Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Marquiza dragostei. Contesa tradarii. [+16]

#28
ms pt comm mai
astept in continuare comuri :*:*:*:*

Urmatoarele capitole vor fi din viziunea vampirului

Surpriza !


“ O vad plangand si parca mi se frange inima . Nu stiu de ce il iubeste atat . Stiu ca i-a fost tot timpul alaturi si totusi parca nu doresc sa fie asa apropiati . Urasc sa o vad plangand , trebuie sa fie ceva de facut . Si cred ca stiu si ce …“
-Nu mai plange am sa te ajut , dar trebuie sa imi promiti ca nu veti mai fi impreuna … niciodata .
-Bine . Orice doar salveaza-l ! imi spune ea hotarata stergandu-si lacrimile .
I-am luat mana brunetului si l-am Muscat cu putere . La fel ca in cazul Sakurei sangele se scurgea incet patand suprafata moale a patului . Dupa cateva secunde brunetul a inceput sa se simta mai bine , iar eu am luat-o pe rozalie de mana si am dus-o pe un coridor intunecat . Parea asa speriata de comportamentul meu , tremura toata . Am lipit-o de perete si am inceput sa o sarut . Ma simteam atat de bine , trebuia sa o ating doar si simteam ca imi pierd controlul . Niciodata nu simtisem ceva atat de puternic pentru nimeni . Ii era teama , dar imi raspundea cu atata caldura sarutului . Tot sarutand-o am luat-o in brate mai trantind-o odata de perete . Cred ca am trantit-o destul de tare pentru ca scos un scancet usor . Am continuat sa o sarut cu foc , dar dupa doua minute aceasta m-a oprit .
- Te rog ! Nu ma forta si tu ! imi spune ea aproape plangand .
Forta ? Si tu ? Ce vrea sa spuna cu asta ? Nu intelegeam deloc asa ca am imbratisat-o si am intrebat-o . Aceasta si-a deschis inima si mi-a povestit cu lux de amanunte ce ii facuse Kaname . Am dorit sa o imbratisez , dar nu am putut de nervi . Ideea ca acel monstru acela s-a atins de rozalie ma facea sa inebunesc .
- Se pare ca nu i-a ajuns faptul ca Itachi la desfigurat total . Nu iti face griji va plati cu varf si indesat . spun eu lasand-o pe fata pe podeaua rece . Eram atat de hotarat sa merg sa-I arat eu acelui “ smecher “ , dar mana plapanda a rozaliei m-a tras inapoi . M-am intors uimit si am privit-o in ochi . Era speciala , atat de binevoitoare uneori . Consider ca eram binecuvantat ca trebuia sa am grija de ea . Nu era ca si femeia din legenda , dar putea deveni .
- Nu , prea nulta violenta . Sunt asa confuza . Viata mea a luat o intorsatura asa ciudata . Acel tablou , tu , despartirea de Itachi si Kaname total desfigurat . Nu stiu ce sa fac , ce sa zic … .
- Ce ciudat ! Ti-a disparut zambetul de femeie fatala . spun eu incepand sa rad cu pofta .
Observand ca rad cu atata pofta a inceput si ea sa rada . “ E asa draguta cand rade . Imi place de ea . Cel mai rau e ca daca ii spun cine sunt s-ar putea sa nu ma mai placa . Oare sa imi asum riscul ? “ dar gandurile mele au fost intrerupte de vocea ei cristalina ce imi atrase atentia asupra rasaritului . Am condus-o in camera spunandu-I ca ne voi mai vedea sis a nu uite de promisiune . Intors in camera m-am imbracat comod pentru a pleca acasa . Afara o vasusem din nou , nu ma salutat era ocupata . Tocmai ddiscuta cu Itachi despre despartirea lor . Era asa frumoasa . Purta o pereche de pantaloni lungi rosi mulati si un tricou alb cu imprimeu rosu “ I love house music “ .Drumul a fost l fel de plictisitor ca deobicei , salvator fiind MP4 –ul care imi mai inveselea admosfera . Ajuns acasa nu am bagat pe nimeni in seama si am intrat la dus . Apa calda imi atingea corpul intr-un ritm alert amintindu-mi de trupul perfect al Sakurei . Avea acel ceva ce ma face sa tanjesc si acum . Dupa douazeci de minute am iesit de la baie , m-am pus in pat si am adornit cu gandul la acel ingeras roz . De anul nou , dupa o saptanama de vizite constante , m-am hotarat sa-I spun Sakurei adevarul . M-am imbracat si m-am duc acasa la rozalie . Stiam ca dorea raspunsuri si eram pregatit sa I le ofer .

~ FlashBack~

-Nu m-au mai vizitat ingeri de atunci . Doar Sasori si Deidara ! Crezi ca am gresit cu ceva ?
-Sakura . Nu ai gresit cu nimic . raspun eu incercand sa o opresc din plans . Se simtea singura .



~EndFlashBack~

Tot in acea seara mi-a spus ca nu va avea oaspeti de revelion asa ca am profitat . Am intrat in camera ei . Desi nu era nici miezul nopti , ea dormea ca un ingeras . Am trezit-o finut cu un sarut . Vazand ca eu am trezit-o m-a imbratisat .
-Sakura , am venit sa iti spun adevarul .
Parca nu ma auze , tot ce facea era sa ma sarute . M-a trantit de pat si s-a asezat peste mine . A inceput sa ma dezbrace sis a ma sarute pasional . Incercam sa nu ii raspund si sa fac pe domnul seriozitate , dar imi era imposibil . Incercam sa o opresc , dar trebuie sa recunosc imi placea .
-Bine micuto . Asculta-ma ! spun eu trantind-o pe pat si asezandu-ma peste ea . Vrei sa te joci , foarte bine . Atunci ar trebui macar sa stii cu cine , nu ? spun eu dandu-mi masca jos .
A ramas uimita , a ramas incremenita pentru un moment , dar dupa aceea m-a tras pe ea si a continuat sa ma sarute .
- Nu imi pasa , intelegi ? Nu distruge momentul ! imi spune ea printer saruturi .
Am ascultat-o cu atentie si am inceput sa o dezbrac . Era asa frumoasa , nu puteam pierde ocazia . I-am indepartat ca un obsedat rochia de noapte si lenjeria intima . Eram volcanic si aveam acea pofta nebuna de ai gusta trupul . Mi-a indepartat orice urma de decenta si m-a atras mai aproape de ea . i-am sarutat fiecare particica a corpului in timp ce-I masam comoara pana am simtit-o uda . Dupa ce am facut-o sa geana m-am introdus in ea cu putere . Aveam o senzatie atat de placuta simteam ca sunt in paradis langa persoana pe care o iubes . Puteai cere ceva mai mult ? Dupa cateva ore de agitatie nebuna , ne-am apropiat de geam pentru a vedea artificiile . Frumusetea lor palea in fata Sakurei . Ne simteam atat de bine . O tineam in brate si o ascultam .
- Te iubesc asa de mult … Sasuke-kun !



Răspunsuri în acest subiect
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de Annya_Anna - 25-06-2009, 12:23 AM
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de ***candy bar*** - 08-07-2009, 12:44 AM
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de deborah-chan - 13-07-2009, 07:29 PM
RE: [naruto]Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de nimeni - 30-07-2009, 06:23 PM
RE: [naruto]Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de ellamanu - 20-09-2009, 02:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Contesa si piratul. Anu-chan 1 2.395 16-12-2012, 09:49 AM
Ultimul răspuns: FuNnY bUnNy
  Iubire ascunsa in spatele tradarii... Ary^_^Arishime 2 2.314 03-08-2011, 08:43 AM
Ultimul răspuns: candy girl
  Marquiza Dragostei . Contesa Tradarii . *Extreme adventure * nimeni 5 4.508 10-02-2010, 02:41 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Contesa noptii Tao_Jun 0 3.469 15-09-2007, 06:07 PM
Ultimul răspuns: Tao_Jun


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)