Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata se schimba odata cu trecerea anilor

#14
Cap. 6

-Ha spui numai prostii uciha nu o sa te credem nici o data. Spune Sasori.
-Baieti pregetitiva pana acum ne-am jucat cu ei dar cum incepem sa “jucam” serios. A spus Sasuke pregetindu-se.
Intre timp fetele au fost duse de pe plaja cu o dubita neagra cu geamuri fumurii. Unde se aflau fetele cei din gasca lui Gaara le-au pus cate o carpa cu formol pentru a le adormi si pentru a nu se mai zbate ca pesti pe uscat. Dupa doua ore in care au dormit fetele s-au trezit fiecare erau intr-o alta camera puse pe jos si acoperite cu un cearsaf pentru a le tine cat de cat cald.
-Vad ca te-ai trezi pisicut-o. Imi spune o voce de baiat poate chiar barbat.
-Hmmm… Spune rozalia neputand sa vorbeasca.
-O da am uitat nu poti vorbi mai bine nu o sa vaci zgomot cand te voi face a mea. Imi spune acel baiat venind mai aproape de mine.
Rozalia nu il cunostea pe acel barbat. Avea parul negru ochii verzi purta un tricou alb care ii punea in evidenta trupul bine lucrat si o pereche de pantaloni neagra.
-Daca te intrebi cine m-a pus ca am grija de tine a fost Gaara eu si cu gasca mea va vom face ale noastre imi spune brunetul in timp ce sfasie bluza de pe rozalie.
Dezvaluind niste sani perfecti. Brunetul o mangaie usor pe coapse dar dintr-o data o apuca cu putere si ii despica picioarele aceasta strecurandu-se intre picioarele rozaliei acesta apasa cu degetul aratator in zona intima a Sakurei facand-o pe aceasta sa se zbata din ce in ce mai mult. Acesta isi continua treaba dar rozalia nu se deadea batuta. Acesta i-a dat jos esarfa care o avea la gura pentru a o saruta laimba brunetului se juca in voie in lacasul umed al rozaliei. Rozalia se zbatea din ce in ce mai tare. >>> Sasuke vino sa ma salvezi mai repede te rog vino pana nu incepe asta sa-si faca “numarul”<<< Si-a spus rozalia in gand incercand sa rupa frangia foarte groasa. Dintr-o data telefonul brunetului incepu sa sune era Gaara.
-Ce sa intamplat Gaara ? Intreaba brunetul.
-Kosuche adule pe fete acum nu ma intereseaza cum tu in 10 minute sa fii aici ca de nu o sa fim decapitati. A spus serios roscatul.
-Bine o sa le aduc. Spune brunetul inchizand. Se pare ca de data asta aveti noroc ca nu am trecut sa actiune dar data viitoare o sa te fac a mea. Ii spune brunetul rozalieie in timp ce o dezleaga si ii da voie sa plece. Fetele s-au intalint in fata fostei fabrici au iesit indreptandu-se catre plaja acolo erau asteptate de catre baieti.
-Sakura esti bine tipi aia ti-au facut ceva? Intreaba brunetul ingrijorat.
-Sasuke daca ai stii prin ce era sa trec ai inebuni. I-a raspuns rozalia chicotind.
-Atunci ce spui sa mergem acasa sis a ne odihnim ? Ii propune Sasuke iubitei lui tinend-o de talie.
-Mie imi place cum suna cuvantul asta “odihna” . Spune Naruto razand.
-Pai sa mergem acasa , pa fetelor , pa kiba , neji , sikamaru. Spune rozalia incepand sa mearga acasa impreuna cu Naruto , Sasuke si cea mai buna prietena a sa. Odata ajunsi acasa cei patru au mers in bucatarie pentru a manca ceva , Sakura si Hinata nu au avut pofta de mancare si s-au dus fiecare in camera sa.
-Ce s-a intamplat cu tine de esti asa nehotarata de cand ti-au dat tipi aia drumu. Intreaba Sasuke curios.
-Sasuke tipul ala era cat pe ce sa ma violeze si nu puteam sa scap. Dar voi ne-ati salvat. A spus rozalia aproape plangand.
Sasuke s-a dus langa i-a si a luat-oin brate pentru a o linisti.
-Gata linistestete nu se va mai intampla asta nici o data iti promit. Si stii ca ce iti primit asa ramane. A spus brunetul strangand-o pe rozalie in brate , aceasta sa mai linistit putin dat stia ca in orice moment in care nu este cu brunetul acesta o poate rapi.
-Bine m-am linistit cred ca o sa merg sa-mi fac un dus. A spus rozalia scotandu-si un prosop din dulap.
-Vin si eu cu tine. A spus sasuke lunadu-si prosopul de pe scaun.
Cei doi au intrat sub jetul de apa se bucurau de dusul fierbinte. Dupa jumatate de ora cei doi au iesit de sub dus.
-Hei Sakura ce zici le sunam pe fete sa facem o petrecere in pijama si baietii isi pot face si ei o petrecere in pijama. Spune hinata cu zambetul pe buze.
-Hinata asta este o idee geniala. A spus rozalia care era intr-un prosop.
-Bine le sun eu pe fete cat iti usuci tu parul. A spus bruneta incepand sa caute numerele fetelor.
-Naruto hai sa ii sunam si noi pe baieti. A spus Sasuke iesind din baie.
-Deja i-am sunat trebuie sa apara. A spus Naruto cu un rajet pe fata.
-Deci le cerem de fata cu ceilalt. Spune Sasuke zambind.
-Da normalasa facem. A spus Naruto fericit.
Dupa inca 10 minute au parut fetele si baietii.
-Hei fetelor va asteptam intrati! Au spus Hianta si Sakura simultan.
-Frate nu mai veneati odata v-am sunat acum o ora. Spune Naruto putin nervos de intarzierea baietilor.
-Hei nui usor sa faci un bagaj pentru o noapte , mai ales cand trebuie sa le ajuti sip e fete. A spus Kiba.
-Cun spuneti voi , noi o sa dormim in sufragerie am aranjat niste gustari dar trebuie sa le furam fetelor CD-urile cu muzica.
-Fetelr noi sa sa dormim in dormitorul cel mare. Au spus Hinata si Sakura ajutandu-le pe fete cu bagajele.
-Deci ce CD ascultam prima data Arashi sau Cd-ul lui Jenifer Lopez sau preferati Lady Gaga? A spus rozalia razand.
-Cred ca ar fii bines a incepem cu o melodie de striptease Lady Marmalade care este cant ace Cristina Aguilera ft Pink , Kim si Lil Kim a spus Ino.
-Sunt de accord si ce spuneti sa dam muzica la maxim oricum suntem singuri in bloc. A spus rozalia fericita.
-YEEYYYY!!! Ce spuneti mergem peste baieti si le dam o bataie cu perne adevarata. A spun Temari.
-Da dar ne trebuie o mica minciunica sa mergem la ei in camera! Au spus toate celelalte in cor.
La baieti. Intre timp si ei puneau la cate un plan.
-Deci mergem si le aratam cine sunt cu adevarat campioni la bataia cu perne. A spus Sikamaru.
-Bine dar ne trebuie un pretext sa mergem la ele in camera. A spus Sasuke.
-Spunem ca vrem si noi niste CD-uri cu mizica. A spus Kiba cu un zamber malefic pe fata.
-Fetelor mai intai sa mergem la spionat. A spus rozalia.
-Bine dar mai intai sa ne imbracam in pijamale.
-Eu spun sa mergem la spionat sub pretextul ca nu ne putem deschide sutienele sau ceva de genul. A spus Ten Ten.
Deodata ne auzi pe toate ca incepeam sa ii strigam pe baieti. Fiecare si-a strigat iubitul pentru a le ajuta sa-si deschida sutienul , cand le-au vazut baietii se balbaiau si erau toti rosii ca racul.
-Ce ati patit nu va place cum suntem imbracate? Au spus toate in cor.
-Aratati chiar prea bine! Au spus toti in acelas timp
-Daca ar fii aici Jiraya cred ca ala nu si-ar lua ochii de pe voi. A spus Naruto razand.
-Ha ha ce gluma buna. Au spus toate in acels timp.
Dupa ce au terminat de spionat fetele au plecat la ele in camera pentru a se schimba si pentru a se pregati de bataia cu perne. Fetele au iesit din camera dar au dat nas in nas cu baieti.
-Ce cautati voi aici sau mai bine zic ce vreti. A spus rozalia.
-Pai vrem si noi niste c-udri cu muzica. A spus Sasuke care avea ambele maini la spate.
-Nu va credem…A spus Hinata.
-Bravo voua ca nu ne credeti! Au spus toti scotand pernele de la spate.
-Aaaaaaaaaaaaaaaaa…………….fetelor sa inchidem usa repede!!!! A spus rozalia trantind usa.
-Usa nu este doarte rezistenta deci o putem derama repede. A spus Naruto parca inebunind dintr-un mintent in altul.
-Fetelor inarmativa !!! A spus rozalia in soapta deschizand usa cu piciaorul.
-Acum incepe adevarata bataie. Au spus fetele sarind peste baietii si lovindu-I incat cu pernele.
-Nu o sa va lasam sa casigati bataia asta cu perne au spus baieti care au aruncat pernele pe jos si le-au prins pe fete de maini lipindu-le de perete si punand un picior pe podea si celalt normal scotand din bucunad fiecare o curiuta in forma de inima deschizand-o si uirandu-se fix in ochii lor.
-Vreti sa fiti sotiile noastre. Au spus baietii tinendu-le pe fete de mana stanga.
Fetele nu au mai stat pe ganduri si au spus : Da vrem sa fim soriile voastre. Au spus toate in acelas timp. Baietii sa-u ridicat in picioare le-au pus inelele pe mana fatelor si le-au sarutat lung pe buze.
-Ce spuneti dormiti cu noi in seara asta sau va este frica? Au intrebat baietii.
-Nu ne este frica si bine aceptam. Au spus toate in acels timp. Fetele au adormit destul de repede. In bratele viitorilor lor soti. Baieti nu au avut somn erau fericit pana peste cap deoarece fetele aceptasera sa fie sotiile lor si constientizau ca de acum trebuie sa aiba grija de ele ca si de ochii lor din cap. Intr-un finat au adormit si baietii acesta aratau asa frumos cand dormeau. Sakura se gandea ca mama ei ar fii foarte fericita si mandra de fica ei dar din pacate aceasta murise cand rozalia a implinit 10 ani imperula cu tatal rozaliei intr-un acident cu masina.
>>> -Ohhh mama daca ai fii langa mine sigur ai fii mandra de mine , ai fii mandra de viitorul meu sot.<<< Dupa aceste cuvinte rozalia adormise cu gandul la perintii sai care ii lasasera o mostenire destul de mare in bani cat si sufleteasca.


Si acesta este capitolul nextul va fii mai lung dar nu prea am avut idei . Mii de scuze pentru greseli dar nu am avut timp de corectura deoarece am ceva probleme cu calculatorul inca o data mii sescuze daca am greseli cu gramada >.<” Ja:-h[posturi unite]
Era cat pe ce sa uit melodiile
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4 Cristina Aguilera - Fighter
http://www.youtube.com/watch?v=AQj86zW2POc Cristina Agulera . Lil Kim , Pink , Kim - Lady Marmalade
>:)



Răspunsuri în acest subiect
RE: Viata se schimba odata cu trecerea anilor - de Sakura_night_girl - 21-06-2009, 02:20 PM
RE: Viata se schimba odata cu trecerea anilor - de Annya_Anna - 24-06-2009, 02:21 PM
RE: Viata se schimba odata cu trecerea anilor[Naruto Fic] - de Who said i have to be normal - 28-07-2009, 08:04 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Oamenii se schimba si eu la fel *Saiko* 6 5.783 29-01-2010, 07:55 PM
Ultimul răspuns: *Ella*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)