Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello there... wanna know teh crazy me dattebayo???

#1
Poate unii din voi ma stiti deja de pe alte forumuri sau de pe mess... Insa cel mai frumos e sa te prezinti de fiecare data. So, ma numesc Nicoleta, am 17 ani, sunt din orasul Buzau, imi plac mult anime-urile, de fapt sunt viata mea. Ador sa desenez, sa cant, sa pierd vremea holbandu-ma la monitor... De curand mi-am gasit o alta ativitate interesanta: inotul si roll-ul. Ascult de obicei rock, j-rock, j-pop, techno, funky, all this stuff. Well, sunt in zodia racului, iar culoarea mea preferata e verde xD. Ma rog, daca mai aveti intrebari raspund cu placere xD.:35:

#2
Ohayo Sharuka!!! Bun venit printre noi si felicitari! esti userul cu nr 100 ^^ Speram ca vom ajunge si la userul cu nr 1000 XD Anyway , Happy posting around here! Eu ascult de regula rock si j-music ,si la fel ca tine ,desenez ca sa-mi ocup timpul .
O singura intrebare am: cum ai ajuns pe animezup? 4

#3
heh, deci pana la urma a ascultat sfatul meu si s'a sinchisit sa devina al 100lea membru de pe Zup! happy posting, sedere placuta si la multi ani! desi nu e cazul 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  A crazy girl haunting this site Dark Blue 3 2.439 29-07-2010, 10:47 PM
Ultimul răspuns: dark.blue
  Ne ne, wanna visit this post? I wanna say Hy to you:P HinoKahoko 8 2.910 19-04-2010, 07:45 PM
Ultimul răspuns: HinoKahoko
  I love Sasuke and Rock....i am also crazy....click SasukeRockGirl 6 3.391 22-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Corina.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)