Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Suspine de singurătate

#2
hello >:D<
nu stiu daca sunt cea mai potrivita sa dau sfaturi incepatorilor dar treand peste, am venit totusi cu un comentariu pentru ca imi dau seama ca pentru tine conteaza mult :)
pai, te-ai descurcat bine pentru ineput, nici nu ma asteptam la mai putin daca zici ca de un an lucrezi la el, nu trebuie sa ai retineri in a posta :P
pai intr-adevar, ai avut cateva greseli, "...prea excitat încât să nu mai gândească raţional." asta suna aiurea, acel 'nu' nu-si are locu in propozitie dupa mine, restul sunt greseli minore, nu are rost sa le mai insir :D
titlul, suna oarecum extrem de dramatic dar e ok, si atata timp cat se potriveste cu continutul mie mi-l place
descrierea, cea fizica a fost din belsug, poate prea multa in anumite perioade, poate ca e un fix de-al meu dar nu-mi place cand se pune prea mult accent pe detali
cea a gandurilor personajului, a fost atat cat era nevoie dar cea a trairilor... neah, parea atat de relaxata cand ala s-a urcat pe ea, nici un pic de teroare, frica... ceva, si daca o saruta fara acordul ei trebuia sa aiba o reactie mai puternica, dar daca a vrut sa o violeze...
ok, nu mai insist pe parte asta, cred ca ai inteles ideea :D
dialogul, in acel flshback mi se pare ca ai exagerat cu el si descriere nimic, in rest e relativ putin, cum imi place mie ;)
"E cum să nu. Auzi la el, respect. Cum putea să aducă vorba de aşa ceva când el ar fi trebuit să ne respecte pe noi.. după tot ce ne-a făcut. Vagabond de doi bani.
- Respect? După tot ce mi-ai făcut mie şi mamei încă eşti în stare să îmi comentezi mie despre respect?..."- eh, la partea asta nu cred ca mai era evoie sa scri ce gandea daca tot sa exprimat si cu voce tare, oricum, alegerea ta

cam atat, cred ca ai inteles de ce aveam retineri, am abordari cam dure uneori (mai ales ca esti incepatoare) si nu vreau sa te descurajez in nici un caz,
te-ai descurcat excelent pentru o incepatoare, probabil mai bine decat am facut-o eu la inceput, deci te sustin in continuarea ficului mai ales ca-mi pare ca-ti doresti acest lucru si ca o sa te ti de treaba

inca o chestie, nu stiu de ce ai ales un scris atat de mic, arata mai bine per total dar e obositor daca stai sa citesti si parca iti vine sa te opresti :|

bun, cam atat :*
4



Răspunsuri în acest subiect
Suspine de singurătate - de Buubz :) - 31-08-2011, 12:08 AM
RE: Suspine de singurătate - de crazy little red - 31-08-2011, 05:16 PM
RE: Suspine de singurătate - de Abbeh. - 07-09-2011, 02:08 PM
RE: Suspine de singurătate - de Buubz :) - 12-09-2011, 08:16 PM
RE: Suspine de singurătate - de Buubz :) - 05-10-2011, 08:36 AM
RE: Suspine de singurătate - de Buubz :) - 07-11-2011, 10:41 AM
RE: Suspine de singurătate - de Buubz :) - 28-12-2011, 03:05 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa Rose ^^ 136 88.704 11-06-2012, 06:25 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.644 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)