii de nervos.
-Axel, esti bine? S-a intamplat ceva? l-am intrebat usor ingrijirat. Nu-l cunosteam de mult timp, dar nu-l vazusem pana atunci aratand atat de intimidant.
-N-am nimic, imi raspunse pe un ton dur ce ma facu sa tresar si sa-mi inghit restul cuvintelor. Da...era nervos, foarte nervos.
Chelnerul veni intr-un final, iar barbatul platii consumatia fara sa mai zica altceva, apoi ma lua de brat si practic ma tara pana afara unde avea parcata masina. Deschise usile si se aseza in stanga. Porni motorul si astepta
Ai de gand sa urci? mi se adresa pe acelsi ton cand vazu ca nu fac nicio miscare.
-Da, am mormai cu jumatate de gura, intrebandu-ma in continuare ce naiba a putut sa-i zica tipul ala de Axel se comporta asa. Era ca si cum eu ii gresisem cu ceva.
Masina porni din loc imediat dupa m-am asezat pe scaun, inaintand cu repeziciune prin traficul aglomerat. Niciunul nu ziceam nimic. Din cand in cand trageam cu ochiul in directia lui, dar el privea doar inainte. Totusi am putut sa-i observ maxilarul inclestat si degetele albe semn ca strangea volanul mai tare decat ar fi trebuit.
-Axel, esti sig...
-Ti-am zis ca n-am nimic, imi taie vorba, rastindu-se la mine.
Am prins mesajul asa ca restul drumului l-am facut in tacere. Cand in sfarsit am ajuns in fata blocului meu, am coborat din masina, incercand din rasputeri sa nu-i trantesc usa de la masina. Spre surprinderea mea chiar am reusit...M-am indepartat, urcand treptele pana la apartamentul meu rapid si fara sa privesc in urma. Nu era foarte frumos din partea mea sa plec asa, dar banuiam ca orice i-as fi zis, tot asa ar fi reactionat. Era mai bine sa se calmeze, indiferent ce avea, iar apoi vom putea discuta.
Am deshis usa apartamentului, dand sa intru si sa o inchid in urma mea, dar mana cuiva prinse manerul si trase de el.
-Axel, ce faci? il intreb cand mi-am dat seama ca era el. Statea sprijinit de totcul usii si ma privea intr-un mod al naibii de ciudat ce facea sa mi se ridice parul pe ceafa.
-Esti la fel ca ceilalti, zise pe un ton soptit ce nu prevestea nimic bun. Ma gandeam ca esti diferit, dar m-am inselat, continua el, pasind inauntru. Vazandu-i comportamentul m-am dat instinctiv cativa pasi in spate, dar ma prinse de mana trangandu-ma langa el. Daca ai fost a lor, de ce nu poti sa fi si al meu?
-Axel, ce dracu' vorbesti...?dar nu am apucat sa termin caci gura lui o acoperi pe a mea, obligandu-ma sa-mi intredeschi buzele pentru a-l primii. Ma impinse in spate si inchise usa cu piciorul, dupa care incepu sa traga de hainele pe care le aveam pe mine.
Inima incepu sa-mi bata mai tare pe masura ce privirea sa rece ma invaluia. Ce naiba se intampla cu el? De ce facea asta? Mi-am proptit mainile in umerii sai, dorind sa ma indepartez, dar nu ma lasa. Ma impinse si mai tare, facandu-ma sa ma lovesc cu spatele de perete, apoi mainile sale le prinsera pe ale mele. Mi le imobiliza, apoi le ridica deasupra capului, continuand sa ma sarute in acelasi mod ce deja incepuse sa ma sperie.
M-am zbatut, dar degeaba. Era mai puternic decat mine. Continuand sa ma tina cu o mana, si-o lasa pe cealalta sa coboare pe gatul meu, apoi mai jos, incepand sa traga de nasturii camasei care se rupsera instantaneu, dezgolindu-mi pieptul.
-Iti place, nu-i asa? Iti place cand te atinge cineva ...nu conteaza cine, banuiesc. Uita-te la tine, zise, dandu-mi drumul la maini si privindu-am ca pe un simplu obiec ce statea in vitrina doar pentru a fi admirat. Corpul asta se vrea atins...
Incepusem sa tremur in ultimul hal nu de placere, ci de frica. Probabil Axel era singurul barbat ce reusise sa ma sperie cu adevarat. Felul in care ma privea, modul in care ma atingea, intregul sau comportament nu-mi prevestea nimic bun. Iar in momentul in care l-am simtit tragand de pantalonii mei in jos, am stiu ca am dreptate.
-Axel, stai! Opreste-te! Nu sti ce faci, i-am zis cu o voce tremuranda, incercand in acelsi timp sa-i dau mainile la o parte, dar toate actinile mele erau in van.
-De ce? Toata lumea a fost buna inafara de mine? Sti, poate de asta a plecat Emmet fara tine. Poate chiar nu-l meritai...tacu pentru un moment, admirandu-am, apoi imi prinse barbatia in mana si o stranse, facandu-ma sa gem, insa de durere. Era atat de dur, incat imi dadeau lacrimile, dar nimic nu se putea compara cu durerea ce mi-o provocara cuvintele sale. Acum, continua el, fi baiat cuminte si lasa-ma sa termin.
Se ridica si ma intoarse cu spatele, facandu-ma sa ma sprijin cu mainile de perete. Mi-a inghetat sangele in vene cand l-am simtit in spatele meu, tare si pregatit sa ma patrunda. La dracu' nu vroiam asta!
-Nu face asta, Axel! l-am rugat, dar nu ma auzi sau nu ma baga in seama. Ma prinse de talie cu mainile, apoi se avanta in mine cu putere. Impactul fusese atat de dur incat picioarele m-am lasat si as fi cazut, daca mainile sale nu m-ar fi tinut. Am strans din dinti incercand sa inghit urletul ce amentinta sa se faca auzit, dar a doua oara cand ma patrunse, la fel de puternic si adanc, nu am mai avut sanse ma abtin: am urlat cat m-au tinut plamanii, lasandu-mi apoi corpul moale in manile lui.
-Ai o voce atat de incitanta cand urli, imi sopti la ureche, continuand sa se miste in acelasi mod.
Cu fiecare patrundere inainta mai mult in mine, provocandu-mi dureri mult mai mari decat credeam vreodata ca este posibil. Ma simteam de parca o mie de ace incinse se avantau in mine, amenintand sa-mi rupa trupul in doua. Nu mai vroiam...imi ajungea!
La un moment dat la-m auzit gemand puternic la urechea mea, apoi am simtit o caldura lichida in mine, semn ca ejaculase. Se indeparta rapid, lasandu-am sa cad in genunchi pe podeaua rece, inca tremurand si cu chipul scaldat in lacrimi. M-am ghemuit, incercand sa-mi recapat calmul si stapanirea de sine, multumind in gand ca se terminase, dar fusese mult prea devreme.
Ma prinse de mana, obligandu-am sa ma ridic si ma trase dupa el pana in camera mea, impingandu-am pe pat cu putere, apoi se lasa peste mine si-mi indeparta picioarele.
-Axel, gata! Lasa-ma, am urlat, dar degeaba. Axel parea sa lipseasca. Nu era prezenta decat aceasta bestie.
-Esti primul care nu a venit inaintea mea. Se pare ca ai ceva antrenament, pustiule. Zicand acestea imi sprijini picioarele de antebratele sale si se avanta din nou in mine, la fel de brutal ca prima data. Lacrimile incepura din nou sa-mi curga pe chipul ce sigur imi era inrosit. Am strans din dinti si mi-am inchis ochii nedorind sa-i vad chipul cand facea asta. Parea pierdut...parea altul.
Trupurile noastre se acoperira cu o dara fina de transpiratie pe masura ce el continua. Miscarile ii devenisera mai alerte ca la inceput, dar nu dadea semne de epuizare, spre deosebire de mine care abia mai reuseam sa respir. Strangeam cu mainile cerceaful, incercand poate sa ma razbun pe el, dar asta nu ma ajuta sa uit durerea.
-Ma doare, Te rog, opreste-te!
-Si pe ceilalti ii rugai sa se opreasca? ma intreba, respirand sacadat.
Nu am stiut la ce se referea, dar nici nu-mi pasa. Printr-un efort supraomenesc m-am ridicat un pic, incercand sa-l apuc de umeri si sa-l indepartez, dar isi duse una din maini la sptele meu si ma ridica mai mult, iar cu cealalta imi prinse parul, tragand de el cu putere pana ce am gemut din nou, renuntand de tot la a ma mai impotrivi. Mainile imi cazura pe langa trup inerte, la fel ca si restul trupului. Nu avea rost sa ma mai zbat. Corpul meu cedase in fata presiunii, lasandu-se moale in bratele sale. Macar nu mai simteam durerea...nu mai simteam nimic.
Se avanta pentru ultima oara in mine, ejaculand pentru a doua oara, apoi trupul ii cazu pe pat.
Nu m-am miscat o buna perioada de vreme. Am ramas acolo, langa el, privind cu ochii secati de lacrimi, iregularitatile tavanului, pana ce i-am auzit respratia adanca. Adormise...
Atunci m-am ridicat incet, aproape cazand cand picioarele instabile imi atinsera podeau si m-am dus in living unde imi erau aruncate hainele. M-am imbracat cum am putut, inghititnd in sec de fiecare data cnd simteam junghiurile din tot corpul si, fara sa privesc in spatele meu, am plecat.
Trebuia sa ies de acolo...

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#30
Ah,fetelor ma omorati cu zilele :x. Ce fac yaoi-urile voastre din mine? Nu pot sa cred ce l-a apucat pe nebnu' asta, nu e intreg la minte sa-mi raneasca puisorul, deja ma enerveaza x(, cum sa- faca asa ceva, Sky nu e un curvalau, Axel e. Fetelor nu stiu ce sa spun, ma intrista ideea ca iubitul meu Sky a fost violat atat de brutal, mai ales de Axel care la inceput era un dulce.... Ma intreb cu cine a vorbit, ce i-a zis? Gaby vino rapid cu un nextsi explica-ne ce s-o fi intamplat cu nebunu asta. O_O
Frumos capitol, tineti-o tot asa, va iubesc mult mult! :X
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] A picture of you [YAOI +18 by Gaby and MiraA sarah chan 3 2.403 17-08-2011, 11:39 AM
Ultimul răspuns: Drama Queen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)