Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Angel's Feather
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cel mai slab shounen-ai existent cu doar 2 OVA, un singur sarut si un final taaaaaaaaaaaaaaaaaaaare ciudat si cazut din pom.

Dar grafica este pur si simplu superba. Chiar o ador si recomand serialul doar pentru aceast lucru.
Umm,da si eu l-am vazut acum ceva timp si de asemenea, nu mi-a placut.N-a fost nicio actiune si nu m-a impresionat cu nimic animeul.
Nici nu-mi mai amintesc foarte bine despre ce era vorba...parca ceva cu doi frati si niste ingeri si cam atat.Oricum nimic special.
Insa grafica este chiar reusita.Foarte frumoasa, insa prefer o actiune interesanta, in locul graficii.Sau daca ma gandesc mai bine, le prefer pe amandoua..
Asa ca din partea mea...daca va plictisiti foarte rau vi-l recomand, altfel este o pierdere de vreme Smile
Mie imi place la nebunie animeul asta, chiar daca e scurt si nu prea are scene shounen-ai (inafara de only kiss), grafica e cea mai tare din cate exista, plusa ca are cate un pic din fiecare: drama, shounen-si, fantasy, actiune etc

e supeeer, i love it :chuu:
Eu am vazut doar primul OVA care mi s-a parut extrem de slabut, actiunea foarte plictisitoare si deloc atractiva. Pur si simplu nu mi-a palcut si nici macar nu e yaoi, dar trecand peste asta, ideea e ca nu m-a captivat22. Pe al doilea OVA nu l-am mai gasit in acelasi loc unde l-am vizionat pe primul, puteam sa-l descarc cu torrentul, dar nu m-am mai obosit asta pentru ca nici macar nu eram curioasa cum se termina si intre timp mai si uitasem cam ce se intampla prin el21 Grafica e dragutica, cred ca e singurul lucru reusit din anime, dar ideea e prea generala, i-am dat 6 in lista mea de anime si acum ma gandesc ca e prea mult39 Iar "kiss-ul" pe care l-am vazut eu, din primul OVA a fost exact ca la gradinita, abia ce si-au lipit buzele si gata, ceream prea mult un sarut adevarat, hm?21 Eh cam asta e parerea mea, una destul de proasta, dar fiecare cu gusturile lui, poate altora le place deci nu va lasati influientati de mine in caz ca vreti sa-l vedeti 4.
Intr-adevar anime-ul e slabut, plus ca nu prea intelegi care cum e, cel putin eu n-am inteles decat ca erau doua tipuri de ingeri, cei cu aripi albe si cei cu aripi negre, si se tot ciondaneau [dar tot n-am inteles de ce] si doi frati au cazut la mijloc[si se pare ca astia erau mari si tari, aveau puteri nemasurabile si etc].

Pe de alta parte, am auzit ca jocul e sublim, are tot ce vrei si ofera mai multe informatii despre personaje si actiune, etc.
Am incercat sa-l ddl si nu-l gasesc[ cel putin nu integral] si asa am aflat ca, cica se joaca pe playstation [sau am avut eu vedenii cand am citit]. in fine, la vara il primesc, abia astept, sia asta mai mult pentru grafica 21