Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SeXy LoVe [ SasuSaKu ]

#12
ma bucur mult ca va place sau ma rog cui ii place
sc titlul e pe rusa , dar am scris traducerea
oricum nextu`

Добро пожаловать в Россию (= Bine ati venit in Rusia! )

Relatia dintre mine si Sasuke a prodresat mult din acea seara. Cu el ma simtiam superb si in unele momente chiar implinita , pana intr-o zi de noiembrie . Cand am absentat de la scoala , in acea zi Kakashi a intrat in clasa si i-a dat lui Sasuke un fax pentru al citi. Pe masura ce il citea devenea tot mai nervos , dupa ce l-a citit i l-a dat lui Naruto si Hinatei pentru al citi si acestia. In fax scria:

" Draga Sasuke,

Scuza-ma ca nu am putut sa imi iau la revedere , dar eram foarte grabita. A trebuit sa iau avionul spre Moscova de urgenta. Nu iti pot spune detali prea multe pentru ca nici eu nu stiu. Suna amuzant , dar nu vreau sa te enervezi si sa faci un circ monstru , asa ca te rog : Nu fi nervos ! Calmeaza-te!
Imi pare rau , dar nu stiu daca ma voi intoarce pana la ziua mea.

Te iubesc mult ,Sakura"

Cei doi doreau sa discute cu Sasuke despre unde ar putea merge rozalia , dar era prea tarziu. Sasuke iesise deja din clasa si-l sunase pe fratele sau.
- Alo Itachi. Taci si asculta-ma! Este o fata pe numele Sakura Haruno care a aterizat cu avionul azi-dimineata in Moscova?
- Da si? Ce-i cu asta?
- Vreau un bilet de avion si mai vreau sa o urmaresti. Vreau sa stiu tot : ce mananca , ce face , unde este , ce culoare are lenjeria ei daca e nevoie . Ai inteles?
- Bine ti-le trimit la aeropor.
Intretimp ce Sasuke isi facea bagajele eu tocmai eram retinuta la aeroport alaturi de alti pasageri. Rusi sunt foarte stricti in cea ce priveste securitatea nationala asa ca tot ce intra in tara era controlat la sange. Cand am ajuns eu la control , un domn s-a apropiat de mine si rugandu-ma sa-l urmez. L-am urmat , e adevarat cu o oarecare frica pana intr-un loc unde m-am asezat pe scaun. Inconstienta l-am intrebat pe acel om:
- Sigur nu ma impusca nimeni , nu?
- Suntem in Rusia, in locul dumneavoastra nu as face asemenea glume . imi raspunde el cu raceala in voce
- Deci de ce ma aflu aici? dar nu am apucat sa termin ca am zarit pe cineva in spatele meu. Cunosteam acea persoana, era tatal lui Yuri, acesta s-a apropiat de mine si s-a asezat pe scaun spunandu-mi.
- Sakura, tu si fiul meu ati avut niste relati in trecut.
- Da si ce-i cu asta?
- Nimic, dar e cazul ca tu sa , nu stiu cum sa-ti spun . E vorba de politie, tatal tau si mai multe lucruri. Vezi tu bunicul tau a fost spion pentru Rusia si de aici a inceput totul . Cineva din familia ta e obligat sa-l mosteneasca .
- La ce va referiti?
- Sakura tu de crezi ca te afli aici? De ce crezi ca ai copilarit aici. Pentru ca aici e viitorul tau, nu poti nega. Tu vei avea o misiune ,dar va fi importanta. Daca o accepti , in onoarea familiei, vei avea de luat niste documente vitale pentru tine si agentia moastra. Tu vei lua aceste acte de la familia Uchiha , razboiul intre familia ta si Uchiha e foarte vechi. Ce zici accepti?
- Nu stiu , trebuie sa ma gandesc.
- Esti deja intrata in gratiile lor, ar fi de tine cel mai usor. Te rog sa decizi repede.
- Ma mai gandesc si va sun maine.
In Tokyo, mai degraba in aeroportul din Tokyo , Sasuke astepta sa plece in Russia pentru a ma cauta.
Dupa doua ore a venit avoinul , in avion Sasuke s-a intalnit cu o fata blonda cu ochi verzi si pe care o chema Taylor. Dupa c e au facut cunostinta brunetul a inceput sa se cam dea la ea spunandu-i:
- Ce ochi frunosi ai! Imi fac inima sa tresara .
- Multumesc esti dragut . raspunde fata timida
-Cum de mergi in Rusia?
-Tatal meu e rus, deci merg sa vad ce mai fac angajati lui. Tu?
- Cu treaba stii tu.
- Da.
- Vrei sa iesim, acolo in Rusia?
- Da , poftim numarul meu de telefon.
Au facut schimb de numere de telefon si din vorba in vorba au ajuns sa se sarute. La ajungerea in Rusia cei doi s-au cazat la acelasi hotel dar in camere alaturate, ce coincidenta, camera mea era exact langa a fetei. Am observat seara cand m-am intors de la restaurant ca Sasuke facea pe cavalerul, dar am incercat sa trec ne observata.
A doua zi a venit prea repede pentru mine care petrecusem toata noaptea. Pe la ora noua m-am trezit si eu , mi-am facut siesta si am ales din dulap o tinuta de birou, pentru ca urma sa ma duc la firma tatalui meu. Cand am iesit din casa am dat peste Sasuke si Taylor care se inbratisau de zor. Din neatentie am impins-o pe Taylor si am cazut amandoua. Atunci mi-am cerut scuze , dar Sasuke a inceput sa ma scuture si sa-ma faca in toate felurile. Niciodata nu l-am vazut pe Sasuke asa nervos , asa ca i-am raspuns:
- Termina, nu asa te-a invatat mamica ta. Mi-e mila de ea a crescut asa un monstru. Eu mi-am cerut scuze , poate ar trebui sa-ti ceri si tu pentru iesirea asta. In fond nu eu sunt cel care e infidel , nu?
La auzul acestor cuvinte Sasuke ramase socat, si el si fata , care il tot intreba la ce ma refeream. L-am privit in ochi pe Sasuke si m-am intors. Am facut doi pasi , dupa care m-a prins cineva de mana si m-a intors. Era Sasuke care mi-a spus:
-Recunosc tocul asta si mai recunosc si ochii astia, nu am nici o indoiala tu esti Sakura mea.
-Fosta, poti sa-ti iei adio.
- Nu o sa renunt niciodata la tine.
- Ai facut-o deja.
- Ba nu si tu stii asta. Las-o pe Taylor a mers in camera ei , dar tu esti cu mine aici acum pentru totdeauana.
- Sasuke lasa-ma daca vrei sa o terminam bine.
- Ce e pisicuto , acum te temi? Unde iti este curajul?
- Sasuke nu inteleg despre ce vorbesti, te rog da-mi drumul.
- Nici nu ma gandesc. spune el deschizand usa camerei lui si trantindu-ma pe pat. Sakura tu esti speciala, nu esti ea spune el inchizand usa cu cheia si asezandu-se peste mine. Eu te ador, lasa-ma sa te degust macar o singura data.
- Aaaaa.... oprestete ma strivesti . spun eu in timp ce-mi dade usor fusta jos. Sasuke stai nu face asta fara sa vreau, eu chiar te iubesc si nu vreau ca dragostea sa mi se in ura.
La auzul acestor cuvinte brunetul s-a ridicat de pe mine si m-a mangaiat pe fata spunandu-mi:
- Te rog esti singura fiinta pe care o iubesc cu adevarat in viata asta. Nu vreau sa te pierd, te rog lasa-ma sa o fac.
- Eu nu suport sa te vad cu altcineva , dar nu as putea sa renunt la tine nicicum.
- Deci? Ma lasi?
- Da . i-am raspun eu cu lacrimi in ochii
- Bine , dar nu mai plange , isi va pierde farmecul.
Am dat afirmativ din cap si m-am dezbracat. L-am sarutat in semn ca sunt pregatita si el a inceput se ma pipaie ,dar spre surprinderea mea Sasuke nu m-a patruns m-a imbratisat si si-a asezat capul pe pieptul meu spunandu-mi:
- Nu acum . Acum vreau sa te admir , esti de mult a mea si vei fi mereu. nu vreau sa te impart cu nimeni , tu esti doar a mea.
Am vambit si l-am sarutat , apreciam faptul ca ma dorea nu pentru atractia fizica ci pentru ca ma iubea cu adevarat.[posturi unite]
Taylor : http://media.photobucket.com/image/anime...ue.jpg?o=6



Răspunsuri în acest subiect
SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 17-05-2009, 08:52 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Isis-Zeita iubirii - 17-05-2009, 09:06 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Nya. - 17-05-2009, 10:23 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 17-05-2009, 10:38 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 18-05-2009, 04:06 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 18-05-2009, 05:23 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 19-05-2009, 03:33 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Kido - 19-05-2009, 05:01 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de chrissta - 19-05-2009, 09:39 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Drama Queen - 19-05-2009, 10:13 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de ***candy bar*** - 21-05-2009, 10:17 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 24-05-2009, 05:57 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 28-05-2009, 09:33 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Alexi - 29-05-2009, 07:25 AM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 29-05-2009, 03:47 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Alany Aysee - 30-05-2009, 11:15 AM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Alexi - 29-05-2009, 04:07 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de black_kriminell@ - 29-05-2009, 07:10 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Mishelle - 30-05-2009, 10:41 AM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 09-06-2009, 09:54 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Rikku - 09-06-2009, 11:47 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 12-06-2009, 08:14 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Nya. - 12-06-2009, 08:28 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de ~~YuRa~~ - 13-06-2009, 01:51 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de deborah-chan - 13-06-2009, 10:23 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 14-06-2009, 02:23 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Yulyutza_I - 14-06-2009, 07:31 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de nimeni - 19-06-2009, 01:33 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de Jessi - 19-06-2009, 02:55 PM
RE: SeXy LoVe [ SasuSaKu ] - de SoUl EaTeR - 19-06-2009, 09:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Accidentally in love [SasuSaku] +15 Search 21 14.790 16-12-2011, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Blood Love (SasuSaku +18) श्रद्धांजलि 22 20.397 06-09-2011, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  This is love? [SasuSaku] ~Pufarina~Puff~ 3 2.828 18-07-2011, 11:32 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Love at first sight[SasuSaku`] Zuzulici 5 5.078 11-07-2010, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Flash
  One life...One love(a sasusaku love story) SoUl EaTeR 40 43.570 21-07-2009, 08:26 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  School love*Sasusaku fic* Andrutza 15 14.386 20-06-2009, 11:18 AM
Ultimul răspuns: !i! K o K o !i!
  Love is a Game ( sasusaku) Mishelle 5 7.566 19-03-2009, 11:46 PM
Ultimul răspuns: Aly
  SasuSaku -- Missing love ShyLie 4 18.473 31-08-2008, 02:08 PM
Ultimul răspuns: Obsession.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)