Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce personaj va place?
Daimon
100.00%
5 100.00%
Cameron
0%
0 0%
Roland
0%
0 0%
Total 5 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Realitatea o halucinatie a lipsei de droguri

#7
Hey, multumesc ca m-ai anuntat:*. Nu prea am ce sa spun. Imi place mult de tot, ai scos armamentu' din dotare?:)).
1. Descrierea este buna, si mi-a placut ca pe alocuri ai descris si sentimente. Zic ca se putea usor de tot mai multa descriere, dar este foarte buna dupa mine si asa, atat cat este.
2. Naratiunea a decurs usor, frumos iar asta se poate observa pentru ca ai descris cam tot ce era necesar.
3. Dialogul mi s-a parut foarte bine plasat, nu a fost sec, dar totusi mergea ceva mai palpitant. Un picut de tot, oricum ai facut progrese mari dupa mine de la primul capitol.
4. Greseli de scriere nu am observat si nici de exprimare, chiar nu am avut nici o fraza unde sa ma pierd, sa-mi pierd concentrarea pe ideea fic-ului.
Desii este d-abia al doilea capitol, eu banuiesc ca vei avea succes cu fic-ul tau si mai ales ca din cateva fraze, m-ai captat cu totul. La inceput nu am stiut ce fel de atentie ii voi acorda, dar dupa primele cinci randuri nu mai eram atenta nici la melodia ce rasuna in boxele mele.
~Bafta cu next-ul si sa ma anunti O.K.?
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??



Răspunsuri în acest subiect
RE: Realitatea o halucinatie a lipsei de droguri - de Prevented :D - 29-02-2012, 04:06 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Exercitiu de imaginatie. Tema - Halucinatie Lia 9 7.530 13-11-2012, 01:23 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Moartea ÅŸi alte droguri. Lust. 6 3.033 22-03-2011, 10:16 PM
Ultimul răspuns: Katniss


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)