Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce se intampla cand treci pragurile magiei?

#3
buna, sis! pentru ca stiu ca azi nu ti-a fost prea bine voi fi blanda...sau voi incerca :D
dupa cum stii, ideea mi-a placut de la inceput. merita continuata si daca te straduiesti va fi din ce in ce mai bine, sunt sigura!
sunt deacord cu starnaight, merita mai multa desciere la bucatarie...
de acum sa scrii numerele in litere pentru ca e mai bine ca estetica virbind.
astept sa vad cum evoluezi! pentru inceput nu e rau. imi place ca te corectezi inainte de a posta, acest lucru e minunat! (poate deprind si eu acest obicei, nu?...ar fi o idee)
sa scrii constant, si sa ai grija la grabitul actiuni! sa stii ca sigur nu pierzi trenu, asta garantat! asa ca nu grabii actiunea.
am sa-ti urmaresc ficul si poate data viitoare reusesc sa fiu prima...poate.
sa ai grija cum tastezi. totusi. stii tu la ce ma refer, fara mancat litere sau cuvinte! nu am chef sa ma chinui sa iti descifrez creatia, ok?
iti urez spor la scris si multa imaginatie! boop!:* astept nextu'!
si fa-te bine! ne vedem! :X
PS: recunoaste, am fost blanda!:)
Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Obsession. - 05-04-2009, 04:20 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 07-04-2009, 03:45 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Isis-Zeita iubirii - 14-04-2009, 12:27 AM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 14-04-2009, 10:03 AM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de chiriro - 18-04-2009, 07:09 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 20-04-2009, 10:46 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de chiriro - 22-04-2009, 09:16 AM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 26-04-2009, 09:41 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de chiriro - 27-04-2009, 09:52 AM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de Crynu. xD - 09-05-2009, 08:01 PM
RE: Ce se intampla cand treci pragurile magiei? - de chiriro - 13-05-2009, 09:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Vinerea se intampla multe Cookiesor 1 2.226 15-03-2011, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)