Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: La ce trebuie să mai lucrez?
Compozitie
0%
0 0%
Claritate
0%
0 0%
Lighting/Depth
0%
0 0%
Varietate/Stil
0%
0 0%
Tipografie
0%
0 0%
Altceva/Comentarii
0%
0 0%
Total 0 vot(uri) 0%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

â– lily's PS little roomâ– 

#11
(10-09-2011, 07:52 PM)Elbereth A scris: Dacă bg-ul e făcut de tine te felicit. If not.. meh =/.

Yeah , eu am facut background - ul dar nu mi - a iesit .

[Imagine: 11l5v81.png]
Monochrome again ^^

[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#12
Măi, îmi place, dar pentru mine este totuși prea simplu o.o. Textul putea fi unul ori elegant de tot, ori simplu, ceva gen Arial, idk, micuț și drăguț și puțin mai aproape de tipă. Ar fi trebuit cred că umblat puțin la levels / curves / contrast / alea alea că are o calitate cam proastă. În rest, cred că poate border-ul putea fi mai gros cu un px sau doi 39. Baftăă5.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#13
New things!

[Imagine: sanitariumno1.png]
[Imagine: sanitariumno2.png]
[Imagine: sanitariumno3.png]
[Imagine: sanitariumno4.png]

Am si avatare. Click!
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#14
vai da multumesc ca v-ati straduit sa comentati.

[Imagine: r1eiz5.png]

ma gandeam sa las topicul sa moara dar mi-a trimis cineva un mesaj si m-a intrebat daca mai fac gfx-uri. comentati sau nu, treaba voastra.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#15
Numai fă caz că nu trece nimeni, până la urmă tot va trece cineva 106.

Anw, să revin. Personajul nu prea se distinge de restul și este prea mic și trebuia poziționat mai sus, să vină de la frunte sau ceva de genul în jos, s-ar fi văzut mult mai bine și l-ai fi putut pune mai în stânga puțin sau mai în dreapta puțin pentru că pe centrul nu se vede chiar așa strălucit.
Textul nu îmi place pentru că este alb și iese prea mult în evidență și nici poziționarea nu prea îmi place.
Ai fi putu să umblii la luminozitate, curves, și contrast.
Anw, cred că se putea mult mai bine, ai avut lucrări și mai bune.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#16
[Imagine: 2qiuyip.png]

Am gasit asta printr-un folder pierdut cand faceam curat in PC.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#17
[Imagine: 2b5lqb.png]

Facuta in grabe pentru cineva.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#18
Nu stiu, este prea mic ca marime pentru un sig si culorile sunt una si aceeasi, puteai sa mai pui o pata de culoare. Este poate cam prea incarcata pentru un sig asa de mic si personajele nu sunt scoase deloc in evidenta, mai ales ca sunt blur-ate .___. ? Textul nu-mi place, putea fi pozitionat altfel si cum am mai spus, intr-un sig atat de mic, unde sa mai pui si text o.O ? Ar trebuii prima data sa lasi folosirea text-ului la o parte si dupa sa-l aplici cand celalate chestii sunt inregula o.O.

Anw, bafta, dar parca numai evoluezi deloc >.<. Adica, uite-te si tu si fa o comparatie:

[Imagine: 2b5lqb.png]

si

[Imagine: sanitariumno1.png] - sau oricare altul din acea serie -. Vezi ceva, ca eu una vad .__.

[Imagine: Jun0xCa.png]

#19
(24-11-2011, 11:00 AM)Daria ~ A scris: [Imagine: sanitariumno1.png] - sau oricare altul din acea serie -. Vezi ceva, ca eu una vad .__.

Personal, cred ca ala a fost cel mai bun sig al meu de pana acum. Atat am avut de spus.

[Imagine: monochrome.png]
O comanda pentru VO. Persoana careia i l-am facut a fost foarte multumita.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#20
[Imagine: 68829750.png] [Imagine: sgav.png]

Facuta din plictiseala. Initial era o catastorfa dar mi s-a blocat pcul si a trebuit sa o iau de la capat si zic ca a iesit mai bine.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)