Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata se schimba odata cu trecerea anilor

#4
Cap. 2
Ok cap asta va fii cam scurt fiinca nu am prea mult timp la dispozitie si nu sunt prea inspirata stiu cum e sa astepti un nou cap deci sper sa va placa ^_^

Era inca noapte si acea parsoana incao spiona pe rozalie, dintr-o data acea persoana simti ca o ia in jos deoarece creanga de cires cedase sub greuatea acestuia. Aceasta sarise pe o alta creanga de data aceasta mai groasa, inca o privea pe rozalie nepasandu-i de zgomotul facut de creanga care deabea cazuse. Rozalia sari ca arsa din pat cand auzi impactul dintre creanga si pamant care fusese destul de puternic, aprinse lumina si a venit catre geam uitandu-se speriata in jos sa vada daca sunt victime, din fericire nu era nici o victima, Sakura rasufla usurata si isi indrepta privire catre cires si atunci zari misterioasa silueta ce o privea.
-Cine esti sau mai bine zis ce vrei de la mine? Spuse rozalia cu voce tare si cat se pate de calma incercand sa-si ascunda teama din voce.
-Cine sunt? Sunt acel baiat care a plecat acum trei ani. Si ce vreau o sa afli curand chiar foarte curand draga mea Sakura! Spuse misterioasa persoana.
-Ha ha ce glume bune faci Sasuke eu m-am maturizat si sunt mult mai puternica si nu te mai iubesc! Spuse Sakura enervate la culme de spusele brunetului .
Sasuke era un vaiat de vreo 18-19 ani cu parul negru ca pana corbului si ochii negri ca o pestera.
-Da sa vedem cum rezisti la asta! Tehnica de paralizie! Acesta se asigura ca Sakura nu se poate misca si se apropie incetul cu incetul de ea.
-Ce se intampla, de ce nu ma pot misca? Spuse Sakura spariata.
-Nimic Sakura dar ce-ti voi face eu va incemna ceva crede-ma. Spuse acesta in timp ce-si strecura mana pe sub bluza rozaliei
Cei doi nu mai ziceau nimic, Sasuke se apropie incet de buzele Sakurei si o saruta pasional in timp ce o lua in brate indreptandu-se cu ea spre pat. O puse incet pe suprafata moale si acesta se aseza peste ea, incetul cu incetul a inceput sa ii placa si Sakurei “jocul” lui acestuia. Aceasta isi reveni din paralizie si incepu sa se dezbrace in timp ce Sasuke o saruta pe gat in timp ce cobora cu fiecare sarut , Sakurei ii placea foarte mult. Sasuke si-a scos tricoul de pe el dezvaluind un corp bine lucrat lasand-o pe rozalie putin socata, acesta ii dadu jos lenjeria intima “victimei sale” acesta se uita in ochii ei parka zicandu-i sa se pregateasca, acesta o patrunse pe Sakura incepand sa faca miscari dute vino, rozaliei ii place ace facea brunetul se bucura de fiecate moment petrecut cu acesta . Dupa o ora de placere nebuna brunetul era extenuat, asezandu-se langa rozalie si sarutand-o apasat pe buze. Acestia nu au mai spus nimic doar sau invelit cu patura si au adormit imbratisati. Restul noptii trecuu repede, la ora 4:00 Sakura se scula intr-o pozitie nu prea placuta, brunetul era cu un picior peste picoarele acesteia si cu mana dreapta peste sanii ei. Sakura i-a dar mana si picorul brunetului de pe ea, aceasta vrand sa se ridice din par dar brunetul fu mai rapid si o prinse de talie repunand-o in pat, acesta se aseza peste ea privind-o drept in ochii.
-Unde crezi ca pleci ? intreba acesta radicand din sparncana
-Am antrenament cu Tsunade-sama so nu trebuie sa intarzii altfel iese rau. Spuse rozalia in soapta
-Bine cred ca si eu voi place odata cu tine. Spuse brunetul in timp ce se ridica din pat si se indrepta spre baie.
-Cum spui tu. Tie foamne? Spuse rozalia intreptandu-se spre usa care dadea direct intr-un hol lung
-Da imi este foamne dar mai intai facem un dus impreuna? Spuse brunetul in tinp ce se intrepta catre usa unde se afla inca rozalia.
-Fie ca tine doar de data asta. Spuse ea luinduio inainte brunetului catre dus
Cei doi au intrat in Jacuzzi si au inceput sa dicute diferite subiecte.
-Stii nu credeam sa te vei intoarce vreodata. Spuse rozalia privind in gol
-Nici eu nu credeam ca ma voi inoarce dar mii sa facut dor de voi si de konoha. Spuse brunetul in timp ce o privi pe rozalie.


Si cam asta a fost capitotul scuze ca e asa de scurt am sa incerc sa le fac mai lungi oricum astept comentarii din partea voastra
Bye-Bye ^_^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Viata se schimba odata cu trecerea anilor - de Sakura_night_girl - 21-06-2009, 02:20 PM
RE: Viata se schimba odata cu trecerea anilor - de Who said i have to be normal - 23-06-2009, 09:30 PM
RE: Viata se schimba odata cu trecerea anilor - de Annya_Anna - 24-06-2009, 02:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Oamenii se schimba si eu la fel *Saiko* 6 5.768 29-01-2010, 07:55 PM
Ultimul răspuns: *Ella*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)