Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata de sirena [parodie]

#15
Am venit cu nextu asa cum am promis.


Nunta

Zilele treceau repede. Nunta era din ce in ce mai aproape. In fiecare zi brunetul si rozalia erau din ce in ce mai fericiti.
Ziua nuntii sosi. In regat se auzeau clopotele care nu incetau sa anunte nunta printului si a printesei. Din departare se zareau calesti care inaintau spre castel. Sakura era foarte agitata. Imbracata in rochia de mireasa aceasta statea pentru ca cel care o coafa ii facea un coc. Sasuke insa era foarte linistit. Imbracat intr-un costum negru si cu o camasa alba acesta astepta ca ora 12:00 sa apara.
Invitatii deja incepeau sa soseasca. In biserica, brunetul statea in fata altarului asteptandu-si mireasa. Biserica era plina.
Deodata, intra pe usa Sakura. La brat cu tatal sau. Cand s-a uitat in sala, le-a vazut pe surorile ei. Hinata purta o rochie mov si mai elas a surprins-o pe rozalie faptul ca era la brat cu blondul. Temari purta o rochie galbena. Fata era la brat cu Shikamaru iar Tenten, imbracata cu o rochie rosie, statea cu Neji. Cand a ajuns la altar, l-a vazut pe brunet care era deadreptul uimit de cum arata fata. Slujba a inceput in scurt timp. Incoronarea a fost dureroasa dar a meritat.
Dupa slujba toti s-au dus la petrecere. Aceasta a inceput cu dansul mirilor apoi a nasilor, a socrilor iar la sfarsit a invitatilor. Pe mese erau fel de fel da mancaruri alese. Sasuke si Sakura s-au intors la masa. Acestia discutau iar din cand in cand, Sasuke ii mai fura un sarut rozaliei. Sasuke a fost chemat de Naruto pentru a discuta ceva iar la Sakura veni tatal sau.
-Ce face regina? intreba acesta cu un zambet pe buze.
-Bine, dar nu imi spune regina. Eu voi fi mereu fica ta.
-Da dar, acum esti regina Tinutului De Apus si a Regatului Marilor. zise bucuros tatal fetei.
-Tata, trebuie sa vorbim cu regina. spuse Temari.
-Bine fetelor, ma duc sa vorbesc cu parintii lui Sasuke. zise regele.
-Ce faci fetelor? Mi-a fost dor de voi. spuse rozalia.
-Si noua de tine. Nu imi vine sa cred cum a trecut timpul. Ieri erai printesa Regatului Marilor iar acum este rogina Tinutului De Apus si a regatului Marilor. Chiar esti norocosa. spuse Tenten.
Intre timp, in cealalta parte a salii, tatal rozaliei discuta cu tatal brunetului.
Dupa 15 minute Sasuke s-a intors la Sakura.
-Ce mai face, sirena mea? intreba acesta sarutand-o pe fata.
-Bine. Deabia astept sa se termine nunta si sa mergem in luna de miere.
-Si eu. spuse brunetul care era de acord su fata.
Dupa cinci ore in care miri si invitatii au dansat, au mancat, s-au distrat si dupa ce au primit darurile cei doi miri au plecat cu o trasura alba trasa de cai albi. Drumul a fost lung, dar dupa trei ore au ajuns. Cei doi urmau sa isi petreaca luna de miere la o cabana de pe malul mari. Fiind noaptea nuntii, Sasuke si Sakura s-au indreptat spre dormitor.
Baiatul a sarutat-o pe fata. Nici ea nu se lasa mai prejos si ii raspunse cu un sarut tandru. Sasuke o lua in brate pe rozalie si se indrepta cu ea spre pat. O lasa usor pe suprafata moale, desfacandu-i incet rochia. Dupa ce a dezbracat-o fata a ramas in lenjerie intima. Baiatul sa dezbracat si el dupa care se aseza peste ea. A inceput sa o sarute peste tot, dandu-i usor sutienul si chilotii. Noaptea a fost lunga...






Imi pare rau ca am scris asa de putin dar nu am prea avut inspiratie. Nu stiu sigur cand voi pune urmatorul capitol dar pana atunsi astept comenturile voastre. Papa



Răspunsuri în acest subiect
Viata de sirena [parodie] - de Shadow. - 04-04-2009, 07:54 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Elina - 04-04-2009, 08:30 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Annya - 04-04-2009, 09:06 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 04-04-2009, 09:20 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Annya - 04-04-2009, 09:38 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 04-04-2009, 11:13 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Elina - 05-04-2009, 12:28 AM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 05-04-2009, 10:31 AM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Andrutza - 05-04-2009, 11:12 AM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 05-04-2009, 11:53 AM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de chrissta - 05-04-2009, 12:22 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Denny - 05-04-2009, 12:31 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 05-04-2009, 05:47 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 06-04-2009, 07:50 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 07-04-2009, 09:25 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Elina - 07-04-2009, 09:31 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Ely-chin - 07-04-2009, 11:38 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 18-04-2009, 05:47 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de cookie - 18-04-2009, 06:30 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Alexi - 18-04-2009, 06:59 PM
RE: Viata de sirena- Parodie Naruto - de Shadow. - 20-04-2009, 11:34 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parodie [+18] Hetalia 2 3.390 03-10-2009, 09:34 PM
Ultimul răspuns: Kayura
  Parodie XD Yumina 4 4.019 03-08-2009, 06:12 PM
Ultimul răspuns: Alisia-chan*
  Tinerete fara batranete si viata fara de moarte! [parodie] bastard_in_love 1 3.517 03-10-2008, 08:05 PM
Ultimul răspuns: clauchan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)