Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#71
Doamne Flaw, trebuie sa mai postezi cand ai timp, ca sunt prea tari, mai ales daca le comentezi tu, defapt ironia ta le face amuzante. Cand eram mica scriam asa, fara sens, deobicei cautam jocuri cu personajele din desenele de pe cartoon network ( nici azi nu stiu sa scriu bine numele canalului >.<) si intr-un moment am dat pe la vreo pagina intre 10 si 20 un site in nu stiu ce limba...
gelu zup- huh? - pe asta poate il chema george sau ceva derivare de la acest nume si vroia un site cu numele lui.
probleme de matematica pentru olipiade\\\" - ugh... asa ceva chiar o sa am grija sa nu gasesti pe zup bleah- arigatoo, mi-ai luat o piatra de pe inima, profa de mate ma facut s-o urasc, ea e de vina, in penultima zi a venit la ora cu 15 min inainte sa se termine ora si am facut ora 43

Prea multi perversi au acces la internet, il contamineaza cu bacterile din capul lor, bacterii ce au forma personajelor din naruto... si macar de n-or fi atat de multi 46

Oricum, mai pune! 108
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Twisty Emerald - 29-07-2011, 06:07 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)