Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce se intampla cand treci pragurile magiei?

#6
pai...asa cum am promis, am incercat sa fiu prima...si am si reusit!sau asa cred :D
sitii ce parere am eu despre kevin asta, sau cum l-o cema! ca e un mare idiot pe langa joseph.
greseli de tastare nu am vazut, dar nu am fost atenta pentru ca eu mai citisem o data, am citit cu atentie doar chestiile gen sarutul.
ca veni vorba...nu puteai sa descrii umpic mai mult faza asta? era foarte greu sa ne spui si noua in momentul in care a fost sarutata!
ultima propozitie de ce s-a terminat cu semnul exclamarii? tipa cineva?ii porunceste cineva ceva cuiva?ca eu, sincer, chiar cred ca e o afirmatie care ar trebui sa se termine in minunatul punct [.]
alceva nu am mai vazut...imi cer scuze daca am fost umpic cam dura dar eu am pretentii de la tine sys!deci sa nu mai vad nicio gresala, clar? o sa citesc capitolul doi cu un ochi cat se poate de gritic, avand in vedere ca nu l-am citit cand am fost la tine pentru ca nu era scris.
desprepromisiunea pe care ti-am facut-o, sa stii ca mai intai trebuie sa mai scriu si apoi o sa pun in practica. in plus tu nu ai citit decat una dintre creatii, nu?
oricum mai vorbim. abia astept sa vad ce se va mai intampla in continuare! kisses!:*:X:*
zbye! :-h

uste ca mi-a luat-o :x Crynuh :x inainte...eh asta e, cand am inceput sa scriu nu postase inca...dar data viitoare sigur voi reusi! :D
Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 07-04-2009, 03:45 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Obsession. - 07-04-2009, 03:53 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Isis-Zeita iubirii - 14-04-2009, 12:27 AM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 14-04-2009, 10:03 AM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de chiriro - 18-04-2009, 07:09 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 20-04-2009, 10:46 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de chiriro - 22-04-2009, 09:16 AM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 26-04-2009, 09:41 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de chiriro - 27-04-2009, 09:52 AM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 09-05-2009, 08:01 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de chiriro - 13-05-2009, 09:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vinerea se intampla multe Cookiesor 1 2.226 15-03-2011, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)