Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: La ce trebuie să mai lucrez?
Compozitie
0%
0 0%
Claritate
0%
0 0%
Lighting/Depth
0%
0 0%
Varietate/Stil
0%
0 0%
Tipografie
0%
0 0%
Altceva/Comentarii
0%
0 0%
Total 0 vot(uri) 0%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

â– lily's PS little roomâ– 

#1
[Imagine: 93483561.png]
N/A ... Urmeaza sa uploadez.
[Imagine: cs2.png]
-------------------
[Imagine: 61077501.png]
Really Old Signatures
[spoiler][Imagine: ptmadalinasemnaturavari.png]
[Imagine: ptmadalinasemnaturavari.png]
[Imagine: comandauldoracopy.png]
[Imagine: 85935xcitefunbritneyspe.jpg]
[Imagine: ulquihime.png]
[Imagine: crazyforyou.png][Imagine: witchsing.png][Imagine: mikue.png][Imagine: misoranaomi.png]
[Imagine: 21osfax.gif]
Old Ones
[Imagine: fut07t.png]
[Imagine: 24wapug.png]
[Imagine: xppume.png]
[Imagine: 207mgdc.png]
[Imagine: rihs05.png]
[Imagine: ao3za9.png]
[Imagine: 29nt4ky.png]
[Imagine: jiylvb.png]
[Imagine: mx2esy.png]
[Imagine: ckpng.png]
New Ones
[Imagine: cs1.png]
[Imagine: co-1.png]
[Imagine: cp1.png]
[Imagine: anolimitsign.png]
[Imagine: cq1m.png]
[Imagine: e2.png]
[Imagine: 287i54x.png]
[Imagine: sanitariumno1.png]
[Imagine: r1eiz5.png]
[Imagine: musikm.png]
[Imagine: 73321792.png]
[Imagine: 71801777.png]
Very New Ones
[Imagine: e17y1w.png]
[Imagine: 2z3xqjc.png]
[/spoiler]
---------
[Imagine: 40801125.png]


[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#2
Ma bucur sa vad ca imi apreciaza cineva arta. [edit]

[Imagine: 25ev7g2.png]
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#3
Aw don't worry, sunt sigura ca topicul va deveni mai popular in timp. Meanwhile, va trebui sa te multumesti doar cu mine xD

Um, nu cred ca am asa mult de comentat. Primul set, as you said, este foarte simplu, dar totusi cred ca puteai sa imbunatatesti avatarul putin cu un contrast mai puternic, mi se pare ca e cam sters (o fi din cauza ca ai marit poza si s-a cam pixelat? Hmm I can't quite tell). In schimb la semnatura scrisul e putin mai mare decat ar fi trebuit sa fie pentru fontul asta, in principal l-am vazut folosit cu marimi mult mai mici. Dar oricum per total imi place setul, simple & cute (you see I have a thing for girls with.. knives, if that's what that thingie is XD)

Cat despre al doilea, chiar imi place 5 Of course, un mic text nu ar fi stricat, dar imi place cum ai ales culorile and how you blended in the picture of the girl. Hm, ceva e kinda weird cu incadrarea personajului totusi.. mi-ar fi placut sa fie ori in centru ori in stanga de tot. But that would just be a personal prefference XD

So.. yeah. In principal imi place cum lucrezi, totusi cred ca n-ar fi rau sa experimentezi ceva brushes noi, anyways keep it up si astept sa vad si alte lucrari 5 (and don't worry, people will come. eventually! XD)
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#4
Primul set chiar este prea simplu, dar îmi place. Textul poate l-ai fi putut poziționa altfel, mai sus lângă personaj, poate. Avatarul este okei, dar ai fi putut să îi mărești contrastul oleacă și cred că ar fi ieșit mai bine. A doua semnătură îmi place, este roz xD. Cu toate astea personajul mi se pare cam șters, poate prea șters ._. Puteai folosi un levels / curves și cred că se rezolva. Border-ul cred că putea fi puțin mai gros, doar puțin 39. Cu toate astea fundalul este doar roz și nuanțe de roz-movaliu. Ai fi putut încerca un c4d sau un brush ceva pe acolo și cred că ar fi arătat mult mai bine. Baftă în continuare ^^.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#5
Thanks girls ~

[Imagine: e2.png] [Imagine: e.png]

Am incercat ceva mai controversat . Also , alta marime .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#6
Îh, ochei, doar că cred că trebuia puțin mai îngust și cred că și un border ar fi mers și mi se pare totuși mult prea încărcat. Culorile sunt ochei, chiar dacă puteai să mai adaugi âncă o culoare. La avatar puteai lucra mai mult, având în vedere că pare doar un crop din sig. Efectele puteau fi aranjate puțin mai frumos și cred că textul este puțin cam prea mare, idk. Oricum, baftă.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#7
Thanks Zuzu , trec si eu pe la tine .

[Imagine: 287i54x.png] [Imagine: nvwsuw.png]

Cred ca e okay . Dar paraca ' i prea mult .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#8
Roz, mov, da, mi se pare prea mult o.o. Ai fi putut folosi border negru, nu am nimic cu cel roz, arată bine, dar cu toate astea eu una aș fi optat pentru unul negru, totuși. Îmi place fundalul, cred că pe o altă culoare ar fi arătat chiar foarte mișto =3. Acele trei bulinuțe, adică nu știu ce sunt albe de pe mâinile tipei, alea micuțe de tot, cred că nu prea își au locul, nu știu, idk o.o. În rest, cred că ar fi mers niște Levels / Curves. Avatarul pare ochei. Baftăăă ^^.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#9
[Imagine: seuiya.png]

Nu prea sunt mandra de asta ...

[Imagine: 2eyg7ly.png]

Facuta dupa un tutorial .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#10
First sig: Dacă bg-ul e făcut de tine te felicit. If not.. meh =/. Brush-ul e cam mare + că trebuia pus pe opacity mai mic. Mergea un text pe undeva imo 39.
Al doilea: Tu ai încercat să foloseşti smudge tool dar trebuia puţin retuşat, se vede ca şi cum ai fi dat la nimereală. Fata e puţin neclară iar chestia asta mă enervează. Fontul şi culoarea sunt nepotrivite, mergea ceva elegant.
Puteai folosi ceva texturi/c4d's.
Anw, e ceva mai bine faţă de ce am văzut până acum. Keep goin', eu îţi voi urmări topicul.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)