Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care este seiyuu-ul vostru favorit din fic? (voice actor)
Morikawa Toshiyuki
33.33%
6 33.33%
Miki Shinichirou
5.56%
1 5.56%
Mamoru Miyano
55.56%
10 55.56%
Noriaki Sugiyama
5.56%
1 5.56%
Total 18 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Yaoi] Between The Sheets

#9
Capitolul 4

(MORIKAWA)

Totul a decurs foarte bine la club pana ce Miki a comandat tequilla, nu prea tin la alcool si dupa aia nu stiu decat ca functiile corpului meu nu mai pareau a fi controlate de crieier. Ajunsesem chiar sa sar pe Miki in vazut tuturor celor din club si sa fac ceva ce parea a fi fan service, spre deliciul doamnelor si domnisoarelor de pe acolo. Eram constient de tot ceea ce facea corpul meu, insa nu puteam in niciun fel sa-mi opresc miscarile. Ala nu mai eram eu, parca o bestie zacuse in mine de mult timp si astepta sa fie trezita. In acele momente de ratacire a ratiunii mele mi-am amintit de ce nu-mi placea alcoolul, as fi putut chiar omori pe cineva, nu as fi avut niciun regret, iar cand imi reveneam din starea aceea totul era zero. Nu-mi mai aminteam nimic din ce am facut. Nici nu pot sa cred ca Miki m-a convins sa dau peste cap shot-urile alea. Avea ceva in privire care imi spunea ca o sa ma simt mai bine daca-l beau, adiica sa ne simtim bine, dupa ce-l beau!
Pe la miezul noptii ametit de tequilla si de zbantuiala de acolo i-am cerut partenerului meu sa ma duca acasa, dar cum vila lui era mai aproape, am zis de ce nu. Bautura isi facea efectul, eram ametit, corpul meu era foarte fierbinte si era o rusine ca mai si incepusem sa merg stramb. Miki probabil observase starea mea, asa ca mi-a luat mana dreapta si si-a pus-o peste gatul sau ca eu sa ma pot sprijini. Eu unul, credeam ca Miki va ajunge in starea asta si ca eu va trebui sa-l car, dar mai rau nu se poate...
Miki mergea pe sosea mai repede decat la dus, iar eu mai aveam putin si adormeam pe locul de langa el daca nu mai claxona el dupa nustiu ce masina care-i taia calea. Simteam un gol imens in inima si habar nu aveam de ce. La unul din semafoare Miki si-a pus una din palme peste fruntea mea sa vada daca am cumva febra sau nu pentru cu parea ca respir greu. Imi simteam atunci inima apasata de ceva, dar imi disparuse golul ala enervant. Asta pana ce Miki si-a luat mana si m-am simtit apoi la fel. Miki era de vina? Nu mi-am luat o clipa ochii de pe el in seara aia. Ba chiar l-am vazut fara camasa si l-l-am atins. Pot spune ca era al naibii de sexy, dar eu pana atunci nu mai gandisem in felul asta despre el. Totul intre noi era ori strict profesional, ori eram buni prieteni, si atat! Nu putea fi mai mult intre noi, insa era ceva in mine care tanjea dupa momentele din club cand asteptam nerabdator sa-mi sarute buzele, sa ma mangaie. Si pot spune ca era singurul care ma facea sa ma zbarlesc asa cand imi atingea ceafa.
Ajunsi la vila, am coborat din masina si am urcat scarile bineinteles tot cu ajutor din partea lui. Tot ce faceam parea controlat de o forta misterioasa ce ma ghida. Era prima oara cand intram in dormitorul lui. In sufragerie am mai stat si acum doi ani la taclale sau repetand niste roluri care ne dadeau batai de cap. Era foarte ordonat, nu la ce te asteptai de la un barbat destul de in varsta fara sotie. Ce tot vorbeam, si eu eram la fel! Camera mirosea a parfumul cu care era dat Miki, nu puteam sa identific ce marca era, dar imi placea la nebunie, mai ales ca era purtat de el. Peretii erau de un albastru linistitor, care imi dadeau senzatia de racoare in contrast cu trupul meu fierbine. Ma facuse chiar sa tremur la contactul vizual cu aceea culoare, de parca as fi intrat in apa cu gheata dupa ce am alergat, am depus efort si tot corpul dogorea caldura. Totul in camera avea stilul lui Miki. Jaluzelele erau traze, iar el aprinsese doar unul din neoane lasand camera intr-o semi-obscuritate excitanta. Simtind ca nu am sa mai pot sta mult in picioare m-am trantit pe pat si am strans in pumni materialul din care era facut cearceaful, o matase foarte fina, rosie. Mi-am ascuns capul intr-una din pernele pufoase si era sa atipesc pana ce Miki a venit de la toaleta. Acum il aveam in fata mea, eu stateam vertical si puteam sa ma holbez la el din cap pana in picioare si sa-i observ fiecare miscare. Isi desfacea usor nasturii camasii, iar eu ma prefaceam ca nu ma uit la el fiind concentrat sa-mi dau vesta jos. Nu parea deranjat ca-i mai aruncam o privire cu coltul ochiuli, privirile noastre s-au intalnit si parca ne-am electrocutat la aceea intalnire. M-a facut sa ma inrosesc, simteam asta, sangele imi urca spre obraji si nu ma puteam controla. Pieptul lui Miki era acum dezgolit in fata mea, iar eu ma simteam vrajit si as fi vrut sa gust aceea piele calda. O farama din constiinta mea era inca la locul ei, dar in acel moment nu ar fi putut face nimic sa ma faca sa ma opresc sa-l admir pe prietenul meu. O replica de-a lui ma facuse sa uit de ganduri o clipa.
- In ce o sa te imbraci ca sa dormi? M-a intrebat el.
- O sa dorm in boxeri daca nu te deranjeaza, stiu e un obicei prost, dar asta dorm eu. I-am raspuns imediat.
- In regula, atunci si eu am sa fac la fel ca sa nu te simti prost. Imi spusese Miki si-mi facuse cu ochiul. Simteam ca as fi putut sa ma topesc cand am vazut cum ma privea.
Mi-am dat jos camasa, dar in asa fel in care sa-i pot vedea lui privirea. Parea ca ma studiaza, dar se dezbraca incontinuare. Eu ma infierbantam din ce in ce mai mult pe masura ce hainele incepeau sa-i paraseasca trupul.
- Nu te superi daca fumez, nu? Imi spunea el in timp ce se indrepta spre biblioteca.
- Nu. Am raspuns scurt.
S-a indreptat spre al treilea raft si al luat de pe el o tabachera din argint, cu initialele lui gravate pe ea si si-a scos o tigara. A cautat in pantalonii de la club o bricheta, apoi si-a aprins-o parand satisfacut de fumul pe care-l tragea in piept, iar apoi il expira cu un oftat puternic. Miki era elegant fumand, probabil nu-i spusese nimeni asta, dar eu gandeam asta si era de ajuns.
Ma privea in timp ce-si savura tigara, iar eu scapam de ultimele haine, in afara de boxerii mei. Dupa ce am scapat de ele de pe mine, Miki s-a indreptat spre pat si le-a aranjat pe scaun pentru a doua zi. Partenerul meu si-a trecut una din palme peste barbie si jumate dintr-un obraz de parca a duoa zi ar fi trebuit sa se barbierasca. Dupa ce a terminat cu hainele mele s-a asezat din nou in fotoliu tragand ultimele fumuri din tigara care statea frumos asezata pe scrumiera din sticla de pe masuta din mahon, la fel ca usa. M-am tras spre marginea patului si am incercat sa ma ridic, dar mi se impleticeau picioarele si mai toate organele interne. Mi-am tarait picioarele spre fotoliul pe care era asezat Miki si l-am indemnat sa ma ia in brate. Poate acum ii paream un ciudat, dar il vroiam, nu ca prieten, nu ca si coleg de servici, il vroiam pe el ca barbat. Atomosfera era foarte tensionata, iar prietenul meu a acceptat fara niciun comentariu sa ma ia in brate. Stateam in poala lui numai in boxeri. Mi-am aplecat capul si mi-am pus palma pe gat frecandu-ma usor, acuzand o durere puternica. El s-a oferit sa-mi faca masaj si fara prea multe gesturi si-a pozitionat mainile pe umerii mei, a inceput sa-mi apese usor asupra zonei dureroase si ma mangaia usor pe gat in acelasi timp. Eu simteam parfumul emanat de pielea lui si un unsor iz de tutun care ma facea sa ma simt al naibii de bine. I-am simtit apoi respiratia fierbinte pe pielea mea, iar buzele sale moi mi-au atins pielea sarutand-o usor. Ceea ce era de bine. Oare el simtea la fel ce simteam eu pentru el in momentul ala? Isi trecea buzele pe pielea gatului meu, ca apoi sa mi-o suga incet in anumite locuri. Mainile sale imi mangaiau pieptul acum, ale mele erau pozitionate inca pe langa corp. Mi-am aplecat capul pe spate si i-am simtit degetele cum mi se infig in par, respiratia lui mai apasata, de parca si-ar fi dorit mult, mult mai multe. Imi tinea capul pe spate si se asigura ca nu aveam sa-l ridic curand. Lingea si sugea pielea de pe gatul meu lasand semne micute rosiatice si facandu-ma sa ma starnesc mai rau decat eram. M-a prins de incheietura uneia dintre maini si in cateva miscari ma intorsese cu tot corpul spre el. Acum piepturile noastre erau atinse si inima mea imi batea nebuneste stiindu-ma atat de aproape de Miki, stiind ca ma voi uita in ochii lui cu pasiune si ca si el va face acelasi lucru. Nu mai suportam fara sa-l ating, sa-l mangai, sa ne sarutam nebuneste. M-a luat in brate si s-a ridicat cu mine din fotoliu, m-a asezat grijuliu pe pat fara sa-si tradeze o secunda dorintele si sentimntele. S-a ridicat de pe pat, m-a lasat intins cu fata in sus in timp ce strangeam perna uriasa cu ambele maini nerabdator ca el sa se aseze si sa continuam. S-a dus la combina si a luat un CD. Ii recunosteam coperta, era unul din CD-urile mele, iar apoi am auzit-o. Era "Love me tender" , Miki a inceput sa fredoneze usor in timp ce se aseza pe pat peste mine in asa fel incat nu-i simteam de loc greutatea. Mi-am infipt degetele in parul lui si i l-am ciufulit usor. Si-a apasat buzele peste ale mele foarte puternic si a inceput un sarut tandru, care m-a facut sa tremur si sa-l vreau mai mult. Mi-am strecurat limba in lacasul lui umed si am intalnit-o pe a lui. Un sarut avid, eu il doream, el ma dorea. Era perfect! Simteam fiori de placere cum imi strabateau tot corpul, i-am simtit zona intima cum se umfla sub mine. Si a mea facea la fel in timp ce el ma saruta pe piept si incepuse sa-mi suga unul dintre sfarcuri in timp ce-mi mangaia abdomenul cu una dintre palme. Simfeatm boxerii cum devin din ce in ce mai stramti. Miki era vizibil excitat de lenjeria mea si mai precis de ce era pe sub ea. Incepuse sa-mi maseze usor acel loc si ma facuse sa scot un sunet de placere ce-l starni mai mult. Imi indepartase boxerii si facu la fel cu ai lui. Nu ma simteam stanjenit pentru ca si el era gol sau poate alcoolul ma facuse sa nu mai am nicio inhibitie. Mi-am pus mana pe una din fesele lui si l-am mangaiat facandu-l sa se incordeze putin. Mainile lui imi mangaiau fiecare particica din corp cu foarte mare atentie. Avea palme calde si i-am atins organul intarit, mangaiandu-i pielea subtire si neteda netinsa de nimeni pana in acel moment. Un geamat de placere strabatu camera cand am inceput sa ne frecam unul de altul organele erecte. Ii apasam usor vinisoarele ce-i strbateau organul. Isi lingea usor degetul mijlociu, ca mai apoi sa-mi dau seama ca facea asta pentru mine, ca sa nu simt durere. Dupa, l-a introdus incet in anusul meu si a inceput sa faca miscari placute, fluente. Spre surprinderea mea, nu m-a durut absolut deloc deoarece eram foarte excitat. Respiram mai greu si-l indemnam sa-l introduca mai adanc si sa intensifice miscarea. Gaura mea era foarte stramta pentru ca am simtit ca Miki nu o sa poata sa-si introduca penisul in ea cand si l-a pozitionat la intrarea ei. Ca sa-l introduca a facut o miscare violenta, dar nu mi-a displacut deloc, m-a facut sa scot un scancet de placere. Era adanc si apoi m-a apucat un tremurat, urmat de un val urias de caldura, gemete mai inversunate cand a atins locul potrivit dinauntrul meu.
- Deci acolo? Spunea Miki cu o voce perversa.
- D-d-a, acolo, mai repede! Rosteam eu printre gemete.
Nu se oprea sa ma faca sa ma simt bine, s-a retras din mine stiind ca o sa ejaculeze curand.
- De ce vrei sa o irosesti? Gafaiam eu. Aici. I-am aratat eu buzele in timp ce-mi puneam unul din degete pe ele.
A inteles fara prea multe cuvinte din partea mea despre ce era vorba si in cateva secunde samanta lui dulce era pe buzele mele si o lingeam curatandu-ma. Avea un gust divin si nu am putut sa mai astept mai mult fara sa ma eliberez si eu. Era cea mai buna noapte de amor pe care o avusesem cu cineva si era cu un barbat.
Ori alcoolul era de vina, ori chiar ma indragostisem de Miki?
[Imagine: Sugizogif.gif]

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=30338 Cel mai nou fic "Furtuna numita adolescenta"



Răspunsuri în acest subiect
Between The Sheets - de YuneSugihara - 27-12-2011, 12:29 PM
RE: [yaoi] Between The Sheets - de YuneSugihara - 28-12-2011, 12:04 PM
RE: [yaoi] Between The Sheets - de YuneSugihara - 29-12-2011, 04:20 PM
RE: [yaoi] Between The Sheets - de Liar - 29-12-2011, 11:49 PM
RE: [yaoi] Between The Sheets - de hiimera - 30-12-2011, 10:02 PM
RE: [yaoi] Between The Sheets - de YuneSugihara - 04-01-2012, 11:14 AM
RE: [yaoi] Between The Sheets - de hiimera - 04-01-2012, 07:31 PM
RE: [yaoi] Between The Sheets - de Liar - 04-01-2012, 08:36 PM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 12-01-2012, 03:41 PM
RE: Between The Sheets - de hiimera - 12-01-2012, 05:11 PM
RE: Between The Sheets - de Liar - 12-01-2012, 09:22 PM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 30-01-2012, 10:11 AM
RE: Between The Sheets - de AbiiShu' - 30-01-2012, 07:42 PM
RE: Between The Sheets - de hiimera - 05-02-2012, 01:39 AM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 11-02-2012, 02:47 PM
RE: Between The Sheets - de AbiiShu' - 11-02-2012, 05:20 PM
RE: Between The Sheets - de hiimera - 11-02-2012, 05:23 PM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 11-04-2012, 01:53 PM
RE: Between The Sheets - de hiimera - 11-04-2012, 04:37 PM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 12-04-2012, 02:21 PM
RE: Between The Sheets - de hiimera - 12-04-2012, 04:46 PM
RE: Between The Sheets - de Liar - 12-04-2012, 10:52 PM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 13-04-2012, 02:00 PM
RE: Between The Sheets - de hiimera - 13-04-2012, 02:26 PM
RE: Between The Sheets - de AbiiShu' - 14-04-2012, 08:00 PM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 17-04-2012, 11:55 AM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 16-05-2012, 09:15 AM
RE: Between The Sheets - de hiimera - 16-05-2012, 10:25 AM
RE: Between The Sheets - de YuneSugihara - 11-06-2012, 08:03 AM
RE: Between The Sheets - de hiimera - 11-06-2012, 08:47 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)