Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Angel's Feather

#4
Eu am vazut doar primul OVA care mi s-a parut extrem de slabut, actiunea foarte plictisitoare si deloc atractiva. Pur si simplu nu mi-a palcut si nici macar nu e yaoi, dar trecand peste asta, ideea e ca nu m-a captivat22. Pe al doilea OVA nu l-am mai gasit in acelasi loc unde l-am vizionat pe primul, puteam sa-l descarc cu torrentul, dar nu m-am mai obosit asta pentru ca nici macar nu eram curioasa cum se termina si intre timp mai si uitasem cam ce se intampla prin el21 Grafica e dragutica, cred ca e singurul lucru reusit din anime, dar ideea e prea generala, i-am dat 6 in lista mea de anime si acum ma gandesc ca e prea mult39 Iar "kiss-ul" pe care l-am vazut eu, din primul OVA a fost exact ca la gradinita, abia ce si-au lipit buzele si gata, ceream prea mult un sarut adevarat, hm?21 Eh cam asta e parerea mea, una destul de proasta, dar fiecare cu gusturile lui, poate altora le place deci nu va lasati influientati de mine in caz ca vreti sa-l vedeti 4.
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Angel's Feather - de aoixtenshi - 10-06-2009, 05:43 PM
RE: Angel's Feather - de nolazy - 10-06-2009, 08:55 PM
RE: Angel's Feather - de Hetalia - 22-07-2009, 12:24 AM
RE: Angel's Feather - de myuu - 15-12-2009, 02:36 AM
RE: Angel's Feather - de MaDyY - 03-05-2010, 06:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)