Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Marquiza dragostei. Contesa tradarii. [+16]

#23
Hey!
Am ajuns si eu sa comentez.
Capitolul a fost extraordinar si actiunea la fel de captivanta ca de obicei.
Naratiunea, dialogul si descrierea au fost foarte bune, iar descrierea a fost foarte frumoasa si realista ... la partea cu vampirul si masca deja simteam cum imi ia ceafa foc, de parca era in spatele meu :)).
Imi place enorm ideea, si felul in care descrii ce se petrece noaptea in palat intre Sakura si acel vampir. Imi imaginez totul foarte usor si cand se termina capitolul ma simt asa de ireal. (sper ca ai inteles aluzia)
Acum sunt curioasa cine e vampirul acela. Initial la faza cu "stiu ce ti s-a intamplat azi de dimineata cu Itachi", am crezut ca era Itachi :?: dar acum sunt in ceata.
Totusi, nici Kaname ala nu pierde timpul :?? auzi, sa o violeze pe un pod. De-ar muri de mana lui Itachi (asta ca tot a zis ca nu se mai prezinta la cina) sau de mana oricui ar fi vampirul ala. :grr:
Cu alte cuvinte astept continuarea cu nerabdare, sunt foarte curioasa cum vor evolua lucrurile si poate ne mai dai si indicii despre vampir. (sa vezi ca nu dorm nici noaptea asta :eto: )
Pune-o mai repede. :pls:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de Annya_Anna - 25-06-2009, 12:23 AM
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de ***candy bar*** - 08-07-2009, 12:44 AM
RE: Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de deborah-chan - 13-07-2009, 07:29 PM
RE: [naruto]Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de uchiha_blood_angel - 28-07-2009, 07:54 PM
RE: [naruto]Marquiza dragostei . Contesa tradari . - de ellamanu - 20-09-2009, 02:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Contesa si piratul. Anu-chan 1 2.410 16-12-2012, 09:49 AM
Ultimul răspuns: FuNnY bUnNy
  Iubire ascunsa in spatele tradarii... Ary^_^Arishime 2 2.366 03-08-2011, 08:43 AM
Ultimul răspuns: candy girl
  Marquiza Dragostei . Contesa Tradarii . *Extreme adventure * nimeni 5 4.540 10-02-2010, 02:41 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Contesa noptii Tao_Jun 0 3.482 15-09-2007, 06:07 PM
Ultimul răspuns: Tao_Jun


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)