Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fantasy of Love

#9
Next:

Cu ultimele forte ajunse la inceputul unui luminis, si isi lasa corpul sa cada la trunchiul primului copac. Patura de iarba care trebuia sa o ocroteasca, sa ii ofere putinul confort dupa care tanjea atat de mult, o intepa si ii zgaria pielea. O durea. O durea mult, dar nu era din pricina solului, era din pricina lui...Da ! Era numai vina lui ! Daca nu ar fi intrat niciodata in club, daca nu ar fi vazut-o niciodata pe Chidori�acum ea nu mai trebuia sa sufere!
Printre lacrimi si gafaieli, fata incerca sa adoarma..Vroia sa uite de tot, de toate cele intamplate..Dar inainte sa-si piarda cunostinta, se simti ridicata de catre cineva...Simtea cum o acoperise cu haina sa si cum o luase in brate ca pe un fulg. Pieptul lui era cald, primitor..

Tanara se trezi intr-un pat primitor, invelita in niste asternuturi de matase fina..Incerca sa se miste, si primul lucru pe care il simti, fura o pereche de maini care o tineau strans in brate. Se sperie teribil, si incerca sub orice chip sa se dea jos din patul necunoscutului. Se puse la perete, in cel mai indepartat colt. De sub asternuturi se ivi o mana, dupa aceea...el. Chiar tipul care o violase !
- Huh ? Ce ? spuse acesta buimac. Era clar ca era adormit si zapacit de toata agitatia brusca, dar cand isi zari trofeul stand incremenit in coltul camerei, se dezmetici si isi aminti tot ce se intamplase.
- T-t-tu...spuse Chidori alba ca varul. Era in fata celui mai mare cosmar al ei, era infricosata ! Trupul ii tremura ca varga, iar lacrimile ii navaleau asemenea unei cascade.
- Hei, hei, calmeaza-te, nu e cazul sa reactionezi asa...spuse tanarul vizibil miscat de reactia fetei. Se apropie de ea si incerca sa o imbratiseze...
- Nu ma atinge !!! tipa fata plesnindu-l pe acesta peste mana. Se uita uimita de reactia pe care chiar ea o avusese, incepand sa se gandeasca ce se va intampla cu ea daca omul din fata ei se va infuria...Va trece prin acelasi chin ? De la inceput ? I se va repeta cosmarul la infinit ?
Tanarul se ridica, si iesi pe usa. Se duse in bucatarie, si incepu sa gateasca, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. In ochii lui nu puteai zari nimic, nici un gram de furie.
In camera Chidori plangea necontenit, tinandu-si genunchii la piept ca un copil mic. Lumea ei se prabusise, nu mai stia ce sa faca. Cum va mai putea da ochii cu fratele ei ? Cum va mai putea munci ea sub toate privirile barbatilor infierbantati, stiind ca intr-o seara unul dintre ei a violat-o chiar pe bancheta masinii sale ! Cum isi va continua viata ? Cum va reusi sa fie din nou normala ? Sa treaca peste acest cosmar si sa mearga inainte...ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat ?! Nu putea face asta ! Durerea pe care o simtea ii reamintea in fiecare secunda ca totul era real, nu era un cosmar...Inca ii simtea mainile pe corpul ei, si se simtea atat de...murdara. Ii era scarba de ea, de corpul ei.
Deodata usa camerei se auzi, si fata se afla din nou in fata persoanei pe care o ura cel mai mult in acel moment.
- Hai la masa. Spuse acesta pe un ton glaciar.
- N-nu...N-nu mi-e foame..
- Ridica-te ! ii porunci acesta. Chidori facu intocmai cum ii spuse, si il urma in bucatarie. Se uita la el cum se aseza pe unul din scaunele din jurul mesei, dar ea ramasese in pragul usii. Nu indraznea sa se apropie.
- Ce ? Nu indraznesti sa te apropii ? Ahh, nu ! Printeselor trebuie sa li se traga scaunul sa se aseze...sau mai bine zis panaramelor de azi. Spuse acesta sarcastic ridicandu-se de pe scaun. O lua pe fata de incheietura mainii si o aseza fortat pe scaun. Lua una din farfuriile de mancare si, asezand tacamurile, ii porunci sa manance. Se aseza in faa ei si incepu sa o priveasca, intens..
- Uhm...poti...sa nu te mai uiti asa la mine ? spuse adolescenta vizibil iritata. Privirea lui o tulbura si ii amintea de tot ceea ce se intamplase...
- Ma uitam doar cat de bine iti vine neglijeul acela. Te prinde bine negrul.
Fata se dadu mai in spate cu scaunul, si se privi. Nici nu realizase in ce era imbracata ! Fusese atat de absorbita de ganduri incat uitase de tot ceea ce o inconjra, inclusiv de ea !
Se inrosi si vru sa-i multumeasca pt haine, dar un gand ii fulgera prin minte si in urmatorul moment se trezi urland la tipul din fata ei.
- Dar nu eram imbracata in asta ! Unde e uniforma mea?! Cine m-a schimbat?!
- Eu, normal. Spuse acesta calm.
- Nenorocitule...
- Stai linistita deja iti cunosc fiecare particica, nu mai fierbe ca o oala sub presiune. Acum vad ca ti-ai mai revenit din soc, deci putem discuta. Spuse acesta pe un ton grav.
- Ce sa discutam ?! Despre cum m-ai fortat ?! Despre cum mi-ai ruinat viata ?!
- Stai linistita papusico, nu ti-am ruinat-o. Defapt eu sunt cel mai bun lucru care ti s-a intamplat pana acum..
- Ha ?! Cred ca n-am auzit bine ! Tot ca ai facut a fost sa-mi iei�sa ma faci a ta cu forta! Daca stiam ca mi se va intampla asa mai bine ma vindeam unuia care ar fi platit bine pt virginitatea mea, macar stiam ca raman cu ceva consistent, cu banii ! Decat sa traiesc acum cosmarul asta !
- Taci ! spuse brunetul dand cu pumnul in masa. Chidori isi inghiti pe rand toate cuvintele pe care urma sa i le spuna, si simti deodata fiori pe sina spinarii... In fata ei se afla un monstru cu ochii de flacari, care ar fi putut in orice moment sa o manance.
- Daca ma enervezi s-ar putea sa te intorci inapoi in bordelul ala si cu un machiaj natural. In doamne nu dau, dar in tarfe da. Acum taci si asculta-ma. Daca mai scoti un sunet zbori direct pe geam, nu pe usa ! spuse acesta nervos. Bruneta tacea molcom, asa ca acesta continua : Deci, in primul rand, numele meu e Kai, asa inveti si tu numele celui care te-a facut femeie. In al doilea rand, sunt proprietarul cladirii unde aveti voi bordelul ala cu chirie..
- Dar stai ! Sayuri a spus ca proprietarul este un om batran !
- Ala e tatal meu. Sau era. A murit luna trecuta. Spuse acesta nonsalant. Dar sa revenim..stiu ca proprietara bordelului le spune la inceput tuturor angajatelor sale, ca sa zic asa, sa nu se vanda si nici sa nu se culce cu clientii...Dar v-a facut o exceptie..
� O data pe luna proprietarul vine sa se uite si sa ia chiria personal...daca ii cade cu tronc vreo fata, o ia. Iar voi nu trebuie sa comentati. In primul rand viitorul afacerii noastre depinde de asta, ca el sa fie satisfacut. Avem o chirie mica, iar cladirea este intr-o zona foarte valoroasa, deci mereu stau cu frica...Dar acum proprietarul e batran, nu vine decat rar, dar atunci cand vine, sa fiti pregatite ! Daca va alege, sa nu va impotriviti ca altfel compromiteti viitorul afacerii si implicit viitorul vostru ! �

Fata pleca capul la amintirea vorbelor binefacatoarei sale..acum isi intelegea pe deplin pozitia.
- Deci..eu..
- Tu ai fost aleasa. Si o sa te muti cu mine.
- Huh ? Cum ? De ce ?
- Sincer prima data am vrut doar o noapte si dupaia te duceam inapoi...dar m-a surprins faptul ca erai virgina. O virgina intr-un asemenea loc ! Nici daca cautam in cele mai prestigioase scoli nu mai gaseam una ca tine ! Arati bine, deci te pastrez. Cu scoala te descurci, deci asta e un motiv in plus.
- M-ai investigat ? Cum iti permiti ?! Si cum adica sa ma mut cu tine ? Parerea mea nu conteaza deloc ?!
- Da. Cum mi-am permis ? Hmm, pai cu ceva bani. Nimic greu. Cum sa te muti cu mine ? Pai simplu, iti faci bagajele si vii aici. Si nu, parerea ta nu conteaza. Sau vrei cumva ca Sayoko si toate celelalte fete sa fie date afara in suturi chiar in acest moment ? Vrei cumva ca binefacatoarea ta sa ajunga pe strazi ? Nu stii ca nu e bine sa musti mana care te-a hranit ?
- Urgh.
- Si tu ce vei face ? O sa ajungi pe strazi la fel ca ele. Cum o sa te descurci cu un frate care trebuie sa intre la un liceu si cu tine in ultimul an ? De unde o sa ai bani ? Nu fi proasta, Chidori, alaturi de mine o sa ai tot ce ti-ai dorit..Eu sunt printul pe care il asteptai sa te scoata din mocirla in care traiesti. Vrei o viata normala, eu ti-o pot oferi. Ce zici ?
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]



Răspunsuri în acest subiect
Fantasy of Love - de Biscuite - 14-04-2009, 09:40 PM
RE: Fantasy of Love - de Child Of Sunset - 19-04-2009, 04:49 PM
RE: Fantasy of Love - de Jasmine - 20-04-2009, 06:13 PM
RE: Fantasy of Love - de Child Of Sunset - 21-04-2009, 01:07 AM
RE: Fantasy of Love - de Topaz - 02-05-2009, 03:18 PM
RE: Fantasy of Love - de Biscuite - 05-05-2009, 10:09 PM
RE: Fantasy of Love - de Child Of Sunset - 05-05-2009, 10:56 PM
RE: Fantasy of Love - de Shojo Queen - 06-05-2009, 02:05 PM
RE: Fantasy of Love - de Jasmine - 13-05-2009, 06:42 PM
RE: Fantasy of Love - de Child Of Sunset - 15-05-2009, 12:07 AM
RE: Fantasy of Love - de Jasmine - 19-06-2009, 07:29 PM
RE: Fantasy of Love - de Child Of Sunset - 20-06-2009, 01:30 PM
RE: Fantasy of Love - de Jasmine - 10-03-2010, 09:06 PM
RE: Fantasy of Love - de Jasmine - 14-03-2010, 10:00 PM
RE: Fantasy of Love - de Jasmine - 18-05-2010, 11:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.623 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  [Final Fantasy]Totul se rezuma la iubire La Minor. 7 9.326 18-04-2010, 07:14 PM
Ultimul răspuns: : : :Theo: : :
  Fantasy sweet_zoey 1 2.839 01-11-2008, 08:11 PM
Ultimul răspuns: Kali?!


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)