Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ιηιмα ∂є ¢ισ¢σâ

#1
Helău!
Numele meu este Alexandra, dar majoritatea prietenilor îmi spun Axy.
Am 13 ani, împliniţi pe 15 martie. :]
Privită de la distanţă, par a fi ruptă de lume. Uneori pare că trăiesc într-o lume utopică. Pot spune că posed o dublă personalitate. Am o fire foarte schimbătoare, cu toane şi capricii, cu mari modificări de dispoziţii de la o clipă la alta. Îmi plac discuţiile despre vise, poezie, vicii, religie, animale, psihologie, sentimente şi tot ce ţine de natura umană.
În materie de muzică, ascult de la k-pop până la rock. Tokio Hotel, Cinema Bizarre [deşi s-au despărţit], 4minute, Tvxq, Shinee, Bi Rain, Paramore, Green Day, Lafee, Kerli sunt doar câţiva din cei pe care îi ascult.
Îmi place arta fotografică, însă acum nu deţin decât un telefon cu cameră de 3,8 megapixeli. :]] Sper că, în timp, voi avea posibilitatea să-mi cumpăr un aparat semi-profesional.
Pe lângă fotografie, îmi place şi să scriu.
Hm...nu mai am idee despre ce aş mai putea să scriu. Dacă aveţi întrebări, nu ezitaţi să le puneţi! :]
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#2
Bine ai venit pe Animezup, σχуgєη!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Păi , întâi de toate , La Mulţi Ani ! Bun venit printre noi ! ^_^ Aş avea cateva întrebări pentru tine 10 ...Sunt curioasă 21
I. Care este compizitorul tău preferat ?? 10
II.Care este filmul tău preferat ? Dar actorul ?
III. Ce fel de cărţi îţi plac ?
IV. Care este preferatul tău autor ?
V. Care este animeul tău preferat ?
Cam astea au fost intrebările mele . Sper să îţi te simţi super bine aici şi să- ţi faci o grămadă de prieteni noi !:chuu: Am citit mai sus că îţi place să scrii şi să faci fotografi.. Poate vei vrea să faci un fic sau să ne arăţi fotografiile pe care le-ai facut . Sunt o mulţime de lucruri interesante pe site . Spor la învestigat !

Welcome again ,
:bye:

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#4
Heya Axyhug Eu sunt Adina, si sper ca ne vom intelege bine pe`aici. Soo, I have some questions. ^^
1. De unde esti?
2. Ai o trupa favorita?
3. Iti place arta?
4. Citesti manga?
5. Vrei sa fim prietene? :]
Soo, this is it... O.O

#5
Mersi! Atât pentru urare, cât şi pentru primire. ;]]
1. Compozitorul preferat? Păi cred că e Mozart. Nu prea ascult muzică de genul, dar dintre puţinii compozitori pe care-i ştiu el e preferatul meu!<3
2. Păi am o listă mai lungă, dar printre primele sunt: Romeo şi Julieta, 8 Miles, Titanic...ah, şi să nu uit: Scary Movie! :]] Actorul preferat e Leonardo DiCaprio. :]
3. Îmi plac romanele şi cărţile ce ţin de îngeri, fantome, omenire...etc. ;D
4. Îmi place foarte mult Dan Brown. Felul în care scrie mi se pare foarte captivant şi interesant.
5. Păi...mereu mi-a plăcut Naruto.:]] Pe lângă Naruto, îmi mai place: Gravitation, Inuyasha şi altele yaoi. 65

Defapt, vizitez de ceva vreme site-ul, dar de-abea acum mi-am făcut curaj pentru a mă înregistra.
Şi mă bucur că am făcut-o în sfârşit! :]]


Edit:
Adina, îmi pare bine!>;d<
1. Sunt din BotoÅŸani.
2. Da, momentan e 4minute. :d
3. Cu siguranţă! Iubesc tot ce ţine de artă. :]] Consider că omul fără artă ar fi un nimic.
4. Ah...nu prea. XD Dar am de gând să încep. :]]
5. Staaaai, pune pe pauză. Ai caramele?23
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#6
Huh , salut.
' Numele meu este Alexandra, dar majoritatea prietenilor îmi spun Axy. ' aici facusem infarct , am crezut ca esti prietena mea : ]].
~ Ai vreo melodie preferata de la Paramore / Tokio Hotel / 4minute ?
~ De cand scrii ?
~ Ce te`a facut sa te inscrii pe Zup ?

Salutare inca o data , happy posting & have fun.
Mai sunt cativa din Botosani din cate stiu eu. : - ??


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#7
:]]
1.Paramore-Decode
Tokio Hotel- Rescue me
4minute- SuperStar
2. De când mă ştiu. Mereu mi-a plăcut să scriu şi pot spune că am evoluat mult de la primul meu fic, care a fost dezastruos. Prima dată [pe la vreo 9-10 ani] am început să scriu poezii despre părinţi. Bine, nu erau cine ştie ce, dar pe-atunci mi se părea că scriu romane. Acum mă axez mai mult pe proză.
3. Păi...obişnuiam [şi încă obişnuiesc] să citesc ficurile de aici. Şi acum câteva zile eram atât de dezamăgită că nu pot comenta unul dintre ficuri încât am zis că trebuie să-mi fac cont. :]]

Mersi de primire!>;D<
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#8
Welcome here Axy! *h.u.g.s.*
Şi eu sunt din Botoşani xD. La ce şcoală înveţi? Şi prin ce zonă stai, dacă nu devin prea indiscretă?

Desenezi/Lucrezi în Photoshop?

Citat:5. Staaaai, pune pe pauză. Ai caramele?23

I laughed here. *laughs* Am eu caamele. Dacă ghiceşti câte caramele ţin ascunse la spate ţi le dau pe toate 5. : ))

Welcome again, happy posting and have fun! *hugs*

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#9
Ang., învăţ la şcoala 7. 4 Şi stau pe lângă strada Primăveri...aproape de turnul de apă. 4


Nu folosesc PhotoShopul pe motiv că mi se pare cam prea complicat pentru mine. Mi-am pus în gănd acum ceva timp să-l încerc, dar nah...am uitat complet. :]]


Stai să ghicesc! Ai tre...şas...no...patr...auzi, vrei să mă bagi în eroare, nu?:]] De parcă n-aş şti că ai două...


P.S.: Tu unde înveţi?
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#10
Nu ai ghicit. -.- Aveam 5, da? Ah.

Eu învăţ la Sanitar, sunt în clasa a 9a şi stau pe lângă Pacea [cimitirul].
Şi mie mi s'a părut foooarte complicat Photoshop'ul la început [şi încă nu suntem foarte buni prieteni] dar cu timpul o să înveţi să'l foloseşti.

Ai spus că îţi place să scrii, o să postezi vreun fic/vreun oneshot?

CiteÅŸti? Cartea/autorul preferat?

Åži un anime preferat?

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ★~Cσριℓ.Tємвєℓ Pixxie.' 20 6.291 02-11-2010, 09:07 PM
Ultimul răspuns: Layla.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)