Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ιηιмα ∂є ¢ισ¢σâ
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Helău!
Numele meu este Alexandra, dar majoritatea prietenilor îmi spun Axy.
Am 13 ani, împliniţi pe 15 martie. :]
Privită de la distanţă, par a fi ruptă de lume. Uneori pare că trăiesc într-o lume utopică. Pot spune că posed o dublă personalitate. Am o fire foarte schimbătoare, cu toane şi capricii, cu mari modificări de dispoziţii de la o clipă la alta. Îmi plac discuţiile despre vise, poezie, vicii, religie, animale, psihologie, sentimente şi tot ce ţine de natura umană.
În materie de muzică, ascult de la k-pop până la rock. Tokio Hotel, Cinema Bizarre [deşi s-au despărţit], 4minute, Tvxq, Shinee, Bi Rain, Paramore, Green Day, Lafee, Kerli sunt doar câţiva din cei pe care îi ascult.
Îmi place arta fotografică, însă acum nu deţin decât un telefon cu cameră de 3,8 megapixeli. :]] Sper că, în timp, voi avea posibilitatea să-mi cumpăr un aparat semi-profesional.
Pe lângă fotografie, îmi place şi să scriu.
Hm...nu mai am idee despre ce aş mai putea să scriu. Dacă aveţi întrebări, nu ezitaţi să le puneţi! :]
Bine ai venit pe Animezup, σχуgєη!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Păi , întâi de toate , La Mulţi Ani ! Bun venit printre noi ! ^_^ Aş avea cateva întrebări pentru tine 10 ...Sunt curioasă 21
I. Care este compizitorul tău preferat ?? 10
II.Care este filmul tău preferat ? Dar actorul ?
III. Ce fel de cărţi îţi plac ?
IV. Care este preferatul tău autor ?
V. Care este animeul tău preferat ?
Cam astea au fost intrebările mele . Sper să îţi te simţi super bine aici şi să- ţi faci o grămadă de prieteni noi !:chuu: Am citit mai sus că îţi place să scrii şi să faci fotografi.. Poate vei vrea să faci un fic sau să ne arăţi fotografiile pe care le-ai facut . Sunt o mulţime de lucruri interesante pe site . Spor la învestigat !

Welcome again ,
:bye:
Heya Axyhug Eu sunt Adina, si sper ca ne vom intelege bine pe`aici. Soo, I have some questions. ^^
1. De unde esti?
2. Ai o trupa favorita?
3. Iti place arta?
4. Citesti manga?
5. Vrei sa fim prietene? :]
Soo, this is it... O.O
Mersi! Atât pentru urare, cât şi pentru primire. ;]]
1. Compozitorul preferat? Păi cred că e Mozart. Nu prea ascult muzică de genul, dar dintre puţinii compozitori pe care-i ştiu el e preferatul meu!<3
2. Păi am o listă mai lungă, dar printre primele sunt: Romeo şi Julieta, 8 Miles, Titanic...ah, şi să nu uit: Scary Movie! :]] Actorul preferat e Leonardo DiCaprio. :]
3. Îmi plac romanele şi cărţile ce ţin de îngeri, fantome, omenire...etc. ;D
4. Îmi place foarte mult Dan Brown. Felul în care scrie mi se pare foarte captivant şi interesant.
5. Păi...mereu mi-a plăcut Naruto.:]] Pe lângă Naruto, îmi mai place: Gravitation, Inuyasha şi altele yaoi. 65

Defapt, vizitez de ceva vreme site-ul, dar de-abea acum mi-am făcut curaj pentru a mă înregistra.
Şi mă bucur că am făcut-o în sfârşit! :]]


Edit:
Adina, îmi pare bine!>;d<
1. Sunt din BotoÅŸani.
2. Da, momentan e 4minute. :d
3. Cu siguranţă! Iubesc tot ce ţine de artă. :]] Consider că omul fără artă ar fi un nimic.
4. Ah...nu prea. XD Dar am de gând să încep. :]]
5. Staaaai, pune pe pauză. Ai caramele?23
Huh , salut.
' Numele meu este Alexandra, dar majoritatea prietenilor îmi spun Axy. ' aici facusem infarct , am crezut ca esti prietena mea : ]].
~ Ai vreo melodie preferata de la Paramore / Tokio Hotel / 4minute ?
~ De cand scrii ?
~ Ce te`a facut sa te inscrii pe Zup ?

Salutare inca o data , happy posting & have fun.
Mai sunt cativa din Botosani din cate stiu eu. : - ??
:]]
1.Paramore-Decode
Tokio Hotel- Rescue me
4minute- SuperStar
2. De când mă ştiu. Mereu mi-a plăcut să scriu şi pot spune că am evoluat mult de la primul meu fic, care a fost dezastruos. Prima dată [pe la vreo 9-10 ani] am început să scriu poezii despre părinţi. Bine, nu erau cine ştie ce, dar pe-atunci mi se părea că scriu romane. Acum mă axez mai mult pe proză.
3. Păi...obişnuiam [şi încă obişnuiesc] să citesc ficurile de aici. Şi acum câteva zile eram atât de dezamăgită că nu pot comenta unul dintre ficuri încât am zis că trebuie să-mi fac cont. :]]

Mersi de primire!>;D<
Welcome here Axy! *h.u.g.s.*
Şi eu sunt din Botoşani xD. La ce şcoală înveţi? Şi prin ce zonă stai, dacă nu devin prea indiscretă?

Desenezi/Lucrezi în Photoshop?

Citat:5. Staaaai, pune pe pauză. Ai caramele?23

I laughed here. *laughs* Am eu caamele. Dacă ghiceşti câte caramele ţin ascunse la spate ţi le dau pe toate 5. : ))

Welcome again, happy posting and have fun! *hugs*

Xoxo, Ang.:bye:
Ang., învăţ la şcoala 7. 4 Şi stau pe lângă strada Primăveri...aproape de turnul de apă. 4


Nu folosesc PhotoShopul pe motiv că mi se pare cam prea complicat pentru mine. Mi-am pus în gănd acum ceva timp să-l încerc, dar nah...am uitat complet. :]]


Stai să ghicesc! Ai tre...şas...no...patr...auzi, vrei să mă bagi în eroare, nu?:]] De parcă n-aş şti că ai două...


P.S.: Tu unde înveţi?
Nu ai ghicit. -.- Aveam 5, da? Ah.

Eu învăţ la Sanitar, sunt în clasa a 9a şi stau pe lângă Pacea [cimitirul].
Şi mie mi s'a părut foooarte complicat Photoshop'ul la început [şi încă nu suntem foarte buni prieteni] dar cu timpul o să înveţi să'l foloseşti.

Ai spus că îţi place să scrii, o să postezi vreun fic/vreun oneshot?

CiteÅŸti? Cartea/autorul preferat?

Åži un anime preferat?

Xoxo, Ang.:bye:
Pagini: 1 2