Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt: Conflicte

#41
Deea2Helen, de acum incolo nu mai stergi niciun thread, nu stiu daca s-a mai mentionat lucrul asta, dar ai voie sa le inchizi, nu sa le si stergi.

Daca administratorii si moderatorii globali vor decide ca nu au rost sa existe, vor fi sterse, daca nu vor fi trimise la Arhiva, atunci cand va fi facuta subsectiunea respectiva.

I-am dat warn lui Kaname sama, pentru limbaj urat prin profilul lui Azazel, mesaj caruia i-am facut printscreen si il puteti vedea mai jos; plus prin profilul lui Wunderbar unde o facea c***a si alte apelative indecente.

Proof
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#42
Am editat regulile de la secţiunea Gravitation [ desigur, aş dori să vorbesc cu Ann sau cu tine, Daenerys, să văd dacă e bine de data asta. ] ; also, am mai şters posturi spam prin topicurile de acolo, am de gând să deschid alte thread-uri, but not now...
Firstly, aş dori să mă sfătuiesc cu una dintre fetele spuse mai sus xD.

Edit : ok, its done.

#43
După ce m-am consultat cu Addeh, am adăugat o nouă regulă la secţiunea "Piece of Advice" .

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22700

P.S : Ştiu că nu sunt prea activă ,scuze, dar pregătirile şi variantele pentru BAC pur şi simplu mă sufocă T_T.

#44
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3150
In acest topic care era de 32 de pagini, am sters 135 de posturi spam. S-ar putea sa va treziti multi cu posturi mai putine. Si inca acesta este doar un topic -.- . Aveti grija la spam si voi introduce reguli noi. LA naruto si gravitation nu ma bag. Moderatorii de acolo sunt responsabili. [sper]
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#45
Am dat split cred că la vreo aproximativ o sută de post-uri spam.
Am închis vreo douăzeci și unu de fic-uri.
Am atenționat user-ul Hasamy lost vampire pentru că a făcut spam.
Ieri sau alartăieri am dat ban la niște clone.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#46
lol cred ca am gasit cel mai tare spam de pana acum 21 :

posesorul carnetului dupa ce scrie 13 nume s va intalnii automat cu ryuzaki(Lawliet) si va fi prins...





imi place mai mult L decat kira[posturi unite]
Zuppy01Zuppy02Zuppy03Zuppy04Zuppy05Zuppy06Zuppy07Zuppy08Zuppy09Zuppy10Zuppy11Zuppy12[posturi unite]
108
puppy dog eyes
106
I don't know
not listening
not listening
porc
pig
vaca
cow
51
monkey
~15
chicken
rose
rose
trifoi-
good luck
**==
flag
dovleac
pumpkin
cafea
coffee
idee
idea
craniu
skull
gandac
bug
alien
alien
grr
frustrated
[-O<
praying
kaching
money eyes
65
whistling
batut
feeling beat up
Smile>-
peace sign
[-X
shame on you
dance
dancing
>:/
bring it on
71
hee hee
bla bla
chatterbox
praise
not worthy
78
oh go on
stea
star
o->
hiro
o=>
billy
o-+
april
yin-yang
yin yang
:bz
bee
[..]
transformer*
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#47
Am început să închid din topicuri [ Naruto], sunt foarte multe în care nu s-a mai postat de ani.
Îmi cer scuze că merg greu, dar sunt puţin ocupată cu nişte activităţi la şcoala, după ziua de marţi voi fi mai liberă.
[Imagine: h8v.gif]
 

#48
Lol, Rose stai liniștită, nimeni nu te vrea - de fapt, nu ne vrea pe noi moderatorii - în priză. Dacă ești moderator asta nu înseamnă că stai pe secțiunea ta până-i impecabilă. Fiecare are probleme și dificultăți, nimeni nu te ceartă dacă te miști mai încet o.o.
Ar fi culmea să fim certate doar pentru că ne mișcăm mai greu sau că mai facem și altceva decât să stăm pe zup.

EDIT: i-am dat ban cinci zile - de fapt, era o săptămână, dar având în vedere că este Crăciunul pe 25 ._. - useriței AoKitsune pentru spam la FF. Prima dată eu am avertizat-o și țin minte că a zis că a înțeles, dar după și Lynn a mai avertizat-o o dată și i-a zis că dacă îi mai prinde un post spam are ban. La început voiam să-i dau warn - așa cum a zis Ann - dar i-am dat ban având în vedere că Lynn i-a spus clar ce i se va întâmpla dacă nu încetează.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#49
Am terminat cu Death Note. Si ma duc la celelalte.
Ca sa stiti, am inchis topicurile unde nu s-a mai postat de 2-3 luni. Daca doriti redeschiderea lor, sa imi dati un PM.
^^

SUBLINIEZ: Daca autorul doreste NEAPARAT redeschiderea subiectuluii creat de el, imi va da un PM. Sau persoana respectiva va deschide unul nou, fara sa ma intrebe pe mine. ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#50
Sigur. Ceea ce vrei sa spui Ann este ca daca eu vreau sa postez intr-un topic din Death Note, de exemplu, si am o idee, trebuie sa iti dau tie un PM (pentru ca sunt Mama Omida si cu puterile mele paranormale voi ajunge la concluzia ca tie trebuie sa iti dau PM), dupa care va trebui sa astept sa binevoiesti prin puterea care ti-a investita ca sa nu zic sa-ti misti fundul sa deschizi frumos topicul ca eu sa vin sa imi postez ideea cand cel mai probabil unu la mana mi-am pierdut-o si doi la mana pana se deschide topicul imi piere cheful sa postez in el. In concluzie trei la mana cel mai probabil dupa vreo 20 de secunde de confuzie tampa cauzata de faptul ca nu as intelege de ce naiba respectivele topicuri sunt inchise, si pentru ca nu ma va interesa atat de tare incat sa ma interesez cum as putea sa postez in el (I'm talking about the average user here), deci cel mai probabil nici nu ma voi mai obosi sa trimit un PM.

Adica, ca sa rezum. Tu ai inchis topicul, dar totusi oricine vrea sa posteze trebuie numai sa spuna si topicurile respective se vor redeschide. Deci, nici nu pot incepe sa descriu stupiditatea acestui lucru. Pur si simplu WTF.
[Imagine: iK6og.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.889 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.352 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Anunt important Preafericitul DANIEL 104 64.280 15-04-2011, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)