Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Forţele Răului Absolut RPG [ playground ]

#45
Ambele sprâncene mi–au săltat, și am început să arunc priviri ciudate în stânga și–n dreapta, mimând tot felul de întrebări. Oare Simon era gelos ? Știu doar că primele zile părea că ceva–ceva răsare. Poate m–am înșelat, deși sunt o fire destul de perspicace. Cel mai probabil a fost, și s–a uscat repede. Speram să fie așa.
Oricum cumătra adora să facă pe domnița la ananghie, deși probabil avea și motive sănătoase s–o facă, eu rămâneam suspicioasă.
― Care–i faza ? Ai văzut ceva ? m–am ridicat și eu în vârful degetelor de la picioare cât să privesc pe deasupra umărului lui Derek, dar tot n–am văzut nimic. Dapăi ce să văd ? Oricum nu puteam vedea morții, deși mi–aș fi dorit mult. Că veni vorba, aș fi dorit s–o rog și eu ceva pe Chloe, — mai încolo.
De data asta mi–am pus mâna streașină la ochi și m–am aplecat în lateral să văd pe lângă corpul acela masiv al blănosului. Tot nimic. Blufa cumva ? Nu.
Mi–am deschis gura să îi sugerez fetei s–o ia mai ușor și să stea jos, să se odihnească un pic, dar mi–am dat seama că asta nu îmi stă în fire și ar fi sunat ca falsat. Am luat mingea și am bătut–o de câteva ori, să mă redresez.
— Erm, apoi mi–am dres glasul, mai bine nu le bagi în seamă. Pe moment. Doar ești cu noi, nu ? “Cu el.”
Admit că le stătea drăguț împreună, totuși. El protector și toate cele, ea neajutorată. Aș fi vrut și eu așa ceva.

[Imagine: th_1010816khaq7tqehz.gif]

OOC : Anyone .
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Răspunsuri în acest subiect
RE: Forţele Răului Absolut RPG [ playground ] - de Allen - 11-12-2011, 06:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ForÅ£ele Răului Absolut RPG Flash 21 9.180 06-12-2011, 01:20 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)