Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: La ce trebuie să mai lucrez?
Compozitie
0%
0 0%
Claritate
0%
0 0%
Lighting/Depth
0%
0 0%
Varietate/Stil
0%
0 0%
Tipografie
0%
0 0%
Altceva/Comentarii
0%
0 0%
Total 0 vot(uri) 0%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

â– lily's PS little roomâ– 

#31
[Imagine: 71801777.png]

Am incercat ceva nou. Subliniez am incercat.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#32
[Imagine: 54875995.png]

Sunt mai mult decat constienta ca arata ingrozitor '''
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#33
[Imagine: copyofsgav.png] [Imagine: 46033580.png] [Imagine: duelsig.png] [Imagine: musikp.png] [Imagine: lilyr.png] [Imagine: 91015555.png]

Doar avatare ^^


[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#34
Nu știu, se vede aiurea parcă. Când faci mai multe avatare încearcă să-ți găsesști o dimensiune anume, gen 150x150, 100x100 și înafară de primul și al doilea niciunul nu pare a fi avatar, cel puțin pe zup decât primul cred că ar merge pus ca avatar o.o. La primul mi se pare că dă urât acel text, mdeh, ar fi arătat destul de cute fără el. Al doilea este ok, dar prea mare, mergea și o pată de culoare. Al treilea are acel text micuț care nu mi se pare că dă prea bine, aici mai mergea Curves. Al patrulea, dimensiunea și faptul că în spatele personajului este acel text care se repetă și chiar pare aiurea ._. Următorul este umh, culorile nu mi se par prea strălucite și ai acoperit personajul cu texturi, nu se vede bine și acel border, de fapt bordere sunt puse aiurea, dar foarte aiurea O-O și nici acel „LILY” nu dă prea bine. Ultimul dacă era mai mic și era puțin mai închis ca și culoare, cred că aici chiar merge un Curves, era cel mai bun, my opinion. Anw, baftă.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#35
Pe unele forumuri marimea avatarul este mult mai mare ca cea de pe zup. 150 x 150 e nimic.

Pentru STOW de pe alt site. Tema: Neko
v1 [Imagine: 2z3xqjc.png]
v2 [Imagine: e17y1w.png]
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#36
[Imagine: 96365204.png] [Imagine: 16214976.png]
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#37
[Imagine: 25098055.png]

Da, se vede ca's populara...
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)