Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SWEET and SPICY

#24
18 : Timp intre fete vs rupe fundu’ perversilor


Am ajuns in sfarsit.Dupa ce am coborat toti din tren am luat-o la pas cu bagajele in mana si am coborat dealul .Statiunea nu era foarte mare,era linistita si plina de verdeata.Adauga la asta briza marii si era o atmosfera foarte frumoasa.Casa in care stateam era chiar langa plaja ,deci aveam o priveliste minunata.Era o vila cu doua etaje ,destul de moderna.Proprietara inchiria vila in vacante si ne-a lasat-o in grija timp de o saptamana.
Dupa multe dezbateri am hotarat ca fetele vor dormi la parter si baietii sus.Aveam 3 bai pe care trebuia sa le impartim , insa la cererea lui Meiryu fiecare era dotata cu cheie anti-perversi-care-trag-cu-ochiul.
‘Ce facem mai intai?’ intreaba Meiryu entuziasmata.
‘Eu vreau sa fac o baie’ bombane Sora.
‘Eu vreau sa merg pe plaja!’ zice Kotoko , o alta colega cu parul scurt si cu o tenta de portocaliu.Tipa avea un bust gigantic...cand a inceput sa-si puna costumul de baie toate ne holbam.
‘Uuu...parca sunt mai mari ca anul trecut!’ zice Meiryu cu spiritul ei de observatie imbatabil.
Eu stateam intinsa pe pat.Nu aveam chef sa merg pe plaja in mijlocul pranzului,ardea foarte tare.Deja vroiam sa ma intorc acasa.

*

Plan de actiune: pasul 1: imbracate repede, pasul 2: strecoarate afara, pasul 3: fugi cat te tin picioarele. Pasul unu nu a fost greu de realizat, pentru ca toti stateau de vorba despre ce fete vor ‘curta’ in timpul vacantei. In traducere libera, care fete vor fotografia sau pe care le vor pandi cand merg la dusuri. Pasul doi pare sa fie la fel de usor. Am iesit din camera inainte ca cineva sa observe, iar toata lumea era la etaj schimbandu-se. Chiar cand ma indrept spre iesire, se deschide o usa si aud cateva fete vorbind. Nu am timp sa ajung la usa asa ca deschid un geam si sar repede afara.
Cel putin sunt afara, ce conteaza ca sunt plin de nisip si ca mi-am murdarit hainele? Nu sunt aici sa fac o impresie buna. Ok... acum sa vedem ce e de facut pe aici, de preferabil ceva care ma va tine ocupat toata ziua undeva cat mai departe de aici.
Ma strecuram pe sub geamuri ca sa fiu sigur ca nu ma vede nimeni.Deodata un alt geam se deschide si Gura Sparta isi arunca picioarele pe geam exact cand treceam eu pe sub el.
‘Ce naiba faci tu aici?’ intreaba ea iritata.’Trageai cu ochiul la camera fetelor eh?Perversu’ naibii ce esti!’ imi zice ea,toate acestea fara sa se miste de pe spatele meu.
‘Mai lasa-ma! Crezi ca n-am nimic mai bun de facut? Incercam sa plec de aici inainte sa ii apuce activitatile in grup ca volei sau cine stie ce. In locul tau, mi-as cauta un loc ascuns unde sa stau toata saptamana. Acum daca nu te superi... da-te jos de pe mine!’
‘Oh..de ce..e moale!’ spune ea inocent.’Tu ce crezi ca incercam eu sa fac...mi-am luat bani la mine...o sa cumpar un bilet dus inapoi cu trenul..n-am de gand sa stau aici o saptamana intreaga fara Sunao ‘
‘N-ai decat, o sa vedem dupa aceea cat de fericiti vor fi toti ca i-ai abandonat chiar dupa ce ai avut o schimbare asa de drastica. Ah si... pentru ca iti spun!’ ma rastesc la ea si o arunc de pe mine in spate.
‘Derbedeule...nu stiu ce vede Sunao la tine’ zice ea ridicandu-se.
‘Voi doi!Unde plecati?’ aud o voce in spatele meu.
Meiryu statea la geam cu o fata incruntata.
‘Sper ca nu aveti de gand sa va strecurati singuri.’adauga ea suspicioasa.Sora isi scoate si ea capul pe geam.
‘Hei...unde mergeti singuri?’ intreaba si ea curioasa.S-a dus naibii planul de a incerca sa ma strecor.Yui parea si mai dezamagita ca mine.
‘Oh..lasati-i in pace..’chicoteste Kotoko ‘..poate vor sa fie singurei..’
Meiryu si Sora arata de parca tocmai avusesera o revelatie.
‘Mergem... la un telefon public. Yui vrea sa o sune pe sora-sa si vroiam sa vorbesc si eu cu ea si nu vrem sa o facem aici ca sa ne auda toti,’ zic eu repede.
‘Asa e?’ intreaba Meiryu suspicioasa uitandu-se la Yui.
Ma uit si eu la Yui cu o privire extrem de serioasa si daca indrazneste sa zica altceva atunci o voi scalpa.
‘Uhm..da..telefon public.Sa vad ce face Sunao ‘ zice ea repede.Nu pot sa cred....nu stia sa minta?
‘Asa ca nu incepeti distractia fara noi,’ le zic fetelor si o apuc pe Yui de brat si o trag dupa mine. Dupa ce ma asigur ca suntem destul de departe ii dau drumul. ‘Ce esti, preoteasa de nu sti sa minti mai convingator?’
‘Poate vrei sa-ti trag un pumn’ se rasteste ea.’Si care e problema?Nu sunt obisnuita sa mint pentru ca spun totul pe fata...’ bombane ea.
‘Ei, personalitatea ta deschisa era sa ne bage pe amandoi in bucluc.’ Stai putin... de ce inca mergem in aceeasi directie? ‘ Ne vedem diseara,’ ii zic si ma indrept spre magazine.
Cand m-am intors in camera baietilor era o discutie foarte aprinsa.Taki , Jun , Shin,Taito se certau dintr-un anume motiv.
‘Cum ziceam.....jacuzzi!’ striga tanarul cu par lung negru prins intr-o coada.
‘Camera lor!’zice Taki iritat.
‘Nu putem sa le vedem maine in costume de baie?’ intervine Jun.El parea cel mai linistit dintre toti.Avea o pereche de ochelari si un par scurt maroniu cu o suvita care mereu ii intra in ochi.
‘Eu sunt cu Taki...camera lor...DUPA dusuri!’ intervine si Shin.
‘Nu putem sa le facem pe toate?’ intreaba Ren ranjind .
‘Voi chiar nu aveti nimic mai bun de facut?’ intreb eu si trantesc usa, facandu-i pe toti sa tresara.
Toti se opresc si se uita uimiti la mine.
‘Tu glumesti?’ sare Taito.
‘Asta e cea mai tare parte la excursie!’ adauga Shin uimit.
‘Esti un ciudat daca nu faci asta...asta..sau esti gay..’ realizeaza Taki.Cand a pronuntat cuvantul Jun,Shin si Taito se lipira de peretele opus al camerei si ma privira panicati.
‘E pe invers?Si sta cu noi?’ sare Shin speriat.
‘Calmati-va, Sei doar nu e interesat in a fi baiat in toate sensurile,’ le zice Ren.
‘Mai degraba m-am saturat sa va vad pe toti cum va agitati ca niste caini infometati in fata unei macelarii. Nu doar va faceti de rusine, ne faceti pe toti de rusine. Asa ca saptamana asta veti sta cuminti... sau o patiti,’ le zic incruntandu-ma.
‘Pun pariu ca vrea si el sa vada pe cineva dar ii e rusine...’ ranjeste Shin.’Ia zi.....vrei sa vezi si tu boing-boing nu?Ale cui?’
‘Oh....pun pariu ca Kawakuchi-san..’ zice Taki.
Cred ca glumesc... ‘Poate ca nu m-am facut inteles,’ le zic si imi fac degetele sa pocneasca. ‘Daca il prind pe vreunu ca se poarta ca un batran libidinos va pleca de aici intr-o ambulanta.’
‘Doar nu vorbesti serios...’ zise Shin.
‘Vorbesc foarte serios.’
‘Chiar crezi ca poti sa ne opresti singur pe toti?’ zise Taito zambind si tremurand putin in acelasi timp.
‘Vrei sa aflam?’ ii zic eu ranjind.
‘Chiar si eu trebuie sa fiu cuminte?’ ma intreba Ren zambind inocent.
‘Glumesti? Mai ales tu!’ ii zic ferm.
‘Nu e cinstit...vrea doar sa le vada numai el!’ sare Shin.’Uita amice...excursie = fete frumoase , asa ca daca incerci ceva te legam de acum’ ameninta Taito.
Ren imi pune o mana prieteneasca pe umar.
‘Hai,hai..nu fi asa rau.Uite,tu poti sa nu vii daca nu vrei..dar nu strica distractia altora.’
‘Bun..s-a hotarat...tragem cu ochiul!’zice Taki.
Unde mi-e ipod-ul? Sunt prea multi sa ii bat pe toti si apoi sa ii leg, pana la urma o sa scape cativa si o sa-i dezlege pe restul. Grozav, nu mai am baterie. Trebuie sa ii ascult pe obsedatii astia cum planuiesc totul. N-au decat, sa vedem cat de bucuroasa va fi Gura Sparta cand ii va descoperi. Daca l-a mine s-a rastit fara sa fac nimic, pe ei probabil ca ii va jupuii de vii.
. ‘Planul e simplu...cat timp sunt in jacuzzi noi ne strecuram sub balconul lor.De acolo vedem totul.’ Zice Taki
‘Pot sa aduc si camera?’ intreaba Shin.’Vreau sa tin minte momentul asta toata viata!’
‘Boing-boing!’ zic toti la unison
Cineva sa ma impuste acum! Asta e, trebuie sa ies din camera asta pana cand nu bag pe cineva in spital. O plimbare noaptea o sa-mi faca bine. E racoare, plaja e pustie, nebunii astia o sa fie linsati de fete. Ma intorc pe la miezul noptii cand totul se va linistii. Imi iau o camasa peste tricou si ies din camera. Nu stiu cum l-am suportat pe Ren toti anii astia.


*
O baie in jacuzzi fusese exact ce mi-a trebuit.Era prima data cand am intrat intr-un jacuzzi insa a fost foarte relaxant.Am reusit chiar sa fac abstractie de vocile ridicate ale colegelor mele.
Acum mergeam pe hol cu prosopurile infasurate bine in jurul nostru si cu mici turbane in cap.Eram cu ochii in patru pentru grupul perversilor.
Cand am intrat in camera am putut sa ma mai linistesc putin.
‘Yui-chan,ce par frumos ai!’exclama Meiryu si ma apuca de par de parca eram o papusa.
‘Au..unde crezi ca-ti bagi mana?’ strig eu si ii scot mainile din par.
‘Chiar e frumos..cu ce il intretii?’ ma intreaba Kotoko.
‘Cu nimic...’ ridic eu din umeri.Eram cat pe ce sa imi dau jos prosopul cand Meiryu spuse:
‘Iar se holbeaza la noi?’
‘Mda...cred ca de data asta au luat camera cu ei..’ bombane Kotoko.
‘Ce facem?N-avem draperii.’se smiorcaie Sora.Atunci am realizat la ce se refereau.
‘Se uita la noi?’ o intreb eu incet pe Meiryu.
‘Mda..nu e prima data cand incearca,dar pana acum am avut draperii...sunt asa imaturi.’
Eram curioasa.Oare Sei era si el cu ei?Deja ma irita gandul ca derbedeii aia se holbau la noi.
‘Am o idee..’ zic eu si-mi iau bokuto de pe pat.

*
Luminile se stinsera brusc in camera.
‘Hei..nu mai vad..s-au dezbracat?’ intreaba Shin ridicand un pic mai mult capul peste balcon.
Baietii se inghesuiau la geam, incercand sa isi dea seama ce se petrecea inauntru. Toti isi mijeau ochii, incercand sa distinga ceva din umbrele din camera cand se deschise dintr-o data geamul si ceva tare lovi patru in acelasi timp peste fata si cu totii se prabusira unii peste altii. Cei loviti isi pusera mainile pe fata si gemeau de durere in timp ce restul se straduiau sa ii dea jos de pe ei ca sa poata sa scape.
Yui pasi cu prosopul infasurat in jurul ei , parul ud si imprastiat si bokuto in mana dreapta pe umar cu un chip infricosator.
‘N-aveti limite,ai?’ intreaba ea in timp ce o aura intunecata parea sa inconjoare aerul din jur.
Shin,Taki ,Jun si Taito se uitau inspaimantati de parca vazusera o fantoma.Ren fusese mai destept si ramase in spatele balconului.Dupa ce Yui le mai dadu o serie de lovituri in cap Ren fluiera scurt.
‘Yui-chan....vad ca nu duci lipsa de feminitate..’zice el analizand-o din cap pana-n picioare.Yui rosii dar nu putu sa arunce cu bokuto in el,doar era Ren.
Ceilalti baieti profitara de faptul ca nu le mai dadea atentie si incepura sa se tarasca spre marginea balconului unde sarira repede pe partea cealalata si indata ce erau in siguanta alergara cat putura de repede spre celalta parte a vilei si apoi spre camerele lor. Ren ramase putin in urma, dar pana la urma pleca si el.
*
La naiba,n-am putut sa-l lovesc,desi vroiam.M-a..m-a vazut...goala..ma rog,aproximativ goala.
‘Bine lucrat Yui-chan!’zice Meiryu.’Asta o sa-i invete minte’
Cred ca Sei reusise sa scape.poate era pervers,dar prost nu era,probabil se astepta ca eu sa ies si sa le fac de petrecanie.
In seara aceea nu am mai iesit din camera.A doua zi hotarasem sa mergem pe plaja devreme.
Cand baietii au venit in holul de la intrare toate fetele incepura sa rada.Erau bandajati pe fata.Unii nasul,altii fruntea.Taki avea o punga de gheata peste cap.Lui imi amintesc ca i-am tras cu bokuto fix in capatana.Probabil o sa aiba un cucui.Pareau foarte nefericiti

*
Daca le-am zis, le-am zis. Sa spionezi niste fete printre care si Gura Sparta nu e tocmai o idee geniala. Din cat am inteles, prostii cu fetele bandajate statusera cu fetele aproape lipite de geam cand ea i-a pocnit. Nu stiu cum a scapat Ren, ar fi trebuit sa fie cu ceilalti care si-au invatat lectia sa nu isi bage nasul unde nu trebuie. Dar treaba lor, poate acum o sa se invete minte.



*
Plaja era plina de oameni. Batrani, copii, cupluri sau alti adolescenti ca noi. Era asa de aglomerat incat a trebuit sa ma strecor pana la magazinul de inchiriat surfboard-uri. Si acolo era plin, din cate imi dadeam seama, erau localnici pentru ca toti se adunasera intr-o parte a magazinului si vorbeau despre cum sunt valurile acum comparat cu anul trecut.
‘Va pot ajuta?’ ma intreba proprietarul.
‘Un surfboard si ceara,’ ii zic si scot din buzunar portofelul.
Imi aduce o placa rosie cu doua dungi albe si o bucata de ceara cat jumatate din pumnul meu. Dupa ce platesc, ma indrept spre o bucata de plaja cat de cat mai goala. Acolo imi dau jos camasa, ma imbrac cu costumul de inot si incep sa ceruiesc placa. Cinci minute mai tarziu, sunt deja in apa si ma indrept spre cele mai mari valuri. Nu sunt singur in apa, dar nu sunt multi care indraznesc sa mearga unde valurile ating si doi metri.
Astept sa vina apa in spatele meu si ma las pe placa cu burta. Indata ce incep sa ma ridic, dau din maini ca sa nu ma lase in urma. Cand ajung in varful valului ma ridic in picioare si apoi o las sa ma poarte spre plaja.

*
‘Haide Yui-chan!’ imi spune Meiryu pe un ton rugator.
‘Nici gand!’ fac eu si imi tin camasa strans de piept.Meiryu vroia sa imi dau jos camasa si sa raman in costumul de baie cumparat de Sunao insa nici nu vroiam sa aud.
‘Haide..nu fi pudica!’zice ea morocanoasa si isi pune mainile in sold.
‘Nu sunt pudica,dar nu vreau sa-mi dau jos camasa!’ explic eu calm.
‘Asta se numeste sa fi pudic...’zice Kotoko.Toate aratau super in costumele lor de baie.Kotori avea un costum verde cu cateva margelute la sold si purta un sutien fara burete, pentru ca nu avea nevoie de asa ceva.Sora avea un costum albastru marin dar mai sportiv iar Meiryu avea un costum galben cu desene cu floarea soarelui pe el.
‘Haide...o sa ne ajuti’ zice ea.
‘Sa ajut la ce?’
‘Sa ne razbunam pe ei pentru ca au tras aseara cu ochiul.Acum suntem suparate si ii ignoram ,iar durerea o sa fie si mai mare in momentul in care ne vad atat de frumoase.’ranjeste ea.Am strambat din nas dar in cele din urma mi-am dat jos camasa.Sora,Kotoko si Meiryu,la fel ca si Taki,Jun,Taito si Shin au ramas socati.M-am facut rosie toata.Nu-mi placea ca oamenii sa se uite la mine asa.M-am ridicat si am plecat sa ma plimb pe plaja.Chiar vroiam sa fiu putin singura.




note:capitol kilometric..gomenasai..nuj c a fost cu mine >_<
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess



Răspunsuri în acest subiect
SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 14-04-2009, 02:29 PM
RE: Sweet and Spicy - de Ryuu - 14-04-2009, 03:05 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 17-04-2009, 01:50 PM
RE: SWEET and SPICY - de Ryuu - 17-04-2009, 02:39 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 18-04-2009, 01:52 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 19-04-2009, 07:42 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 20-04-2009, 02:49 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 21-04-2009, 06:29 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 22-04-2009, 08:11 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 23-04-2009, 09:36 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 24-04-2009, 12:28 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 24-04-2009, 06:59 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 24-04-2009, 07:42 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 25-04-2009, 06:30 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 26-04-2009, 06:29 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 27-04-2009, 07:13 PM
RE: SWEET and SPICY - de Corina. - 28-04-2009, 03:06 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 28-04-2009, 09:19 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 29-04-2009, 10:13 PM
RE: SWEET and SPICY - de Corina. - 30-04-2009, 03:20 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 30-04-2009, 08:36 PM
RE: SWEET and SPICY - de Corina. - 30-04-2009, 10:33 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 01-05-2009, 04:03 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 02-05-2009, 03:24 PM
RE: SWEET and SPICY - de Kido - 04-05-2009, 04:49 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 04-05-2009, 08:26 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 05-05-2009, 08:36 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 05-05-2009, 08:58 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 06-05-2009, 09:09 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 07-05-2009, 09:36 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 08-05-2009, 08:06 AM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 09-05-2009, 09:20 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 10-05-2009, 10:27 AM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 10-05-2009, 08:40 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 10-05-2009, 08:55 PM
RE: SWEET and SPICY - de Yuki4ever - 10-05-2009, 09:22 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 11-05-2009, 09:53 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 13-05-2009, 06:32 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 13-05-2009, 09:35 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 15-05-2009, 12:51 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 18-05-2009, 07:20 PM
RE: SWEET and SPICY - de fake_fate - 18-05-2009, 10:19 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 22-05-2009, 09:08 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 24-05-2009, 05:38 PM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 24-05-2009, 05:50 PM
RE: SWEET and SPICY - de fake_fate - 24-05-2009, 06:24 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 26-05-2009, 09:47 PM
RE: SWEET and SPICY - de chrissta - 28-05-2009, 05:08 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 30-05-2009, 09:59 AM
RE: SWEET and SPICY - de wasp - 03-06-2009, 10:22 AM
RE: SWEET and SPICY - de Annya_Anna - 08-06-2009, 02:03 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 10-06-2009, 04:14 PM
RE: SWEET and SPICY - de chrissta - 11-06-2009, 03:56 PM
RE: SWEET and SPICY - de fake_fate - 11-06-2009, 10:46 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 13-06-2009, 02:31 PM
RE: SWEET and SPICY - de chrissta - 14-06-2009, 10:25 PM
RE: SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 15-06-2009, 03:55 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 15-06-2009, 10:56 PM
RE: SWEET and SPICY - de iuliana - 17-06-2009, 07:11 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 17-06-2009, 08:45 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 18-06-2009, 12:56 PM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 18-06-2009, 01:27 PM
RE: SWEET and SPICY - de Khonsu - 18-06-2009, 05:41 PM
RE: SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 18-06-2009, 06:24 PM
RE: SWEET and SPICY - de chrissta - 22-06-2009, 08:14 AM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 23-06-2009, 09:34 AM
RE: SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 23-06-2009, 11:38 AM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 23-06-2009, 12:08 PM
RE: SWEET and SPICY - de Annya_Anna - 23-06-2009, 01:57 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 25-06-2009, 12:45 PM
RE: SWEET and SPICY - de adyna_45 - 25-06-2009, 01:32 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 03-07-2009, 12:45 PM
RE: SWEET and SPICY - de adyna_45 - 03-07-2009, 08:22 PM
RE: SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 07-07-2009, 02:41 AM
RE: SWEET and SPICY - de Bad Blood. - 07-07-2009, 04:05 PM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 08-07-2009, 09:07 PM
RE: SWEET and SPICY - de Just Sugar - 08-07-2009, 10:35 PM
RE: SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 09-07-2009, 12:31 PM
RE: SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 13-07-2009, 08:29 PM
RE: SWEET and SPICY - de Summer - 13-07-2009, 09:00 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 18-07-2009, 08:28 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Dark~Melody - 20-07-2009, 11:19 AM
RE: [original]SWEET and SPICY - de adyna_45 - 21-07-2009, 09:11 AM
RE: [original]SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 21-07-2009, 04:19 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Just Sugar - 25-07-2009, 05:22 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 26-07-2009, 07:46 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Summer - 26-07-2009, 11:39 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de SoUl EaTeR - 27-07-2009, 05:00 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 27-07-2009, 06:42 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 28-07-2009, 12:24 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Shojo Queen - 01-08-2009, 12:40 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de ~~YuRa~~ - 01-08-2009, 01:09 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Alisia-chan* - 01-08-2009, 02:22 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 01-08-2009, 09:53 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Summer - 02-08-2009, 09:34 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Zambet.cOlOrAt - 03-08-2009, 07:41 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de goddess - 22-09-2009, 04:00 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de ~Anna~ - 22-09-2009, 08:04 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 23-09-2009, 08:45 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de goddess - 19-10-2009, 09:18 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 19-10-2009, 10:01 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de chrissta - 02-11-2009, 10:55 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Whisper - 08-11-2009, 07:37 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de goddess - 15-11-2009, 01:47 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Just Sugar - 15-11-2009, 02:02 PM
RE: [original]SWEET and SPICY - de Aiumy - 15-11-2009, 03:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sweet nothings Yaku-chin 2 2.339 21-01-2013, 03:51 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet traps [ Yaoi ] Yaku-chin 8 4.825 27-09-2011, 07:15 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  No more sweet goodbyes [Yaoi] Aliss_anime 10 6.994 29-01-2011, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Sweet Tears Icsdeee. 6 3.897 09-01-2011, 03:15 PM
Ultimul răspuns: Icsdeee.
  Just me and my sweet life... Akane :3 1 2.462 28-12-2009, 02:19 AM
Ultimul răspuns: Akane :3
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 13.132 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)