Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the opening and ending above you !

#10
Melodia mi se pare oarecum interesantă. Îmi place începutul [ înainte să înceapă să cânte cu vocea, îmi place instrumentalul foarte tare ~ interesant aşa cum mai zis ] . Eu încă nu am văzut animeul, decât un episod lol. [ nici nu ştiam că este openingul de la Code Geass ] . O să fiu sinceră şi o să zic : nu îmi place vocea celei care cântă. Bine nu e chiar atât de rea dar pur şi simplu la această melodie parcă nu se potriveşte destul de bine, trebuia altceva. În fine atunci când începe să cânte mai intens parcă pune cum trebuie suflet şi atunci sună destul de bine, însă în rest nu-mi place. Ceea ce mi se pare că salvează mai mult melodia este instrumentalul care este foarte bun. Adică mie îmi place cum se aude : ) . Este genul de melodie pe care trebuie să o ascult de mai multe ori ca să îmi placă * laughs * probabil că dacă aş fi văzut animeul aş fi fost deja îndrăgostită de cântec, but as I haven't seen it, what can I do? Ah şi sfârşitul melodiei este genial. Ăla chiar mi-a plăcut <3 chiar la fel de mult ca şi începutul. Doar pt. instrumental, pt început şi pt sfârşit şi pt anime [ că am auzit destule despre el ] îi dau un 8.70. Dar am zis , vocea tipei [ e tipă..? = )) ] nu mi-a plăcut. I have to listen more ză song to like it : p

Next : Darker than Black [ opening 2 season I ]
Åži varianta full : An Cafe ~ the hero without a name
<333333 genial.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Rate the opening and ending above you ! - de Teh - 06-02-2010, 02:55 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)