Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Solutia finala

#10
va multumesc mult pt comenturi.... si imi cer scuze pentru intarziere...
sper ca acest capitol sa se ridice la asteptarile voastre...
si imi pare rau... dar sunt noua in materie de hentai:P

Capitolul III- Fulgul de nea

Acel cutit insemna mai mult decat un simplu obiect de tortura, care ii transforma durerea in lacrimi.Care ii facea sangele sa iasa la iveala si sa-si faca simtita prezenta prin agonia care i-o implanta. Pentru ea acel obiect solid semnifica trecutul, ultima cale de scapare din iadul in care traia... libertatea. Cand il privea amintirile sinistre ele copilariei ii treceau prin minte. Incepea sa realizeze ca nu va reusi sa scape din salasul demonilor daca nu isi va spune parerile si nemultumirile; daca nu va fi sincera cu ea insusi. Stia ca, in acel abis intunecat al sufletului mai palpaia o luminita de puritate si adevar. Lumina care s-a micsorat pe parcursul acestor sapte ani. A realizat ca, inca mai era manipulata de ceilalti. A fost mereu si va fi, o marioneta, trasa de sforile pe care nu le-a observat niciodata.
Privi dezgustata sangele de pe mana stanga, stiind ca totul era din vina lui Kay. Reusise din nou sa o manipuleze, facand-o sa devina aceeasi persoana slaba ca in trecut. Ultima fiinta in care mai avea incredere o tradase.
Sentimentele de vinovatie si durere erau inlocuite incetul cu incetul de ura. Nervoasa, arunca cutitul in geam, acesta spargandu-se in mii de bucatele cristaline. Obiectul torturii isi continua zborul, printre fulgii furiosi. Pana cand, cazu cu putere pe pamantul acoperit de un strat subtire de zapada. Sangele cald de pe el se contopea cu neaua rece.
In camera patrundeau manioase bucatelele de cristale stralucitoare. Fata privea mirata, cum ceva atat de pur si minunat putea ascunde atat de multa putere si dizgratie.Fiecare varf al fulgilor, pareau a fi niste sabii ascutite, pregatite sa ucida tot ce le iesea in cale. La prima vedere par niste obiecte de portelan, minutios lucrate, cu o frumusete iesita din comun. Dar, daca priveai mai atent puteai observa ca nu sunt altceva decat niste spirale ale mortii, triste si solitare.
Un fulg de nea atinse chipul blajin al fetei, deschizandu-i inima; si odata cu aceasta amintirile din seara in care i s-a intamplat cel mai ingrozitor lucru... si-a pierdut virginitatea.
Flashback

Fulgii de zapada dansau in adierea vantului rece, in timp ce intunericul ii dizolva. La un colt de strada doi tineri de 14 ani zambeau, erau fericiti in ciuda frigului de afara.
- Iti multumesc ca ai mers cu mine la petrecere, si... pentru acel dans minunat. A fost prima data cand m-am distrat...
Aceste cuvinte le spuse o fata cu parul negru si intunecat; cu ochii verzi si plini de viata. Avea o privire calma, care emana numai euforie. Era imbracata intr-o rochie neagra, pana la genunchi, cu guler si fara maneci. Pe deasupra purta o geaca lunga, in patratele albe si negre. Ca accesorii avea o bratara cu cranii, ce inspirau agonie. Mai avea o brosa sub forma unui fulg de nea, cu varfurile ascutite, asezat deasupra decolteului; un inlocuitor pentru colier. In picioare avea o pereche de ghete fara toc, simple, lungi, pana la genunchi.
- Nu trebuie sa-mi multumesti Yuka. Eu am fost cel care te-a obligat sa mergi la petrecere. Deci... eu ar trebui sa-ti multumesc. Stiu cat de greu a fost pentru tine sa sarbatoresti sfarsitul primului semestru din clasa a opta impreuna cu cei care te dispretuiesc. Asa ca... iti multumesc ca ai fost alaturi de mine...ingerule.
Aceste cuvinte magulitoare le spuse un baiat cu parul brunet ce cadea lin pe chipul angelic. Purta un costum negru, iar peste acesta o geaca de aceeasi culoare. Hainele sale pareau macabre, dar cand infatisa acel zambet sarmant, ti se parea ca vezi un inger deghizat in demon. Fata il imbratisa pe baiat pentru complimentul facut, apoi il saruta rapid pe obraz in semn de multumire.
- Sper ca nu te superi ca te-am sarutat, nu?
- Nu as putea sa ma supar niciodata pe ingerul meu, spuse acesta usor uimit de intrebare. Deci... esti sigura ca nu vrei sa te duc acasa?
- Nu vreau. Fac doar 10 minute pana acasa. In plus e foarte frig... nu as vrea sa racesti din cauza mea.
Dupa ce spuse hotarata aceste cuvinte, cei doi plecara pe drumuri diferite. Dupa aproape cinci minute de mers, fata se intalni cu doi colegi de scoala. Acestia stateau in fata ei, blocandu-i drumul. Unul dintre ei o prinse de ambele maini, iar celalalt ii lega gura cu fularul. In timp ce ii indeparta geaca si rochia, fata incerca sa realizeze ce se intampla. Cu cateva minute in urma simtise cum raiul se regasea in sufletul ei, cum ingerii cantau veseli melodiile de vals pe care dansase cu Kay. Incerca sa se trezeasca din acea euforie, si sa infrunte realitatea.
Cand se izbi de pamantul acoperit de nea si simti trupul colegului ei, realiza ce se intampla. Acesta ii lingea gatul, coborand catre sani, pana la zona intima. Cand ajunse acolo, incepu sa o sarute brutal, apoi se indrepta din nou catre sanii voluptosi. Fiecare atingere nu ii provoca placere, ci durere si lacrimi. Isi indrepta privirea catre celalalt coleg al ei, care statea si privea amuzat cum se zbate neputincioasa. Incerca din rasputeri sa tipe, dar era in zadar. Mainile ii erau imobilizate, de catre cel de deasupra ei, care continua sa o sarute brutal. La scurt timp, gustul dulce si atingerile pe pielea fina a fetei au devenit plictisitoare, asa ca acesta isi indrepta zona intima de cea a fetei, si o patrunse rapid si puternic. Fata scoase un tipat inabusit, dorind ca tortura sa inceteze. Zapada ce o inconjura devenea din ce in ce mai rece cu fiecare miscare puternica a colegului sau. Sangele ii curgea din zona intima, contopindu-se cu zapada alba, devenind de un rosu tipator... precum sufletul fetei. Miscarile brutale ale colegului sau incetara brusc, ridicandu-se de pe fata, si din balta plina de sange. Aceasta credea ca umilinta si agonia incetasera, dar observa ca celalt se dezbraca, asezandu-se rapid peste trupul firav al fetei, repetand miscarile colegului sau. Dupa aproape 20 de minute de tortura, cei doi plecara, lasand-o vlaguita pe fata. Aceasta lesinase din cauza durerii, iar dupa cateva zeci de minute, un fulg de nea ii atinse fruntea, trezind-o. Incerca sa isi ia geaca aflata la cativa centimetri departare. Chiar daca parea aproape, efortul depus a fost exagerat de mult. Cu degetele pline de vanatai lua telefonul mobil din buzunar, formand numarul lui Kay. Dupa cateva secunde, acesta raspunse la apel.
- Kay..., spuse fata vlaguita complet. M-am razgandit...ai putea sa ma duci... acasa?
- Yuka?! Ce ti s-a intamplat? spuse baiatul alarmat.
- Andrew si Mike m-au...violat. Dar.. asta nu e important...
- Ce-au facut?! tipa acesta in receptor, pierzandu-si cumpatul. Am sa-i omor, ii voi...
- Kay..., ingana fata cu ultimele puteri. Nu merita..te rog... nu-i rani... doar vino la mine...
Cu aceste ultime cuvinte fata lesina din nou, asteptand ca ingerul ei pazitor sa o salveze.

End of flashback

Se trezi din visare, admirand din nou fulgii de zapada ce patrundeau in dormitor. Isi stranse picioarele pe langa corp, punandu-si capul pe genunchi, si adormi din nou, cu craiesele ce dansau in jurul ei, pe melodia cantata de vant... exact ca in seara aceea...







Răspunsuri în acest subiect
Solutia finala - de Apathy - 18-12-2008, 06:51 PM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 18-12-2008, 07:46 PM
RE: Solutia finala - de Kali?! - 18-12-2008, 08:08 PM
RE: Solutia finala - de CorinuTzZa - 19-12-2008, 12:04 AM
RE: Solutia finala - de Kinder - 19-12-2008, 09:11 PM
RE: Solutia finala - de Apathy - 21-12-2008, 04:04 AM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 21-12-2008, 04:01 PM
RE: Solutia finala - de Kinder - 22-12-2008, 08:54 AM
RE: Solutia finala - de Kido - 28-12-2008, 12:44 AM
RE: Solutia finala - de Apathy - 31-12-2008, 01:39 AM
RE: Solutia finala - de Kido - 31-12-2008, 01:51 PM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 06-01-2009, 11:00 AM
RE: Solutia finala - de Kinder - 09-01-2009, 09:58 PM
RE: Solutia finala - de Apathy - 13-01-2009, 01:36 AM
RE: Solutia finala - de Kido - 14-01-2009, 12:28 AM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 15-01-2009, 10:33 PM
RE: Solutia finala - de Apathy - 17-01-2009, 12:04 AM
RE: Solutia finala - de Kido - 17-01-2009, 12:39 AM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 17-01-2009, 01:42 AM
RE: Solutia finala - de Apathy - 07-02-2009, 08:25 PM
RE: Solutia finala - de Apathy - 14-03-2009, 01:04 PM
RE: Solutia finala - de ~angelino~ - 14-03-2009, 02:37 PM
RE: Solutia finala - de Jasmine - 19-04-2009, 10:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Confruntare finala Lexxu 3 3.268 01-08-2012, 06:09 PM
Ultimul răspuns: Chriss


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)