Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Forţele Răului Absolut RPG [ playground ]

#9

Inițial, stabilisem că aveam să dau naibii tot socializatu' pe ziua respectivă și că aveam să mă raportez la o planșă goală și o pensulă în schimb. Nici pe departe.
Nimeni nu mă anunțase că aveam dreptul la desert și asta m–a frapat în secunda în care vestea ajuns și pe la urechile mele. Sau nările, mai precis. La urma urmei, era cu neputință să nu simți dulceața aceea candidă furându–ți sinusurile.
Am fulgerat în jos pe scări și apoi direct în sufragerie. TV–ul era deja deschis, dar nu m–am silit să mă uit și cine era la butoane. Mi–am fluturat mâna ca la prestații, apoi m-am proptit pe canapea repede afișând un zâmbet sardonic. As fi mințit zdravăn dacă aș fi afirmat că o făceam din pură răutate, — era ceva și de capul lui Simon, OK ? — dar m–am străduit mereu să par neutră, chiar un pic șucară.
În consecință, m–am uitat la el, apoi la ecranul colorat.
— Hei. Ăsta ce film mai e ? am întrebat eu scurt, aplecându–mă spre el în timp ce–mi adunam picioarele sub mine ca budiștii.
Poate eram copii retardați, mai mult sau mai puțin, dar niște conversație era drăgălaș lucru. Mi–am răpit din timp cât să mă uit și peste umăr să văd doi scumpiței într-un fel de conversație. Drăgălaș, da.

[Imagine: th_1010816khaq7tqehz.gif]

OOC : Serviți vă rog !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Răspunsuri în acest subiect
RE: Forţele Răului Absolut RPG [ playground ] - de Allen - 07-12-2011, 10:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ForÅ£ele Răului Absolut RPG Flash 21 9.173 06-12-2011, 01:20 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)