Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

• Ðaηgerσus Ł๏√ξ •

#31
Hello dulceata meah:X Uite ca pana la urma tot in seara asta am terminat de citit. Nu m-am putut abtine! Devenise interesant... si pervers :perv:
Am sa iti spun parerea mea per total. Mi-a placut cel mai mult ca de la primul capitol si pana la cel actual ai o evolutie vizibila. Ai mai incetinit actiunea, naratiunea decurge lin, insa cum a zis si LLC nu prea ai descriere a sentimentelor. Adica atuncea cand l-a revazut pe Sasuke nu am zarit sentimente. Puteai sa spui cum se simtea Saku in acel moment. Era fericita sa il vada, sau era uimita, surprinsa, sau era suparata din cine stie ce motiv. Ai idei destul de interesante si le poti dezvolta, insa trebuie sa mai lucrezi.
Well atat am avut de spus. Te-as ruga sa ma anunti si pe mine de urmatorul capitol.

^Ella^ luvz ya!:X
~Chuu and gambate!:bye::*
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#32
si cred ca va spun ce urma sa se intample . poi....

intentionam sa fac cuplul peinsaku . vroiam sa ramana insarcinata cu el . dar restul omenirii stia ca gaara este tatal copilului . acum va intrebati cum ajunge la gaara . poi o sa-si gaseasca la un moment dat acea borseta . o sa caute in ea si o sa gaseasca acel tratat de pace intre suna si konoha . o sa vrea sa-l duca in suna si pleaca sa-l duca dupa care acolo va ramane . dar inainte de astea ea se va imprietenii cu pain si usor vor ajunge la o relatie foarte apropiata . chiar una de dragoste . pain nu o sa stie ca este tata si meru o va vizita pe saku seara de seara in suna . din acest motiv era si o iubire periculoasa . pentru ca gaara nu stia de asta sinici akatsuki . se intalneau in secret . cand pain vrea sa se retraga de tot .sa nu o mai viziteze niciodata sakura ii spune ca el este tatal copilului si are un soc . dupa care sasuke moare ucis de gaara . itachi o sa regrete si o sa creada ca este vina sakurei . din acest motiv o agreseaza si pierde copilul . pain o s-o ia razna . sakura o sa incerce sa-l calmeze . zadarnic insa . o sa fie o lupta mare si pana la urma ei doi o sa ramana fericiti impreuna . ... the end

si acum sa-mi para rau ... sa nu-mi para .... ala bala portocala .... nu-mi pare ^^

[Imagine: 3825.gif]
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#33
oau povestea ta e super si deabia astept urmatorul capitol si vreau săţi zic ca chiar ai facut o inbunatatire de la primele capitole pana acum daca inainte actiunea era cam grabita sa prinda trenu acum ia-i pus frana si te admir pentru ca nu ai facut o poveste sasusuku de care mam saturat foarte tare si cu pein si sakura chiar e ceva nou si imi place desi era dragut sa ramana si cu garra caci imi place multde el dar imi place si asa ori cum ori ce inafara de sasusaku iar in legatura cu descrierea sentimentelor mai ai puţin de lucrat dar ce să-i faci nimeni nu-i perfect si te-as ruga sa ma anunti si pe mine cand pui nextu asta daca nu e prea mare deranju te pup si succes la scris

#34
Fic inchis daca autoarea asa doreste ^^.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)