Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Parodie XD

#1
Introducere:

In primul rand sa ma prezint (numele meu este mai sus mentionat),profesie:pierzatoare de timp,hobby:fac dulceata din fructul interzis...De ce m-am apucat sa scriu...Pai suntem in anul 3200 pe fosta Terra ,actuala planbeta 4xbgfddd854ala bala portocala33LP666.Un cititor patetic,plictisit si cu creierii spalati cu dero ar crede ca tehnologia de astazi a evoluat,ca probabil am ajuns la o intalnire de gradul 3 cu extraterestrii si ca acum ne teleportam.Lasati-ma sa va spulber visul.Anul 3200 este identic cu anul 2009.Pe aici nu s-au schimbat multe.Inca mai exista dacia si trabantul,tanti Florica de la 2 inca mai prajitureste cu aceiasi punga de faina,care (probabil)va ajunge in testamente...Atunci cititorul nostru spalat pe creieri cu dero(va vad deja cum iese spuma prin urechii)va spune:
Beep,****,beeeeeep....cenzura....acoperire.***** atunci ce beep a mai evoluat.
MANEAUA...Da doamnelor si domnilor...MANEAUA.Ma credeti sau nu,asta a evoluat.S-au creat noi trupe acum mentionand doar cateva dintre ele,cele mai des mentionate in acest fic de *****:

1.Linkin gutza -castigatoare a nenumarate premii DoveTV(scuzati reclama)
2.Tokio salam de primavara-a castigat si asta ceva...Saracii Bill si Tom,macar astia nu si-au mai bagat degetele in priza
3.Iron minune-a ras si asta concurenta
4.Manellica-bosorogi saracii,da' canta ca bostanii adevarati
5.Dimmu minune

Si lista mai poate continua...Asa ca biet cititor cu creierii spalati la masina cu dero care scoate cele mai fregvente 2 pete,te invit sa-mi citesti capitolul 1 imediat dupa pauza...

Trimite oricare doua capace de sicriu la atresa O.P.666 C.P inexistenta si poti castiga o excursie de veci in cimitirul nostru cu vedere la cazanele din iad...Traieste fiecare clipa Iadafone

Razuieste ceara de pe 5 lumanari si date mare ca ai facut-o.Oferta promotionala unica de la Moartea fericita ®

Bine am revenit dupa publicitate pentru a incheia programul... Va iubim de ne sfeclim.

Cam asta a fost drag cititor cu creierii imbacsiti de dero.steptati capitolul 1 pentru a vedea adevarul legat de manele...Inca ceva ,va asteptam sa ne trimiteti sms-uri cu raspuns DA sau NU pentru poll ...

POLL:credeti ca Elodia folosea epilator sau ceara....
2$ sms-ul(pentru a va inregistra obtiunea dvs sunt nevoie 12 sms in reteaua iadafone...Alte retele indisponibile)

~~~VA URMA~~~


Astept cateva comentarii:D
Sper sa va placa:)
[Imagine: Vampire_Knight___Kaname___by_Vampire_Knight_Club.jpg]

Nu-i asa ca Kaname e un dragut
He is mine so back off or you die 14




Răspunsuri în acest subiect
Parodie XD - de Yumina - 10-07-2009, 09:04 PM
RE: Parodie XD - de Yumina - 13-07-2009, 06:00 PM
RE: Parodie XD - de Alisia-chan* - 14-07-2009, 02:23 AM
RE: Parodie XD - de Yumina - 03-08-2009, 05:57 PM
RE: Parodie XD - de Alisia-chan* - 03-08-2009, 06:12 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.407 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)